Nářadí, lepidla i další potřeby pro kutily, Havířov

Potřeby pro kutily i nářadí do profesionálních dílen seženete v obchodě KENY - Export – Import Havířov. Prodáváme nářadí všeho druhu, závěsy, lepidla a tmely, zámky, spojovací materiál, ale i drátěný program do kuchyní a provozoven. Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky.

KENY - Export - Import - potřeby pro kutily

Nářadí i další potřeby pro kutily

Jaké potřeby pro kutily u nás seženete? Nabízíme nářadí všeho druhu. Pořídit si u nás můžete pilové plátky, bity, vrtáky a záhlubníky, ale i metry nebo lámací nože. V naší nabídce ale najdete také:

- Výsuvy – rolničkové i kolečkové
- Závěsy
- Lepidla a montážní pěny
- Spojovací materiály
- Krytky
- Okopové plechy

Nářadí pro kutily i profesionály


Drátěný program využijete nejen v kuchyni

Nesoustředíme se ale jen na nářadí a potřeby pro kutily. Prodáváme také různé pomocníky do bytu. Nabízíme například drátěný program, který zahrnuje odpadkové koše, vybavení skříní, barové vzpěry i relingové systémy. Dále vám nabízíme hliníkové rámečky různých rozměrů, věšáky a věšákové tyče, nebo nejrůznější zámky.

Pokud hledáte potřeby pro kutily, nářadí nebo kvalitní drátěný program, navštivte nás ve městě Havířov. Rádi vám naše zboží ukážeme a poradíme s výběrem.

Kompletní drátěný program i další zbožíVydáno 15.01.2016
119 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní nábytkové kování s dovozem až domů

Kvalitní nábytkové kování s dovozem až domů
Živí vás práce s dřevem? Věnujete se navrhování, výrobě nebo sestavování nábytku? Aby byl výsledek vždy perfektní, potřebujete kvalitní nábytkové kování. Nábytek totiž nestačí jen vyrobit, ale musíte ho i správně osadit nábytkovým kováním, aby dobře fungoval mnoho let. KENY Export-Import s.r.o. to ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Keny Export - Import s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
Keny Export - Import s.r.o
nabytkovekovani-keny.webnode.cz
Adresa

Adresa

Lidická 886/43
Havířov - Šumbark 736 01

info@keny.cz
+420 596 883 223


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha