Autolakovna Kyjovice v okrese Znojmo – lakování karoserií i renovace laků

Lak auta je vaší vizitkou - je totiž tím prvním, čeho si na vašem voze každý všimne. Krásný nový lak tak může skvěle oživit i starší model auta či motorky. Chcete i vy dát svému vozu nový kabát? Autolakovna Kyjovice v okrese Znojmo je tu pro vás. Nabízíme kompletní lakýrnické práce, renovace laků i klempířské práce a drobné opravy. To vše kvalitně, za příznivé ceny a za použití prvotřídních materiálů a osvědčených postupů.

Autolakovna Kyjovice

Autolakovna Kyjovice nabízí kompletní služby

Autolakovna Kyjovice má jasný cíl – poskytnout lakýrnické služby každému, kdo je potřebuje. Nabízíme proto:

- autolakýrnictví – lakování karoserií
- renovace laku – lakováním i leštěním
- lakování veteránů a motorek
- běžné opravy

Ať už chcete kompletně nový lak nebo jen potřebujete opravit poškozené části karoserie, jsme tu pro vás. V případě, že jste byli účastníky nehody, vám navíc vystavíme podrobnou kalkulaci pro pojišťovny.
Zajistíme také provedení klempířských prací jakéhokoli rozsahu. Drobné opravy a demontáže pak zajistíme sami přímo na místě.

Autolakovna Kyjovice - okres Znojmo


Lakování s kvalitními barvami

Co je zásadní pro úspěšné lakování? Především kvalitní barvy. A v naší firmě jsme si toho vědomi. Spolupracujeme proto pouze s osvědčenými dodavateli barev jako jsou Glasurit, Nexa, Standox či Max Meyer. Také základové barvy, bezbarvé laky a spotřební materiál odebíráme pouze od kvalitních výrobců. Dbáme navíc i na to, aby si u nás svoji vysněnou barvu laku vybral skutečně každý. Najdete u nás proto tisíce nejrůznějších odstínů a typů barev. Stačí si vybrat tu, která vám nejvíc vyhovuje.


Renovace laku i lakování motorek

Pokud hledáte místo, kde vašemu vozu budou věnovat maximální péči a nabídnou vám barvy přesně dle vašeho gusta, je pro vás Autolakovna Kyjovice správnou volbou. Rádi vyhovíme majitelům motorek i aut všech typů.Vydáno 19.02.2016
146 Zhlédnutí
Topováno 29.09.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA František Kulhánek
WEBOVÁ STRÁNKA
František Kulhánek
www.autolakovna-kyjovice.cz
Adresa

Adresa

č.74
Kyjovice 671 61

autolakovna@centrum.cz
+420 515 271 916


Najdete nás také zde:

ARES
captcha