Kvalitní tesařské a pokrývačské práce a odolný materiál vám zajistí střechu, která bude sloužit dlouhá léta

Tesařské, pokrývačské nebo klempířské práce jsou něco, co je lepší svěřit odborníkům a bez dostatku zkušeností se do toho nepouštět. Pokud se v oboru nepohybujete, jen těžko byste odvedli alespoň z poloviny tak dobrou práci, jako zkušení profesionálové.

Renova střechy - tesařské, pokrývačské i klempířské práce

Střešní pláště od A do Z

Precizně odvedenou práci a kvalitní služby nabízí naše tesařství a pokrývačství Renova střechy. Důraz klademe nejen na pečlivou práci, ale také na kvalitní materiály a doplňky, které jsou pro odolné střešní pláště klíčové.


Pokrývačské práce

Potřebujete opravit či vyrobit novou střechu? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám navrhneme nejvhodnější řešení a o vše se postaráme - od počátečního návrhu až po realizaci.

Pokrývačské práce, střešní pláště


Tesařské práce

Rádi vám zařídíme výrobu i montáž klempířských prvků s použitím všech vhodných materiálů, jako jsou pozinkovaný plech, titan, zinek, měď, hliník a plastovaný plech. Problém není ani oplechování složitých architektonických detailů (např. práce na střeše kapličky), a spolehnout se na nás můžete i v případě potřeby okapových systémů nebo celých střešních plášťů ze jmenovaných materiálů.

Tesařské práceVydáno 21.01.2016
75 Zhlédnutí
Topováno 08.09.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Renova střechy; Dalibor Kellner
WEBOVÁ STRÁNKA
Renova střechy;
renova-strechy.webnode.cz
Adresa

Adresa

Pačlavice 23
Pačlavice 768 34

da.kellner@seznam.cz
+420 776 180 126


Najdete nás také zde:

ARES
captcha