Dirett s.r.o.
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.

Čistící technika, Nilfisk, DIRETT, s.r.o.

Variabilní čistící přístroje skupiny Nilfisk

Sídlem firmy Dirett je Ostrava a najdete u nás kvalitní svářecí techniku i čistící přístroje. Nabízíme vysokotlaké stroje skupiny Nilfisk (ALTO, WAP), které mají mnohostranné použití. Vybrat si můžete z mokrých i suchých vysavačů, strojů na čištění podlah, mycích systémů aut a mnoho dalších. Při výrobě je kladen důraz na kvalitu zpracování, a tak vám přístroje budou sloužit mnoho let.

Čistící přístroje a systémy


O zakoupené zboží se postaráme i po záruční době

Kromě toho zajišťujeme i prodej svářecích systémů. Najdete u nás výrobky od předních mezinárodních společností – Fronius, Omicron nebo EWM. Firma Fronius vyrábí poloautomatické i digitalizované svařovací stroje. Omicron se specializuje na vývoj invertorových zdrojů (netavící elektrody TID, WIG a svařování v ochranné atmosféře MIG, MAG). Prodej nářadí poslední společnosti EWM pokrývá širokou poptávku. Zakoupit si můžete přenosné malé svářecí přístroje i robotické stroje.

Svařovací systémy a technika


Svářecí technika i čistící stroje s komplexními službami

Prodej nářadí od firmy Dirett má hned několik výhod. Svářecí stroje i čistící techniku vám na požádání rádi předvedeme u vás doma. A vy si tak její koupi budete moct dobře promyslet. Veškerá naše technika je navíc dostupná skladem. Nákup tedy vyřídíte snadno a rychle. Žádosti klientů navíc řešíme jednotlivě a snažíme se vždy doporučit techniku, která je pro ně nejvhodnější. U nás si tedy můžete být jistí, že vyberete správně! Zajišťujeme prodej následujících produktů: • svářecí technika a příslušenství • elektrody a elektrické ruční nářadí • brusivo, vrtáky a řezné nástroje • kompresory a autogenní technika • generátory a nabíjecí technika • zahradní technika a ruční nářadí


Pronajměte si nástroj na více jak 10 dní a ušetřete

Půjčování nástrojů nebylo nikdy jednodušší! Potřebujete k tomu jen občanský průkaz a druhý doklad s fotografií. Firmy budou potřebovat ještě výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list. Při výpůjčce na více jak deset dní navíc poskytujeme našim klientů slevu 10 procent. Nejen prodej nářadí se u nás vyplatí!


Starý přístroj uvedeme do původního stavu za zlomek ceny

Porouchal se vám nějaký stroj? Od toho je tu náš servis techniky. Nabízíme vám záruční i pozáruční údržbu veškerých nástrojů. Navíc zajišťujeme opravy autogenních hořáků, řezáků a redukčních ventilů. Vyměníme nefunkční části a stroj uvedeme do původního stavu, v jakém jste ho koupili. Vy ale za opravu zaplatíte pouze 60 procent z původní ceny. Vyzkoušejte společnost Dirett, u nás najdete vše na jednom místě!Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dirett.cz


Vydáno 13.02.2016
208 Zhlédnutí
Topováno 20.06.2018