NATURAL PACK group, s.r.o.Zdravá výživa a superpotraviny - uvařte si chutná jídla a zároveň pečujte o své tělo

Už dávno neplatí, že je zdravá výživa synonymum pro nudná jídla bez chuti. Právě naopak, zdravá výživa znamená pestré a chutné pokrmy z více i méně tradičních surovin, na kterých si pochutnáte a zároveň uděláte něco pro své tělo.

pohanka, pohankové vločky a další superpotraviny

Pohanka a další luštěniny nebo sušené ovoce bez cukru

Luštěniny jsou ideální příloha, která dodá vašemu tělu dostatek bílkovin, vlákniny i dalších minerálů - například pohanka. Tu lze připravit na různé způsoby, a to jak naslano, tak i ve sladké variantě, například jako pohankovou kaši s medem a ořechy, ke které se skvěle hodí i sušené ovoce. Mouky je vhodnější volit v celozrnné variantě, z celozrnné mouky si můžete upéct nejen chutné pečivo, ale i dezerty či palačinky.

Sušené ovoce - nesířené, bez cukru


Bezlepkové potraviny – kaše a další

Vyzkoušejte také bezlepkové potraviny, vaše tělo vám poděkuje - například chutné bezlepkové kaše, do kterých můžete přidat sušené ovoce, kandované ovoce nebo třeba oříšky. Sušené ovoce v naší nabídce je navíc zcela bez přidaného cukru i síry - ideální pro zdravé mlsání.


Proč do jídelníčku zařazovat superpotraviny?

Nejen, že jsou superpotraviny velmi zdravé, ale navíc si na nich opravdu pochutnáte. Superpotraviny tělu dodávají celou řadu prospěšných látek a vitamínů, posilují imunitu a vyživují tělo jak zevnitř, tak zvenku, takže vám zajistí lepší kvalitu vlasů, nehtů i pokožky. Superpotraviny působí jako prevence proti různým onemocněním, proto myslete na své zdraví včas a místo nákupu léků dejte přednost přírodním produktům, jako jsou chia semínka, moruše bílá nebo goji.

Superpotraviny

Vydáno 14.01.2016
676 Zhlédnutí
Topováno 29.09.2016