Ferrum - kovovýroba od A do Z

Už více než dvacet let společnost Ferrum poskytuje širokou nabídku služeb v oblasti kovoprůmyslu. V sortimentu nabízených služeb najdete velkoobchod hutního materiálu, zámečnickou výrobu, ekologickou likvidaci autovraků, pálení CNC laserem, pálení CNC plazmou, výrobu na ohraňovacím lisu, skružování profilů, výrobu ocelových roštů, kovošrot, prodej náhradních automobilových dílů, armovnu, výrobu výztuže do betonu a také atypických kari sítí.

Společnost Ferrum

Hutní materiál od firmy Ferrum si můžete koupit už více než 20 let

Společnost Ferrum byla založena v roce 1993 v Moravských Budějovicích. V té době prodávala převážně hutní materiály a za dobu své existence si udělala na českém trhu vynikající jméno. Mezi její spokojené klienty se řadí například společnosti Arcelor Mittal v Ostravě, Metrostav a Skanska. Zákazníci oceňují především krátké dodací lhůty, výhodné ceny hutního materiálu a také jeho vysokou kvalitu. Sklad hutního materiálu společnosti je v současnosti jedním z největších na jihozápadní Moravě.

Společnost Ferrum


Od hutního materiálu k CNC pálení trubek a plechů laserem i plazmou

V roce 2003 společnost rozšířila svoji činnost o výrobu podlahových roštů a v roce 2005 dále i o provádění ekologické likvidace autovraků a ohýbání betonářských ocelí. Poté postupně přibývaly i další služby – kovošrot v Jemnici a Velkém Meziříčí, ohraňovací lis a automat pro pálení trubek a plechů plazmou, ohýbání profilů CNC zkružovačkami a také CNC pálení trubek a plechů laserem. Všechny služby jsou vysoce profesionální a práce zaměstnanců vždy velmi precizní. Ferrum je ocelovou jistotou kvality kovových produktů i hutního materiálu.


Proč spolupracovat se společností Ferrum?

Jednoznačnými výhodami spolupráce se společností Ferrum je férové jednání, více než dvacetileté zkušenosti v oboru, komplexní nabídka, zakázková výroba a samozřejmě i individuální přístup ke každému zákazníkovi a také snaha o maximální uspokojení vašich přání. Nejen, že zde nakoupíte vysoce kvalitní hutní materiál, ale zrovna si jej můžete nechat od profesionálních pracovníků precizně zpracovat – zcela podle vašich přání a představ.


Moderní společnost s dynamickým růstem a velmi lidským přístupem

Během let svého působení se firma rozrostla co do počtu poskytovaných služeb i zaměstnanců a vybudovala si pevnou a výraznou pozici moderní společnosti s dynamickým růstem. Společnosti záleží na spokojenosti ostatních, nejde jí jen o vlastní zisk, proto přispívá i k rozvoji Moravských Budějovic a okolí, kde působí, a podporuje také kulturu, sport a jiná zájmová sdružení. Společnost Ferrum, to je také více než sto pracovních míst v Moravskobudějovickém regionu pro vysoce kvalifikované pracovníky, kteří jsou připraveni řešit i velmi specifická přání klientů.


Kvalita, vstřícnost, čestnost. Kdo jiný vám to může nabídnout?

Společnost Ferrum jde neustále s dobou a svůj provoz obohacuje o nové zkušenosti i technologie. Kupříkladu technologie pálení plechů, trubek a profilů CNC laserem umožňuje pracovníkům vysoce přesné laserové dělení trubek a plechů jak z běžných konstrukčních materiálů, tak i z nerezi, hliníku i jeho slitin, mědi, mosazi a bronzu. Také zavedla integrovaný systém řízení jakosti dle ISO 9001:2009 a ISO 14001:2005 i proces svařování ISO 3834-2:2006.

