Zdravá výživa a superpotraviny - uvařte si chutná jídla a zároveň pečujte o své tělo

Už dávno neplatí, že je zdravá výživa synonymum pro nudná jídla bez chuti. Právě naopak, zdravá výživa znamená pestré a chutné pokrmy z více i méně tradičních surovin, na kterých si pochutnáte a zároveň uděláte něco pro své tělo.

pohanka, pohankové vločky a další superpotraviny

Pohanka a další luštěniny nebo sušené ovoce bez cukru

Luštěniny jsou ideální příloha, která dodá vašemu tělu dostatek bílkovin, vlákniny i dalších minerálů - například pohanka. Tu lze připravit na různé způsoby, a to jak naslano, tak i ve sladké variantě, například jako pohankovou kaši s medem a ořechy, ke které se skvěle hodí i sušené ovoce. Mouky je vhodnější volit v celozrnné variantě, z celozrnné mouky si můžete upéct nejen chutné pečivo, ale i dezerty či palačinky.

Sušené ovoce - nesířené, bez cukru


Bezlepkové potraviny – kaše a další

Vyzkoušejte také bezlepkové potraviny, vaše tělo vám poděkuje - například chutné bezlepkové kaše, do kterých můžete přidat sušené ovoce, kandované ovoce nebo třeba oříšky. Sušené ovoce v naší nabídce je navíc zcela bez přidaného cukru i síry - ideální pro zdravé mlsání.


Proč do jídelníčku zařazovat superpotraviny?

Nejen, že jsou superpotraviny velmi zdravé, ale navíc si na nich opravdu pochutnáte. Superpotraviny tělu dodávají celou řadu prospěšných látek a vitamínů, posilují imunitu a vyživují tělo jak zevnitř, tak zvenku, takže vám zajistí lepší kvalitu vlasů, nehtů i pokožky. Superpotraviny působí jako prevence proti různým onemocněním, proto myslete na své zdraví včas a místo nákupu léků dejte přednost přírodním produktům, jako jsou chia semínka, moruše bílá nebo goji.

SuperpotravinyVydáno 14.01.2016
740 Zhlédnutí
Topováno 29.09.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA NATURAL PACK group, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
NATURAL PACK group, s.r.o.
www.plodyslunce.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

eshop
Adresa

Adresa

Havlíčkova 613/32
Hustopeče u Brna 693 01

info@naturalpack.cz
+420 774 707 334


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha