Hospodářské poradenství vám pomůže nastartovat podnikání v Dolním Rakousku, nejinovativnějším regionu Evropy

Dolní Rakousko patří počtem zde sídlících mezinárodních firem k nejvýznamnějším evropským regionům. Díky centrální poloze tvoří hospodářskou spojnici mezi zeměmi Evropské unie. Chcete i vy podnikat v Dolním Rakousku, jednom z nejinovativnějších evropských regionů? Nezisková poradenská organizace ecoplus International Tschechien s.r.o. vám pomůže, nabízí totiž hospodářské poradenství.

Dolní Rakousko představuje nejinovativnější region Evropy. Začněte zde podnikat i vy.

Hospodářská agentura pro mezinárodní spolupráci

Neziskovou poradenskou organizaci založila hospodářská agentura ecoplus GmbH, která má za úkol podporovat hospodářskou spolupráci se sousedními zeměmi. Pro dolnorakouské podnikatele hledá příležitosti a obchodní partnery v zahraničí, pomáhá jim navázat obchodní kontakty a podporuje odbyt výrobků. Organizuje individuální poradenství, ale i mezinárodní odborná jednání, semináře a účasti na veletrzích.

Hospodářské poradenství


Posuňte své podnikání na vyšší úroveň

Podnikání v regionu Dolní Rakousko má velkou perspektivu. Spolehnout se můžete na příznivé hospodářské klima i podporu a pobídky pro podniky. K úspěšnému investování a nasídlení firmy v Dolním Rakousku vám pomůže hospodářská agentura ecoplus International Tschechien. Zajišťujeme hospodářské poradenství a poskytneme vám informace o situaci v Dolním Rakousku, pomůžeme při zakládání firmy, s hledáním vhodného umístění firmy a vyřízením nezbytností s úřady. Usnadníme vám hledání obchodních partnerů a zaměstnanců.

Najděte obchodní partnery, technologie i výrobky


Zajistíme kvalitního dodavatele a zajímavé produkty

Jelikož zprostředkováváme firmám v Dolním Rakousku obchodní kontakty, můžeme vám pomoci najít kvalitního dodavatele produktů přesně podle vašich potřeb. Každý měsíc představujeme zajímavé výrobky z oblasti Dolní Rakousko. Rádi vám poradíme, dodáme informace a spojíme vás s výrobcem, pokud vás nějaký produkt zaujme. Za naše služby přitom neplatíte.

Dolní Rakousko – produkty měsíceVydáno 15.06.2016
87 Zhlédnutí
Topováno 23.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?

Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?
Jak ale získat veškerý přehled o těchto obchodnících? Jak se mezi nimi vyznat a ještě hůře, jak je vlastně kontaktovat? Na tyto otázky známe odpověď. Ecoplus International Tschechien s.r.o. je společnost, se kterou v těchto ohledech můžete úzce spolupracovat.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ecoplus International Tschechien s.r.o. Dolnorakouská hospodářská agentura v ČR
WEBOVÁ STRÁNKA
ecoplus International Tschechien s.r.o.
www.ecointernational.cz
Adresa

Adresa

Fügnerovo nám.3/1808
Praha 2 128 00

office-prag@ecoplus.at
+420 224 498 386


Najdete nás také zde:

ARES
captcha