Měření emisí, autoservis i náhradní díly - Kroměříž

Pravidelně nechávat svůj vůz otestovat na měření emisí je povinnost každého řidiče. Jezdit bez všem dobře známé nálepky značící proběhlé měření emisí není povoleno.

KLAS, opravárensko výrobní družstvo Kroměříž

Měření emisí není zbytečnost

Měření emisí je sice povinné ze zákona, ale kromě toho bychom jej měli v emisní stanici se svým vozem absolvovat i z vlastního zájmu, abychom měli jistotu, že je náš vůz v pořádku a nepoškozuje životní prostředí více, než je nezbytně nutné. Měření emisí vždy svěřte odborníkům, kteří mají bohaté zkušenosti se všemi typy vozidel.


Jak probíhá měření emisí?

Nejprve přijde na řadu kontrola motoru, sání, výfuku. Následuje kontrola diagnostiky vozidla a poté je čas na samotné měření emisí. To se u dieselů provádí takzvanou metodou volné akcelerace, kdy je motor zahřátý na provozní teplotu a zrychluje z volnoběžných otáček do maximálních otáček na plný plyn. V maximálních otáčkách setrvá tři sekundy, poté se motor nechá zpomalit, což se opakuje hned několikrát.


Měření emisí od KLAS Kroměříž

Přemýšlíte, kam na měření emisí ve městě Kroměříž nebo okolí? Navštivte KLAS, opravárensko výrobní družstvo. Kromě toho, že nabízíme měření emisí pro dieselové i benzinové vozy, vám rádi nabídneme další služby našeho autoservisu - od výměny olejů až po prodej náhradních dílů.Vydáno 29.03.2016
239 Zhlédnutí
Topováno 02.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

KLAS Kroměříž: Sériová a zakázková výroba gumových částí a silentbloků

KLAS Kroměříž: Sériová a zakázková výroba gumových částí a silentbloků
Zakázkovou výrobou silentbloků a pogumováním kovových dílů se zabývá firma KLAS o.v.d. Kroměříž. Vyrábíme nejrůznější gumové části jako pryžové pásy, hadice, těsnění a silentbloky pro vozidla. Všechny produkty vyrábíme sériově i na zakázku. Působíme v regionu Zlínský kraj.

Užívejte si ničím nerušenou jízdu díky silentblokům

Užívejte si ničím nerušenou jízdu díky silentblokům
Jízda veteránem je pro každého milovníka těchto vozidel zážitek. Užíváte si auto, kterým se kdysi projížděli naši předkové, a vychutnáváte si každý detail. Pak ale uslyšíte pravidelný klapot a hluk, a máte pocit, že jedete po vymletých dlaždičkách a ne po asfaltové silnici. Příčinou může být ztráta ...

Autocentrum KLAS nabízí elektroskútr AKUMOTO 600, se kterým ušetříte

Autocentrum KLAS nabízí elektroskútr AKUMOTO 600, se kterým ušetříte
Pohybujete se často po městě na krátké vzdálenosti? A chcete být nezávislí na stále se tenčících zásobách ropy? Pak si pořiďte elektrický skútr a všechny starosti hoďte za hlavu! Autocentrum KLAS vám nyní nabízí model AKUMOTO 600 za zvýhodněných podmínek.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KLAS, opravárensko výrobní družstvo Kroměříž
WEBOVÁ STRÁNKA
KLAS, opravárensko výrobní družstvo Kroměříž
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Kaplanova 1763
Kroměříž 767 01

klas.ovd@centrum.cz
+420 723 664 462


Najdete nás také zde:

ARES
captcha