Soukromé, firemní oslavy, denní menu - restaurace Otrokovice

Selská KRČMA restaurace Otrokovice

Soukromé, firemní oslavy, denní menu - restaurace Otrokovice

Selská KRČMA
restaurace OtrokoviceRestaurace Selská Krčma - polední menu i speciality české kuchyně

Máte rádi dobré a poctivé jídlo? Pak je pro vás restaurace Selská krčma v centru města Otrokovice tou správnou volbou. V naší stylové restauraci totiž najdete to nejlepší, co česká kuchyně nabízí. Pochutnat si můžete na polévkách, steacích, specialitách šéfkuchaře i lahodných dezertech. Nabízíme ale i výhodné polední menu. To vše v příjemném prostředí tradiční české hospody.

restaurace Selská KRČMA

Restaurace Otrokovice nabízí pohodlí pro všechny

Pohodlí hostů – to je to, na co u nás myslíme především. Naše restaurace proto nabízí útulný interiér, krbová kamna a pohodlné sezení. Najdete u nás navíc i prostorné parkoviště. V létě pak můžete využít velkou terasu. Pořádáme také svatby, narozeniny, promoce a další slavnostní akce, pro které vám připravíme kompletní pohoštění. Ať už se zkrátka chystáte na rychlé polední menu, jdete na romantickou večeři nebo slavíte svatbu, postaráme se o vás.

Restaurace Otrokovice nabízí něco pro každého


Česká kuchyně i nejrůznější speciality

Restaurace Selská krčma Otrokovice se snaží vyhovět všem jedlíkům. Najdete u nás nejrůznější pokrmy od předkrmů, bezmasých pokrmů a salátů až po steaky. Pochutnat si můžete také například na pečené kachně, žebrech, tataráku i dalších specialitách. Často pořádáme nejrůznější hody a tematické víkendy, ochutnat na nich můžete třeba to nejlepší ze zvěřiny nebo husí speciality. Za pár korun se u nás najíte i během pracovního týdne. Nabízíme totiž i výhodné polední menu, kde si můžete vybrat hned z pěti jídel.

Zaujala vás naše nabídka? Navštivte nás v Otrokovicích a nebudete litovat.

Selská Krčma - aktuální polední menu

Vydáno 16.03.2016
411 Zhlédnutí
Topováno 25.06.2019