Stylová zahrada má být místem relaxace i zábavy

Každý majitel zahrady má jistě svou představu o tom, jak by měl tento prostor vypadat a které prvky v něm nesmí chybět. Dát všem plánům reálnou podobu je však pro mnohé nemožné buď časově, finančně nebo z hlediska zručnosti. V takovém případě je nejjednodušší svěřit svou zahradu do rukou zkušených odborníků, kteří dokáží z jakéhokoliv prostoru vytvořit místo šité na míru všem požadavkům zákazníka.


Co můžete očekávat od specialistů na realizace zahrad?

Především je to individuální přístup ke každému projektu, neboť přání a požadavky klientů jsou různé. Někdo chce zahradu, kde bude trávit volný čas s přáteli u grilu a soudku piva, jiný chce vytvořit oázu klidu, kde bude moci nerušeně relaxovat, další zase potřebuje ke kvalitnímu odpočinku sportovní vyžití. Základním pravidlem pro realizace zahrad je propojení estetické a funkční stránky.

  • Nejdříve je nutná návštěva odborníka na návrhy a realizace zahrad přímo na místě. Ten si přeměří a případně nafotí prostor budoucí zahrady, probere s vámi vaše představy, požadavky a problémy spojené s terénem. 
  • V dohodnutém termínu dostanete vypracovaný projekt budoucí zahrady, případně několik variant řešení. 
  • Po konzultaci o změnách projektu a jeho konečném odsouhlasení následuje vypracování osazovacího návrhu a realizace zahrady, tedy terénní úpravy včetně dodávky substrátů, instalace automatických závlah, výstavba navržených prvků, výsadba zeleně, založení trávníků atd.

Zahrady a zeleň s.r.o. vytvoří originální zahradu na míru

Pražská firma Zahrady a zeleň s.r.o. poskytuje nejen odborné poradenství a realizace zahrad všech velikostí a charakteru, ale také nabízí široký sortiment rostlin, zahradnického nářadí, sezónních dekorací a dalších produktů pro komplexní péči o vaši zahradu. Prodejní skleník můžete navštívit v Praze – Kunraticích.

Jakožto společnost s téměř dvacetiletou praxí v oblasti návrhů a realizace zahrad je firma Zahrady a zeleň odborníkem na vytváření originálního řešení prostorů různých charakterů a funkčních složek. Díky kvalifikovaným pracovníkům, kteří sledují současné trendy a moderní technologie, se můžete těšit na osobní přístup, profesionální zpracování, rychlou a finančně nenáročnou realizaci zahrady vašich snů.

Více informací o společnosti Zahrady a zeleň s.r.o. a prodejním skleníku naleznete na webových stránkách www.zahradnictvikunratice.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahradnictvikunratice.cz

Vydáno 11.07.2014
1057 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zahrady a zeleň s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zahrady a zeleň s.r.o.
www.zahradnictvikunratice.cz
Adresa

Adresa

Kunratická spojka 1623
Praha 4 148 00

novotnyzahrady@seznam.cz
+420 602 226 876


Najdete nás také zde:

ARES
captcha