Restaurace Selská Krčma - polední menu i speciality české kuchyně

Máte rádi dobré a poctivé jídlo? Pak je pro vás restaurace Selská krčma v centru města Otrokovice tou správnou volbou. V naší stylové restauraci totiž najdete to nejlepší, co česká kuchyně nabízí. Pochutnat si můžete na polévkách, steacích, specialitách šéfkuchaře i lahodných dezertech. Nabízíme ale i výhodné polední menu. To vše v příjemném prostředí tradiční české hospody.

restaurace Selská KRČMA

Restaurace Otrokovice nabízí pohodlí pro všechny

Pohodlí hostů – to je to, na co u nás myslíme především. Naše restaurace proto nabízí útulný interiér, krbová kamna a pohodlné sezení. Najdete u nás navíc i prostorné parkoviště. V létě pak můžete využít velkou terasu. Pořádáme také svatby, narozeniny, promoce a další slavnostní akce, pro které vám připravíme kompletní pohoštění. Ať už se zkrátka chystáte na rychlé polední menu, jdete na romantickou večeři nebo slavíte svatbu, postaráme se o vás.

Restaurace Otrokovice nabízí něco pro každého


Česká kuchyně i nejrůznější speciality

Restaurace Selská krčma Otrokovice se snaží vyhovět všem jedlíkům. Najdete u nás nejrůznější pokrmy od předkrmů, bezmasých pokrmů a salátů až po steaky. Pochutnat si můžete také například na pečené kachně, žebrech, tataráku i dalších specialitách. Často pořádáme nejrůznější hody a tematické víkendy, ochutnat na nich můžete třeba to nejlepší ze zvěřiny nebo husí speciality. Za pár korun se u nás najíte i během pracovního týdne. Nabízíme totiž i výhodné polední menu, kde si můžete vybrat hned z pěti jídel.

Zaujala vás naše nabídka? Navštivte nás v Otrokovicích a nebudete litovat.

Selská Krčma - aktuální polední menuVydáno 16.03.2016
499 Zhlédnutí
Topováno 25.06.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Selská KRČMA restaurace Otrokovice
WEBOVÁ STRÁNKA
Selská KRČMA
www.selskakrcma.cz
Adresa

Adresa

Náměstí 3.května 1606,vedle KB
Otrokovice 765 02

info@selskakrcma.cz
+420 603 552 188


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha