Moderní kanceláře a další nebytové prostory jsou k pronájmu v olomouckém AB CENTRU

Sháníte pro svou firmu moderní kanceláře za příznivou cenu? V tom případě se zajděte podívat do olomouckého AB CENTRA, které nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem nebytových prostor. Osmipodlažní zrekonstruovaná budova AB CENTRUM má velmi dobrou dostupnost, je bezbariérová a její součástí je přilehlé uzavřené parkoviště s kapacitou 80 míst. Firmy, které mají kanceláře v AB CENTRU, mohou také využívat například stravování přímo v budově.

pronájem nebytových prostor Olomouc

Moderní kanceláře s velmi dobrou dostupností

Pokud chcete pracovat v příjemném prostředí a na své klienty či obchodní partnery udělat dojem, potřebujete skvěle zařízené a reprezentativní prostory. A právě takové nebytové prostory nabízí firma STAVHOLD, která vlastní kancelářský komplex AB CENTRUM. Moderní plně prosklená budova s celkovou plochou 9800 m2 se nachází na třídě Kosmounatů v Olomouci poblíž vlakového nádraží a s docházkovou vzdáleností do centra. Olomouc je hanácká metropole a město velkých příležitostí, které jen čekají, až je využijete. A to platí i pro pronájem nebytových prostor v AB CENTRUM.

Nebytové prostory - pronájem


Nebytové prostory, lékař i stravování

Výhoda olomouckého AB CENTRA spočívá v nepřetržité službě recepce. Kromě prvotřídních kanceláří jsou k dispozici také nebytové prostory v suterénu vhodné ke skladování. V budově navíc můžete využívat různých služeb, mezi něž patří za patří dát kadeřnictví, kosmetika, masáže, stravování, ordinace praktického lékaře či stomatologa. Samozřejmostí je dobré připojení k internetu a úklid prostřednictvím externí firmy.

Pronájem kanceláří i skladůVydáno 25.01.2016
181 Zhlédnutí
Topováno 04.10.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AB CENTRUM kancelářský komplex
WEBOVÁ STRÁNKA
AB CENTRUM
www.stavarov-ubytovna.cz
Adresa

Adresa

Kosmonautů 989/ 8
Olomouc - Hodolany 779 00

rezervacestavarov@email.cz
+420 581 217 050


Najdete nás také zde:

ARES
captcha