Starý nábytek nemusí být špatný. Restaurování mu vdechne nový život

Pokud se nechcete vzdát starého nábytku, vsaďte na restaurování! Kvalitní ruční práce přinese vašemu vybavení nový lesk a vy jej můžete bez problémů nadále využívat na sto procent. Restaurátorské práce nabízí i společnost ONJASI truhlářství ze Zábřehu, a to více než deset let. Najdete zde kvalifikovaný a odborný personál na svém místě!

restaurování schodišť

Restaurování nás v ONJASI prostě baví

Pro společnost ONJASI Zábřeh není restaurování žádnou podružnou činností, ba naopak se zde restaurování nábytku řadí mezi oblíbené zakázky. Jedná se o činnost všeho druhu, můžete si objednat restaurování vnitřního vybavení, jsme ale schopní přesně na míru udělat i repliku původních oken apod. Kromě restaurování se samozřejmě zabýváme i výrobou nových kusů, jako jsou stoly, dveře, schodiště, ale i kuchyně a kancelářský nábytek.

Restavurování - vsaďte na naše kvalitní ruční práce!


Vše od klasického nábytku až po speciální úpravy

Mezi často objednávané a oblíbené ruční práce se řadí výroba dřevěných schodišť. Ty dělají ozdobu každému rodinnému domu, dodáváme je i včetně propracovaných prvků na zábradlí. Pokud máte ale doma například staré kovové schodiště a celou dobu sníte o dřevěném, rozhodně nezoufejte. Restaurátorské práce zvládáme i co se týče takovýchto zakázek.

Restaurování nábytku i dřevěná schodištěVydáno 10.02.2016
730 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ONJASI Truhlářství s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ONJASI Truhlářství s.r.o.
www.onjasi.cz
Adresa

Adresa

Havlíčkova 2041/29c
Zábřeh 789 01

ondrej.mynar@onjasi.cz
+420 605 536 848


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha