Iron Sped s.r.o.Autodoprava: Nadměrný náklad přepraví IRON SPED

Tuzemský a mezinárodní rozvoz zboží, přeprava nadměrného nákladu, ale i skladovací a manipulační prostředí nabízí firma IRON SPED. Na českém trhu jsme od roku 2005 a působíme i na Slovensku. Naše nákladní auto s hydraulickou rukou nám umožňuje zajistit převoz takřka jakéhokoliv nákladu a manipulaci s ním.

autodoprava, sklady

Autodoprava je naší prioritou

Specializujeme se na rozvoz zboží po celé České i Slovenské republice. Zajišťujeme také rozvoz zboží pro našeho největšího partnera, finskou společnost RUUKKI. Díky třem nákladním autům s hydraulickou rukou zajistíme autodopravu nákladu až do hmotnosti 13 tun. Nemusíte tak platit jeřáb a nákladní auto, protože naše auta s hydraulickou rukou v sobě obě funkce spojují. Materiál naloží, odvezou i složí.


Auto s hydraulickou rukou poslouží i pro převoz střech

Zajistíme například přepravu stavebních materiálů, jako jsou střešní krytiny a podobně. Hydraulická ruka je umístěna za kabinou řidiče, což nám umožňuje převážet i dlouhá břemena, jako jsou krovy, plechové krytiny a další. Samozřejmostí je pojištění přepravovaného zboží do výše jednoho milionu korun.

Autodoprava těžkých břemen


Pronájem skladů za výhodných podmínek – Krmelín (okres Ostrava)

Kromě autodopravy poskytujeme také pronájem komerčních prostor ve skladovém areálu v Krmelíně u Ostravy. Lze je využít jako sklady, překladiště nebo úložné plochy pro stavební zboží. Zajistíme i další rozvoz materiálu našimi nákladními auty s hydraulickou rukou nebo jinými auty našich spedičních partnerů.

Nabízíme pronájem skladů

Vydáno 08.02.2016
184 Zhlédnutí
Topováno 15.12.2016