Terasy i ploty bez údržby a se zárukou 25 let? To je česká kvalita a vysoce odolný WPC materiál

WPC terasy s dodáním až na místo, odborná montáž, dlouhá životnost, bez potřeby náročné údržby a navíc se zárukou 25 let? To je nabídka naší společnosti CEMA MORAVIA. Ať už hledáte odolné terasy či ploty, na nás se můžete spolehnout.

CEMA MORAVIA - kvalitní ploty

Ploty Woodplastic - perfektní design, kvalita i odolnost

Ploty Woodplastic jsou kvalitní české ploty z materiálu, který nevyžaduje žádnou údržbu, nepodléhá plísním, je odolný vůči houbám i vlhkosti a navíc perfektně vypadá. Ploty Woodplastic budou stejně barevné i po několika letech a lze s nimi pracovat podobně jako se dřevem. Pokud chcete plot s dokonalým designem, který skutečně vydrží, Woodplastic je tou pravou volbou.

WPC ploty


Woodplastic terasy - česká kvalita, která vydrží

Woodplastic neboli WPC terasy jsou ideální, pokud hledáte materiál, který nevyžaduje žádnou údržbu, nepodléhá vlivu plísní, hub či dřevokazných hub a stejně tak je odolný i vůči vlhkosti. Nespornou výhodou je také dokonalý design v barvách, které vydrží dlouhá léta.

Na WPC terasy poskytujeme záruku 25 let proti dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu. Chcete se o WPC materiálech víc? Obraťte se na CEMA MORAVIA!

WPC terasyVydáno 22.06.2016
275 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CEMA MORAVIA, s.r.o. WPC plastové terasy Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
CEMA MORAVIA, s.r.o.
cemamoravia.info
Adresa

Adresa

Nám. T.G. Masaryka 1280
Zlín 760 01

info@cema.cz
+420 736 480 894


Najdete nás také zde:

ARES
captcha