Kvalitní brambory pro gastronomii dodává VODEHNAL A SYN

Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele brambor? Nehledejte a obraťte se na firmu VODEHNAL A SYN s.r.o. Hulín. Specializujeme se na produkci i prodej brambor a další zeleniny. Vše navíc dále zpracováváme na gastro polotovary, které se vám mohou hodit v kuchyních restaurací i jídelen.

VODEHNAL A SYN - kvalitní brambory, zelenina a polotovary pro gastro provozy.

Prodej brambor a bramborových polotovarů

Ať už potřebujete brambory či bramborové polotovary, u nás si jistě vyberete. Zaměřujeme se na prodej brambor různých typů, prodáváme i brambory sadbové nebo krmné. Naše široká nabídka dále zahrnuje brambory loupané a další bramborové polotovary, jako jsou bramborové kuličky, americké brambory, plátky či čtvrtky brambor, to vše syrové nebo vařené.

Brambor dodáváme v jakémkoliv množství podle vašeho přání. Rozvoz zajišťujeme v regionu Zlín a Kroměříž každý všední den. Zboží si můžete po dohodě odebrat také přímo v naší provozovně v obci Hulín.

Brambory a bramborové polotovary


Brambory pro gastronomii

Potřebujete loupané brambory či jiné bramborové polotovary pro restauraci či jídelnu? Obraťte se na nás. Pro gastro provozy zajišťujeme zásobování konzumními bramborami. Rozvoz zajistíme v regionu Zlín, Kroměříž. Využijte možnost pravidelného zásobování svého gastro provozu a nakupujte vakuované brambory přímo od výrobce.


Brambory bez chemie

Proč si vybrat naše produkty? Brambory zpracováváme pouze čistou pramenitou vodou bez chemické konzervace. Při této úpravě jsou zachovány vitamíny a minerály obsažené v bramborách, proto si uchovají svou typickou chuť i vůni.

Brambory pro gastronomiiVydáno 26.05.2016
669 Zhlédnutí
Topováno 15.09.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VODEHNAL A SYN s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VODEHNAL A SYN s.r.o.
www.bramboryhulin.cz
Adresa

Adresa

Antonína Dvořáka 1342
Hulín 768 24

vodehnalasyn@email.cz
+420 604 504 510


Najdete nás také zde:

ARES
captcha