Aldig, s.r.o.Kopírovací centrum Praha 13 nabízí i prodej a servis kancelářské techniky

Společnost ALDIG, s.r.o. Praha 13, Nové Butovice, poskytuje komplexní kopírovací a tiskové služby nejen pro firmy či jednotlivce, postará se i o rychlou a profesionální opravu kancelářské techniky po celé ČR. Dlouholeté zkušenosti a ocenění „Spolehlivá firma 2011, 2012, 2013“ jsou zárukou kvalitní péče o každého zákazníka.


Produkty a služby na míru požadavkům zákazníka
 

Kopírovací centrum ALDIG, s.r.o. Praha 13 nabízí již více než 20 let komplexní služby v oblasti černobílých a barevných kopírovacích strojů, tiskáren i digitálních multifunkčních síťových zařízení. Zabýváme se prodejem kopírek, tiskáren a PC, poradenskou činností a záručním i pozáručním servisem na profesionální úrovni. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce se spokojenými zákazníky, jimž poskytujeme kvalitní služby díky produktům od renomovaných výrobců a pravidelnému proškolování techniků a obchodních konzultantů.

Odborný servis kopírek, tiskáren a PC

Kopírovací centrum Praha 13 nabízí kromě prodeje kopírek, tiskáren a PC také odborný servis po celé ČR s vlastní zákaznickou linkou. Záruční i pozáruční servis je prováděn vyškolenými techniky s použitím kvalitního materiálu a náhradních dílů přímo od výrobce. Od nahlášení závady je oprava realizována zpravidla do 8 pracovních hodin, v případě složitějších servisních prací lze využít nabídky zapůjčení náhradního zařízení po dobu opravy.

Kopírovací centrum Praha 13 vás zve na nezávaznou prohlídku

Chcete-li si vyzkoušet nejnovější digitální produkty osobně, využijte možnosti nahlédnutí do předváděcích místností, kde sami posoudíte, zda bude vybraná kancelářská technika vhodná pro vaše účely. Rádi poskytneme odborné poradenství a přizpůsobíme služby vašim individuálním požadavkům k vaší maximální spokojenosti. Stálých zákazníků si vážíme, proto jim poskytujeme zvláštní bonusy platné po uzavření smlouvy. 

 

ALDIG, s.r.o. nabízí tyto služby:

  • Prodej kopírek, tiskáren a PC a další kancelářské techniky (faxy, tiskárny štítků, skartovače, psací stroje) od renomovaných značek Nashuatec, Rex-Rotary, Brother, Kyocera, Hewlett-Packard (HP), Canon, Samsung, Toshiba, OKI, HSM atd.
  • Rychlý a profesionální servis kopírek, tiskáren a PC, notebooků, faxů, skartovačů, psacích strojů, databank a další kancelářské techniky
  • Kopírovací centrum Praha 13: kopírování barevné i černobílé, digitální tisk, skenování do formátu A0, planografie, faxování, kroužková vazba, laminace, grafické služby, výroba vizitek, letáků atd.
  • Poradenství v oblasti kancelářské techniky
  • Individuální služby v oblasti kancelářské techniky dle požadavků a potřeb zákazníka/firmy
  • Více o společnosti ALDIG, s.r.o. a nabízených produktech se dozvíte na www.aldig.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.aldig.cz


Vydáno 12.02.2013
3230 Zhlédnutí