Ferrum, to je záruka kvality a ocelové jistoty férového čestného jednání. A s tím už se dnes setkáte jen málokdy. Navštivte www.ferrum-mb.cz pro více informací.

Naši aktuální nabídku najdete na www.ferrum-mb.cz/


Více informací naleznete na našich stránkách  https://ferrum-mb.cz/

Vydáno 18.06.2014
1087 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL
Rychlá nedestruktivní analýza chemického složení kovových materiálů a slitin se používá v mnoha odvětvích a má široké uplatnění. Moderní spektrometry, mezi které patří např. model DELTA PROFESSINAL, se pyšní snadnou obsluhou a přesným vyhodnocením analýzy prakticky jakéhokoliv materiálu. ...

Kovošrot a autovrakoviště v Moravských Budějovicích i okolí

Kovošrot a autovrakoviště v Moravských Budějovicích i okolí
Zbavit se starého automobilu podle platné legislativy je stejně důležitý úkol, jako zajistit odstranění kovového odpadu. Společnost Ferrum s.r.o. poskytuje v Moravských Budějovicích služby kovošrotu a autovrakoviště za výhodných podmínek, díky čemuž své zákazníky odpadu nejen zbaví, ale také ...

FERRUM: hutní materiál, ocelové rošty, zámečnictví a mnohé další

FERRUM: hutní materiál, ocelové rošty, zámečnictví a mnohé další
Hutní materiál, ocelové rošty, ale i kovošrot a likvidace autovraků. To je jen malá část činností, kterými se zabývá společnost FERRUM s.r.o. Kromě toho mezi naše služby patří pálení trubek a plechů laserem i plazmou, výroba sítí do betonu a v neposlední řadě také zámečnictví a mnohé další.

Výroba podlahových roštů podle konkrétních požadavků klienta

Výroba podlahových roštů podle konkrétních požadavků klienta
Podlahové rošty jsou pro svou univerzálnost, jednoduchost, stabilnost i pevnost velmi oblíbeným konstrukčním řešením pro použití na úniková schodiště, lávky, jako kryty odtokových žlabů, montážních jam atp. Často jsou tyto rošty důležitým funkčním prvkem u průmyslových staveb, např. v chemických ...

Prodej hutního materiálu i další činnosti představí firma FERRUM na strojírenském veletrhu v Brně

Prodej hutního materiálu i další činnosti představí firma FERRUM na strojírenském veletrhu v Brně
Prodej hutního materiálu, výroba ocelových roštů, zámečnická výroba, pálení trubek a plechů plazmou či laserem nebo ohýbání betonářské oceli? To i mnohem více patří do nabídky společnosti FERRUM. Chcete i vy poznat naši firmu detailněji, prohlédnout si naše výrobky nebo se na něco zeptat? Již brzy ...

Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách

Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách
Společnost Ferrum je vaše ocelová jistota v oblasti prodeje hutního materiálu, ekologické likvidace autovraků, výroby ocelových roštů, zámečnické výroby, ale i v jiných oblastech zpracování kovů. Používá ty nejkvalitnější materiály a dbá na maximální spokojenost svých klientů ve všech oblastech své ...
PODSTRÁNKY

Prodej hutního materiálu

Prodej hutního materiálu
Hutní materiál – ocelové profily, tyče, plechy, trubky, betonářská ocel, dráty, ocelové pásky

Výroba podlahových roštů

Výroba podlahových roštů
Výroba ocelových podlahových roštů, schodišťových stupňů a žebříkových příček

Kovošrot

Kovošrot
Výkup kovového odpadu, autobaterií, železných a barevných kovů, kovošrot
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FERRUM s.r.o. Hutní materiály
WEBOVÁ STRÁNKA
FERRUM s.r.o.
ferrum-mb.cz
Adresa

Adresa

Chelčického 260
Moravské Budějovice 2 676 02

ferrum@ferrum-mb.cz
+420 568 404 011


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha