Závěsná a přísazená svítidla atypických tvarů od trojúhelníků až po elipsy

Svítidla Multiline, to je široká řada svítidel v závěsném a přisazeném provedení. Mohou mít jakýkoliv tvar si budete přát, svítidla lze zhotovit v nejrůznějších atypických tvarech. Použité LED zdroje šetří energii, a moderní řídicí systémy posunuly možnosti osvětlovacích soustav hned o několik řad výše.

Svítidla závěsná - multiline 80c

Atypická svítidla Multiline

Svítidla Multiline nejsou určeny jen pro obchody, haly, chodby, kanceláře či bytové interiéry. Lze je přizpůsobit jakémukoliv typu interiéru. Ať už chcete svítidla v podobě elipsy, kruhu, trojúhelníku či zcela atypického tvaru, produkty z řady Multiline jsou tou správnou volbou.

Svítidla Multiline


Osvětlovací soustavy Multiline nejsou jen obyčejná svítidla

Tělo svítidla je vyrobeno z lisovaného hliníkového profilu, povrchová úprava je zajištěna eloxováním nebo práškovým lakováním a optická část svítidla je vybavena kvalitním difuzorem SATINE nebo MIKROPRIZMA. Svítidla jsou osazena LED světelnými zdroji ve více výkonových variantách a řízení světelného toku probíhá pomocí systémů DALI, DSI, PWM, DMX, COLORMIX TIMEDAY s využitím moderních optických, infračervených a radiofrekvenčních zařízení. Zdaleka se tedy nejedná jen o obyčejná svítidla.Vydáno 21.03.2016
136 Zhlédnutí
Topováno 28.06.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HELIO, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HELIO, spol. s r.o.
www.helio.cz
Adresa

Adresa

Tupesy 474
Tupesy 687 07

helio@helio.cz
+420 572 551 316


Najdete nás také zde:

ARES
captcha