Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách

FERRUM s.r.o. Hutní materiály

Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách

Hutní materiál – ocelové profily, tyče, plechy, trubky, betonářská ocel, dráty, ocelové pásky

Ocelové profily a tyče, profily otevřené i uzavřené, tyče kruhové, válcované, tažené, ploché i čtyřhranné, ocelové trubky různých průměrů a výrobních délek, plechy válcované za tepla i za studena, plechy rýhované, děrované, slzičkové, pozinkované, trapézové a otěruvzdorné, dále betonářská ocel ve svitcích i tyčích, rohože do betonu, jakostní kruhové dráty a ocelové pásky, podlahové rošty, zkrátka veškerý hutní materiál vysoké kvality a za příznivé ceny Vám nabízí společnost Ferrum s.r.o. se sklady v Moravských Budějovicích, Třebíči a Táboře. Disponujeme i vlastní nákladní autodopravou, zajistíme dopravu Vámi nakoupeného hutního materiálu na místo, které si sami určíte.

Prodej hutního materiálu - Ferrum s.r.o., Moravské Budějovice

Plechy slzičkové, pozinkované, rýhované, děrované, ocelové pásky, betonářská ocel

Plechy nachází široké uplatnění nejen v průmyslové sféře, ale i ve stavebnictví a zámečnické výrobě. Obchodní společnost s hutním materiálem Ferrum dodává plechy výrobních velikostí a různé tloušťky. Najdete u nás plechy slzičkové, široký sortiment rýhovaných a pozinkovaných plechů, trapézové, otěruvzdorné a děrované plechy, plechy válcované za tepla i za studena. Zakoupíte u nás ocelové pásky v tyčích a ve svitcích, v jakosti S235 a přesně podle svých požadavků si vyberete betonářskou ocel ve svitcích nebo tyčích, v jakostech BSt500, BSt550, BSt500SP, BSt500WR a BSt500KR.

Prodej hutního materiálu - plechy, ocelové pásky, betonářská ocel


Kovové podlahové rošty, vázací kruhový drát, ocelové trubky svařované i bezešvé

Náš nabídkový sortiment zahrnuje i kovové podlahové rošty vlastní výroby, rozměry podlahových roštů přizpůsobíme Vašim potřebám. Ve skladech společnosti Ferrum pořídíte i vázací kruhový drát se zárukou kvality a náležitým atestem. V našich skladech v Moravských Budějovicích, Třebíči a Táboře seženete i ocelové trubky různých průměrů a výrobních délek. Na výběr máte ocelové tvarovky, svařované či bezešvé ocelové trubky a pozinkované ocelové trubky.

Ocelové trubky svařované i bezešvé


Ocelové profily a tyče vysoké jakosti, různých velikostí, průřezů a typů

Pro jakékoli potřeby našich zákazníků zajistíme vysokojakostní ocelové profily různých velikostí, s průřezy I a IPE, HEA, HEB, HEM, široký sortiment profilů U, UE a UPE, dále ocelové tyče čtyřhranné, šestihranné, ploché, tyče kruhové válcované či tažené, ocelové tyče s průřezy L a T, rovněž můžete počítat s širokou ocelí různých výrobních rozměrů. V našich skladech máme bohatý výběr ocelových profilů. Prodáváme ocelové profily uzavřené (jekly), v nabídce jsou profily čtvercové, obdélníkové nebo speciální. Z otevřených profilů nabízíme ocelové profily typu U, L, C. Na našich webových stránkách najdete také informace o cenách hutního materiálu a stavu skladových zásob v Moravských Budějovicích, Táboře a Třebíči.

Ocelové profily a tyče


PODSTRÁNKY

Prodej hutního materiálu

Prodej hutního materiálu
Hutní materiál – ocelové profily, tyče, plechy, trubky, betonářská ocel, dráty, ocelové pásky

Výroba podlahových roštů

Výroba podlahových roštů
Výroba ocelových podlahových roštů, schodišťových stupňů a žebříkových příček

Kovošrot

Kovošrot
Výkup kovového odpadu, autobaterií, železných a barevných kovů, kovošrot
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FERRUM s.r.o. Hutní materiály
WEBOVÁ STRÁNKA
FERRUM s.r.o.
ferrum-mb.cz
Adresa

Adresa

Chelčického 260
Moravské Budějovice 2 676 02

ferrum@ferrum-mb.cz
+420 568 404 011


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha