Hotel Veba – luxusní ubytování, jídlo i služby v srdci města Broumov

Luxusní ubytování v prvorepublikové vile, lahodné občerstvení, zábavu i relax nabízí hotel Veba v Broumově. Ať už se chystáte na Broumovsku strávit rodinnou dovolenou, romantický víkend nebo chcete zorganizovat firemní školení, náš hotel je tu pro vás.

Hotel Veba

Ubytování i pro náročné

Hotel Veba vás nadchne svoji historií a prvorepublikovým designem, přesto vám ale naše ubytování nabídne vše potřebné od sociálního zařízení, přes TV a wi-fi až po luxusní župany a damaškové povlečení. Nabízíme celkem 20 kompletně vybavených dvoulůžkových pokojů, náročnější klienti potom mohou využít naše apartmány s kuchyní a grilem.

Stylové ubytování v centru Broumova


Nabídka naší restaurace vás nadchne

Na své si u nás ale přijdou i milovníci jídla a pití. V naší stylové restauraci nabízíme lahůdky z české i zahraniční kuchyně, v létě můžete posedět na terase a ochutnat speciality z grilu. Milovníky kávy pak zaujme útulná kavárna nebo historický salonek.


Hotel Veba uvítá i obchodníky

Hotel Veba Broumov nabízí nádherné prostředí v historickém centru města, zábavu pro hotelové hosty i dobré jídlo. Využít nás ale mohou nejen ti, kteří se chystají na dovolenou. Pořádáme také firemní večírky, kongresy a školení. Využít pro ně můžete moderní kongresové centrum se vším potřebným vybavením a po práci se můžete odreagovat v hotelovém wellness.

Nezáleží na tom, zda do města Broumov jede za prací nebo odpočinek, v hotelu Veba se o vás vždy skvěle postaráme!

Hotel Veba Broumov - kompletní služby pro každéhoVydáno 21.04.2016
174 Zhlédnutí
Topováno 24.09.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HOTEL VEBA
WEBOVÁ STRÁNKA
HOTEL VEBA
www.hotelveba.cz
Adresa

Adresa

Šalounova 127
Broumov 550 01

hotel@veba.cz
+420 725 975 975


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha