Jízdní kola, elektrokola, cykloservis, náhradní díly, cyklistické oblečení a doplňky

Zimní měsíce sice jízdě na kole nepřejí tolik, jako období od jara do podzimu, avšak na cyklistickou sezónu se můžete připravit již nyní – s příchodem prvních jarních dnů vás pak nic nepřekvapí a budete moci ihned vyrazit na první projížďku. Jízdní kola a vše, co s nimi souvisí, najdete v Cyklosportu HaF.

Cyklosport HaF - prodej servis i opravy kol

Jízdní kola a cykloservis – horská, treková, dámská i pánská kola

Ať už jste profesionální cyklista a nebo na jízdní kola sedáte jen párkrát do roka, na našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, jejíž součástí je i cykloservis, najdete vše potřebné. V nabídce máme jízdní kola různých typů – horská kola, kola treková, pánská, dámská i dětská, v různých cenových kategoriích. Samozřejmostí je doplňkový sortiment, od oblečení na cyklistiku až po přilby a brýle. Na náš cykloservis se můžete spolehnout, postaráme se o jakýkoliv typ kol.

Jízdní kola a cykloservis


Elektrokola

Klasická jízdní kola zná každý, ale už jste si vyzkoušeli elektrokola, tedy jízdní kola s elektrickým pohonem? U elektrokola doplňuje elektrický pohon sílu, kterou vynakládáte při šlapání. Díky tomu můžete jezdit s menším úsilím, což oceníte zejména v kopcích. Na našem e-shopu si jistě vyberete elektrokola přesně podle vašich představ.

E-shop - klasická jízdní kola i elektrokolaVydáno 14.01.2016
599 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Cyklosport HaF Cykloservis, cyklosport Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
Cyklosport HaF
www.bikestyle.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

E-shop
Adresa

Adresa

Pekařská 21
Opava 746 01

info@bikestyle.cz
+420 777 330 072


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha