Bezpečné mostní konstrukce a dopravní plochy

Společnost VLČEK SOLUTION s.r.o. se zabývá vývojem a prodejem kvalitních litinových stavebních výrobků pro odvodnění mostních konstrukcí a dopravních ploch.


O firmě

Firma VLČEK SOLUTION s.r.o. byla založena v roce 1991. Na počátku se společnost zabývala velkoobchodem vodárenského materiálu, později se okruh činností rozšířil o vývoj a výrobu mostních odvodňovačů, ocelových poklopů, vpustí a dalších stavebních prvků pro odvodňování mostních konstrukcí a dopravních ploch.

Nabídka produktů a služeb zahrnuje i konzultaci při tvorbě projektů odvodnění mostů, šachet, dopravních ploch apod. včetně zpracování projektové dokumentace. Cílem společnosti je nabízet praktická, bezpečná a prověřená systémová řešení v nejvyšší kvalitě. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2009.

Odvodňovací systémy pro mostní konstrukce

Na mostní konstrukce a jejich odvodnění jsou kladeny vysoké nároky kvůli zvýšenému riziku ohrožení účastníků provozu. Bezpečnost proto musí být zajištěna v neposlední řadě i účinným, trvale funkčním odváděním povrchové vody. Optimální řešení odvodnění snižuje náklady na údržbu mostní konstrukce a znatelně zvyšuje její životnost, neboť zamezuje škodám způsobeným chloridy, olejem, benzínem či námrazou. Odvodňovač mostní konstrukce zabraňuje nejen hromadění povrchové vody, ale také vniknutí nečistot do potrubního vedení, které vede k jeho ucpání.

VLČEK SOLUTION s.r.o. nabízí odvodňovací systémy pro mostní konstrukce a další prvky pro sanaci odvodňovacích systémů, jako jsou litinové potrubní systémy a potrubní spojky, kompenzátory, odvodnění izolace atd.

Další sortiment pro bezpečné odvodňování

V široké nabídce produktů naleznete také:
  • Poklopy pro zakrytí šachet: litinové a ocelové poklopy slouží pro zajištění bezpečnosti na komunikacích, proto musí dle daných norem splňovat podmínky na kvalitu materiálu, rozměry osazení a stanovené zatížení. V nabídce najdete poklopy ve čtvercovém i kruhovém provedení.
  • Mříže, rošty a vpusti: sortiment vtokových mříží, roštů a obrubníkových či dvorních vpustí dle jednotlivých tříd zatížení a materiálu je certifikován dle příslušných norem.
  • Lapače střešních splavenin: litinové lapače plní funkci zachycení hrubých nečistot v okapovém svodu.

Více informací o produktech a službách společnosti VLČEK SOLUTION s.r.o. se dozvíte na www.vlcek.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vlcek.cz

Vydáno 11.02.2013
507 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VLČEK SOLUTION s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VLČEK SOLUTION s.r.o.
www.vlcek.cz
Adresa

Adresa

Emilova 1228/9 - Skvrňany
Plzeň 301 00

radek.vlcek@vlcek.cz
+420 604 864 004


Najdete nás také zde:

ARES
captcha