Hliníková okna, dveře, zimní zahrady a prosklené fasády od návrhu až po montáž

Hledáte okna a dveře, které dotvoří celkový design vašeho domu, kanceláře i jiné budovy? Nebo snad sníte o dokonalé zimní zahradě či moderní prosklené fasádě? Pak jsou pro vás hliníková okna, dveře a hliníkové konstrukce od společnosti Alucon Plus to pravé. V sortimentu najdete hliníkové kyvné i posuvné dveře, hliníkové interiérové i exteriérové dveře, zimní zahrady s hliníkovými prvky, prosklené fasády i prosklené chodby, zábradlí a vnitřní konstrukce.


Dlouholeté zkušenosti a špičkoví odborníci – to je společnost Alucon Plus

Společnost Alucon Plus sídlící v Rudné u Prahy má dlouholeté zkušenosti s výrobou a montáží hliníkových oken, hliníkových dveří, zábradlí, hliníkových fasád a zimních zahrad s hliníkovou konstrukcí. Její kvalifikovaní zaměstnanci se postarají o to, aby vše při výrobě i montáži hliníkových konstrukcí proběhlo zcela bez problémů. Při výrobě používají materiály nejvyšší kvality a dbají na preciznost své práce. Díky tomu vám mohou na všechny své výrobky poskytnout nadstandardní záruku.

Hliníkové dveře, okna, zimní zahrady a prosklené fasády od návrhu, přes výrobu až po montáž

Společnost Alucon Plus poskytuje svým klientům maximálně komplexní služby. Jednotlivé dodávky hliníkových konstrukcí zajišťují včetně předvýrobní přípravy výroby a zpracování výrobní dokumentace při využití příslušné výpočetní techniky a speciálních programů, dále výroby s pomocí špičkových strojů samozřejmě také odborné montáže na místě určení.

Díky komplexním službám je výroba hliníkových konstrukcí zcela bezproblémová

Díky tomu, že společnost sama zajišťuje prostřednictvím vlastních prostor, zařízení i zaměstnanců, výrobu i montáž hliníkových oken, dveří a dalších hliníkových konstrukcí, je celý proces rychlejší než u konkurenčních firem. U těch se mohou dodací lhůty často prodloužit, protože jednou se zpozdí výrobce, jednou dopravce a pak zase řemeslníci. S Alucon Plus se vám však díky tomu, že poskytují komplexní služby, nic podobného nestane. Dodací termíny splňují za všech podmínek.

Hliníkové konstrukce pro každou budovu

Vyrábíme a montujeme hliníková okna a dveře, zimní zahrady s hliníkovou konstrukcí, prosklené fasády, prosklené obvodové stěny se vstupy s možností napojení prosklených střech, prosklení vnitřních bazénů, prosklené zateplené spojovací chodby mezi objekty a další konstrukční prvky určené k zabudování do stavebních objektů a otvorů. Veškeré hliníkové výrobky dodáváme pro rodinné či bytové domy i objekty průmyslového a víceúčelového zaměření.

Vybírejte hliníková okna a dveře nejen podle technických vlastností, ale i designu

Hliníkové dveře a hliníková okna ALIPLAST, REYNAERS i ALUPROF mají vylepšenou tepelnou izolaci a také skvělé akustické vlastnosti. Nabízíme vám několik modelů hliníkových oken a dveří. Naši odborní zaměstnanci vám pomohou s výběrem těch správných výrobků pro vaši budovu, které budou odpovídat vašim požadavkům, naplní vaše očekávání nejen po praktické, ale i designové stránce. Hliníková okna a dveře u nás můžete vybírat nejen podle jejich technologických vlastností, ale také podle propracovaného designu.

Vaše vysněné zimní zahrady a prosklené fasády s hliníkovou konstrukcí jsou na dosah

Sníte o krásné zimní zahradě či moderní prosklené fasádě? My vám ten sen splníme. Vyrábíme a montujeme hliníkové konstrukce zimních zahrad a vytváříme dokonalé prosklené fasády, které z vašeho domova udělají skutečný klenot. Navrhneme vám zimní zahradu i prosklenou fasádu přesně podle vašich přání a představ.

Hliníkové dveře, okna, zimní zahrady a prosklené fasády šité na míru

V našem sortimentu najdete hliníkové dveře i okna pro všechny typy projektů a každý stavební styl, moderní a štíhlé i robustní a romantické. Nabídneme vám řešení šitá na míru, která budou vašemu domovu slušet a překvapí vás svými skvělými vlastnostmi. Vybírejte z mnoha typů a více než stovky různých barev i povrchových úprav.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dvere-okna-aluconplus.cz

Vydáno 20.06.2014
241 Zhlédnutí
Topováno 14.12.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ALUCON PLUS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ALUCON PLUS s.r.o.
dvere-okna-aluconplus.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Zimní zahrady
Adresa

Adresa

V. Nováka 474
Rudná u Prahy 252 19

aluconplus@email.cz
+420 736 202 803


Najdete nás také zde:

ARES
captcha