Autodoprava: Nadměrný náklad přepraví IRON SPED

Tuzemský a mezinárodní rozvoz zboží, přeprava nadměrného nákladu, ale i skladovací a manipulační prostředí nabízí firma IRON SPED. Na českém trhu jsme od roku 2005 a působíme i na Slovensku. Naše nákladní auto s hydraulickou rukou nám umožňuje zajistit převoz takřka jakéhokoliv nákladu a manipulaci s ním.

autodoprava, sklady

Autodoprava je naší prioritou

Specializujeme se na rozvoz zboží po celé České i Slovenské republice. Zajišťujeme také rozvoz zboží pro našeho největšího partnera, finskou společnost RUUKKI. Díky třem nákladním autům s hydraulickou rukou zajistíme autodopravu nákladu až do hmotnosti 13 tun. Nemusíte tak platit jeřáb a nákladní auto, protože naše auta s hydraulickou rukou v sobě obě funkce spojují. Materiál naloží, odvezou i složí.


Auto s hydraulickou rukou poslouží i pro převoz střech

Zajistíme například přepravu stavebních materiálů, jako jsou střešní krytiny a podobně. Hydraulická ruka je umístěna za kabinou řidiče, což nám umožňuje převážet i dlouhá břemena, jako jsou krovy, plechové krytiny a další. Samozřejmostí je pojištění přepravovaného zboží do výše jednoho milionu korun.

Autodoprava těžkých břemen


Pronájem skladů za výhodných podmínek – Krmelín (okres Ostrava)

Kromě autodopravy poskytujeme také pronájem komerčních prostor ve skladovém areálu v Krmelíně u Ostravy. Lze je využít jako sklady, překladiště nebo úložné plochy pro stavební zboží. Zajistíme i další rozvoz materiálu našimi nákladními auty s hydraulickou rukou nebo jinými auty našich spedičních partnerů.

Nabízíme pronájem skladůVydáno 08.02.2016
240 Zhlédnutí
Topováno 15.12.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA IRON SPED s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
IRON SPED s.r.o.
ironsped.cz
Adresa

Adresa

Šrobárova 514/6
Ostrava - Hrabová 720 00

ironsped@seznam.cz
+420 774 223 271


Najdete nás také zde:

ARES
captcha