Nezahlcujte se chemií, oddejte se DARŮM KRAJE

Nebuďte otroky masové společnosti a jejich chemických výrobků. Poslední dobou jsme svědky odhalování nekalých praktik výrobců potravin. Zakázané chemikálie v potravinách, šizení gramáží nebo klamání spotřebitele - to je jen malý výčet prohřešků zjištěných Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí. Nebuďme lhostejní k tomu, co jíme. Jezme jen kvalitní potraviny vyprodukované regionálními výrobci!

Nezahlcujte se chemií, oddejte se DARŮM KRAJE, Zlín

Protože zdraví je na prvním místě

Pěstování s radostí a láskou, bez primárního úmyslu zisku, provádí jen regionální farmáři. Jejich přístup se odráží i na kvalitě vypěstovaných potravin, které se mnohokrát označují BIO. Znamená to tedy, že jsou produkty ekologického zemědělství vyrobené za podmínek určených zákonem. Splňují náročné specifické požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost. Zkrátka BIO = nešidíme naše zákazníky a prodáváme jim jen poctivé potraviny. A přesně takové produkty od regionálních farmářů sdružuje pod jednou střechou krámek Dary kraje ve Zlíně.

Podporujme místní výrobce, podporujme české potraviny

Říká se, že co je české, to je hezké. V Darech kraje však ví, že co je české, to je zdravé a chutné. Proto u nás najdete bio maso, chleby, uzeniny, marmelády, pálenky a spoustu dalších výborných pokrmů a nápojů. To vše za příznivé ceny. Neničte své tělo chemickými přídavky. Regionální výrobci ze Zlínska garantují čerstvost a nezávadnost svých výrobků. Co víc si můžete přát?

Dodržujte správnou životosprávu

Není to ale jen konzumace kvalitních a zdravých potravin, která nás udržuje zdravé. Ve hře jsou i další hlediska jako kvalitní spánek, pohyb, pitný režim. A co je ještě důležitější – můžete jíst zdravá jídla, ale když jich jíte málo, tělo i přesto strádá. Ke zdraví a spokojenosti nestačí jen tři jídla denně: snídaně, oběd a večeře. Tělo je neustále pracující organismus, který potřebuje být zásobovaný energií. A tu z jídel 3x denně nenačerpáte. Proto je velice důležité naučit se jíst přesnídávky (mezi snídaní a obědem) a svačiny (mezi obědem a večeří). Jedině to je ta správná cesta ke zdravému a spokojenému tělu.

Přesnídávka jako nedílná součást vašeho dne

Je proto důležité naučit se jíst pětkrát denně. Obohaťte svůj jídelníček o přesnídávky, které vám dodají energii v průběhu dne. A jsme opět u problému číslo jedna. Kde seženu kvalitní a zdravé přesnídávky bez přidaných chemických látek? Odpověď je jednoduchá - v krámku Dary kraje. Vyrábí vlastní jablečné přesnídávky z BIO jablek, takže kvalita je zaručená. Bez konzervantů, bez zahušťovadel či přidaného cukru – jedině tak vynikne pravá jablečná chuť, která nabije vaše tělo energií. Začněte s očistou vašeho těla už teď. Zjistěte, jaké to je, cítit se zdravě.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.darykraje.cz

Vydáno 11.07.2014
1381 Zhlédnutí
Topováno 28.11.2014
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DARY KRAJE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DARY KRAJE, s.r.o.
darykrajerozvoz.cz
Adresa

Adresa

Kvítková 2898
Zlín 760 01

rozvoz@darykraje.cz
+420 777 007 797


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha