Polévky, bujóny, koření i přílohy od Vitany – vaření a pečení nikdy nebylo snazší

Vitana je v české republice známá především pro své polévky. Zákazníkům ze všech koutů republiky ale nabízíme mnohem více. Již řadu let v obchodech najdete bujóny, nejrůznější koření i omáčky značky Vitana. Vyrábíme ale i přílohy všeho druhu. Pokud i vy hledáte potraviny, které se snadno připravují, ale zároveň chutnají skvěle, je pro vás Vitana správnou volbou.

bujóny i bezlepkové polévky Vitana

Polévky Vitana s dlouholetou tradicí

Polévky patří ke stálicím naší firmy. Vyrábíme totiž tradiční dehydratované polévky různých druhů, ale i nejrůznější instantní polévky. Ať už máte chuť na poctivý vývar, rajskou nebo gulášovou polévku, stačí se spolehnout na značku Vitana. Získáte polévky, které jsou za pár minut hotové, nabízí ale plnou a poctivou chuť.

Polévky Vitana připraví i nezkušený kuchař


Bujóny, koření i přílohy

Ve společnosti Vitana vám ale nenabízíme pouze polévky. Specializujeme se také na hotová jídla, omáčky, bujony, koření i nejrůznější dochucovadla. Další kategorií našich výrobků jsou pak přílohy zahrnující vše od rýže, přes luštěniny až po kvalitní směsi na výrobu knedlíků. Silní jsme také v oblasti moučníků, kde vám nabízíme celou řadu přípravků na pečení.

Veškeré koření pro dochucení jídla


Bezlepkové potraviny Vitana

Polévky i další výrobky Vitana si navíc mohou vychutnat i lidé s nesnášenlivostí lepku. Vyrábíme totiž také bezlepkové potraviny. Najdete u nás polévky, omáčky i tekuté koření bez lepku, konzervantů a přidaného glutamátu. Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky!Vydáno 21.01.2016
164 Zhlédnutí
Topováno 30.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Žijeme s chutí Vitana… už skoro celé století!

Žijeme s chutí Vitana… už skoro celé století!
Během mnohaletého působení na českém a slovenském trhu nasbírala společnost Vitana celou řadu ocenění spotřebitelů i odborníků. Za všechny lze jmenovat například ocenění Nejdůvěryhodnější potravinářská značka ČR nebo Nejúspěšnější novinka na trhu. Za úspěšným působením vitanských výrobků stojí ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
orkla.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Recepty
Adresa

Adresa

Walterovo náměstí 329/3
Praha 5 – Jinonice 158 00

vitana@orkla.cz
+420 257 198 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha