Pravidelné a spolehlivé prohlídky plynových kotlů Therm - revize, servis, dodávka

MaRel corp., s.r.o.

Pravidelné a spolehlivé prohlídky plynových kotlů Therm - revize, servis, dodávka

I spolehlivé elektrické a plynové kotle potřebují pravidelné prohlídky

Plynové kotle jsou skvělým způsobem vytápění i ohřevu vody - to však platí pouze v případě, že nezanedbáváte pravidelné prohlídky a revize. Protože pouze na plynové kotle, které jsou pravidelně kontrolovány, se můžete stoprocentně spolehnout. A na koho se v této oblasti obrátit? Pokud jde o plynové či elektrické kotle, společnost MaRel corp je tou správnou volbou. Kromě toho, že pro vaše plynové i elektrické kotle zajistíme pravidelné prohlídky a revize, se také zabýváme prodejem kotlů nových.

služby plynařů, topenářů a instalatérů

Revize plynových kotlů

Plynové kotle se bez pravidelné prohlídky neobejdou, tedy v případě že chcete, aby vše fungovalo tak, jak má. Jen včasná revize zjistí případné poruchy a poškození, při kterých se může rapidně zvýšit spotřeba plynu a v neposlední řadě pak vám také může ušetřit nejen spoustu peněz, ale i starostí. Pokud tedy chcete mít jistotu, že vám váš plynový kotel ještě dlouho vydrží a bude spolehlivě fungovat, obraťte se na naše odborníky.

Plynové i elektrické kotle


Prodej kotlů

Dodáváme spolehlivé plynové kotle kvalitní českého výrobce Thermona a staráme se se o jejich montáže, opravy a servis, a to nejen v záruční době, ale i po ní. Rádi vám však pomůžeme i v případě, že vlastníte plynové kotle od jiných výrobců. Máme plně vybavený sklad s nejrůznějšími náhradními díly, abychom mohli dát vaše plynové kotle co nejrychleji do pořádku. Společnost Thermona, jejíž produkty mimo jiné dodáváme, je jedinou tuzemskou firmou na českém trhu, která si dodnes udržela také ryze českou kapitálovou účast.Vydáno 21.04.2016
228 Zhlédnutí
Topováno 07.08.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MaRel corp., s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MaRel corp., s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Životická 491
Albrechtice u Českého Těšína 735 43

info@marelcorp.cz
+420 773 666 604


Najdete nás také zde:

ARES
captcha