Kvalitní střechy jsou předpokladem pro příjemné bydlení

Stavíte či rekonstruujete dům a sháníte spolehlivou firmu, která vám jej kvalitně zastřeší? Pokud jste z Náchoda, můžete se obrátit na společnost Střechy na klíč. Ta se specializuje na tesařské práce, pokrývačské i klempířské práce. Zajistí vám kompletní stavbu vaší střechy tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky a zajistila vám dlouhodobý komfort vašeho bydlení.

Střechy na klíč Náchod

Pokrývačské práce zahrnují zhotovení tvrdých i měkkých střešních krytin

Střešní krytiny a konstrukce je možno vyhotovit z různých materiálů, jako jsou lepenky, osinkocementové desky, vlnovky, betonové či pálené tašky, přírodní břidlice, lamináty, asfalt a další. Rovněž je reálné postavit střechy různých tvarů, sklonů i velikostí.

Společnost Střechy na klíč se zabývá veškerou pokládkou střešních krytin a pracemi s tím souvisejícími, jako je výroba či opravy měkkých i tvrdých krytin střech, úprava krytin, osazování oken či vikýřů, zateplování, izolace střech, bednění a laťování střech a další.

Střechy na klíč Náchod - střecha od začátku do konce.


Klempířské práce jsou nepostradatelnou součástí při výrobě střechy

Ani klempířské práce není možné zanedbat, pokud chcete, aby vaše střecha měla všechny žádoucí vlastnosti. Jedná se o montáž okapů, světlíků, střešních oken či oplechování komína. Kvalitní firma klempířské práce provede tak, že se značně prodlouží životnost střechy a ochrana stavby před mnohými vnějšími vlivy.


Tesařské práce od A do Z

Společnost Střechy na klíč Náchod zajistí tesařské práce, jako jsou konstrukce a rekonstrukce krovů, výroba nosníků a tak dále, díky kterým bude mít vaše střecha perfektní a pevný základ. Kromě tesařských prací souvisejících s výrobou střechy můžete využít například i konstrukce roubených staveb, altánů, pergol, garáží a dalších.

Tesařské práce všeho druhuVydáno 16.06.2016
71 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Střechy na klíč Náchod Martin Prouza
WEBOVÁ STRÁNKA
Střechy na klíč Náchod
www.strechy-na-klic.eu
Adresa

Adresa

Raisova 1554
Náchod 547 01

martinprouza@tiscali.cz
+420 777 234 255


Najdete nás také zde:

ARES
captcha