Náklady pod kontrolou: Rozúčtování tepla a vody provádí firma BYTTHERM

Komplexní služby v oblasti regulace, měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou užitkovou a studenou vodu poskytuje už více než 20 let česká firma BYTTHERM. Naším cílem je optimalizace topných systémů, teplé užitkové a studené vody. Naše služby můžete využít v celé České republice.

Rozúčtování nákladů na teplo a vodu vám umožní mít výdaje pod kontrolou.

Rozúčtování tepla a vody vám pomůže ušetřit

Zaměřujeme se na rozúčtování nákladů na vytápění, teplou užitkovou a studenou vodu na jednotlivé uživatele bytů. Změříme náklady a pomůžeme vám optimalizovat systém vytápění a regulovat spotřebu vody. Rozúčtování vody i tepla zajišťujeme s vlastními programy a v souladu s aktuální legislativou, na základě odečtů bytových měřidel a nákladů na celý měřený objekt.


BYTTHERM – rozúčtování nákladů na teplo i vodu

Jak probíhá naše práce? Objednatel si stanoví termín rozúčtování nákladů, na základě kterého určíme termíny odečtu indikátorů topných nákladů a vodoměrů. Všechny důležité informace zapíšeme do formuláře, jehož správnost potvrdí podpisem uživatel bytu. Objednatel zadá také údaje spotřeby a nákladů pro zaúčtování. Do šesti týdnů po dodání všech potřebných dat dodáváme výsledky rozúčtování nákladů.

Vzhledem ke komplexnosti topných systémů a systémů teplé užitkové a studené vody doporučujeme provádět jejich optimalizaci jako celek realizovaný jednou společností. Proto také naše služby nabízíme nejen samostatně, ale jako komplet.

Rozúčtování tepla a rozúčtování vody od jedné firmy


Uspořte díky nám za náklady na vytápění a vodu

Na základě rozúčtování nákladů vám pomůžeme s optimalizací rozvodů tepla i teplé užitkové a studené vody tak, aby fungovaly efektivně. Odstraníme zjištěné nedostatky, provedeme kontrolu činnosti cirkulace teplé vody, při optimalizaci topného systému regulaci diferenčního tlaku a hydraulické vyregulování topných těles. Zajistíme také motivaci pro rozumné hospodaření s vodou i teplem a následné každoroční rozúčtování nákladů.

Poskytujeme služby v oblasti optimalizace rozvodůVydáno 16.06.2016
110 Zhlédnutí
Topováno 04.03.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BYTTHERM, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BYTTHERM, spol. s r.o.
www.byttherm.cz
Adresa

Adresa

Jičínská 91
Trutnov 541 01

trutnov@byttherm.cz
+420 499 811 919


Najdete nás také zde:

ARES
captcha