CEMA MORAVIA, s.r.o.
WPC plastové terasy ZlínTerasy i ploty bez údržby a se zárukou 25 let? To je česká kvalita a vysoce odolný WPC materiál

WPC terasy s dodáním až na místo, odborná montáž, dlouhá životnost, bez potřeby náročné údržby a navíc se zárukou 25 let? To je nabídka naší společnosti CEMA MORAVIA. Ať už hledáte odolné terasy či ploty, na nás se můžete spolehnout.

CEMA MORAVIA - kvalitní ploty

Ploty Woodplastic - perfektní design, kvalita i odolnost

Ploty Woodplastic jsou kvalitní české ploty z materiálu, který nevyžaduje žádnou údržbu, nepodléhá plísním, je odolný vůči houbám i vlhkosti a navíc perfektně vypadá. Ploty Woodplastic budou stejně barevné i po několika letech a lze s nimi pracovat podobně jako se dřevem. Pokud chcete plot s dokonalým designem, který skutečně vydrží, Woodplastic je tou pravou volbou.

WPC ploty


Woodplastic terasy - česká kvalita, která vydrží

Woodplastic neboli WPC terasy jsou ideální, pokud hledáte materiál, který nevyžaduje žádnou údržbu, nepodléhá vlivu plísní, hub či dřevokazných hub a stejně tak je odolný i vůči vlhkosti. Nespornou výhodou je také dokonalý design v barvách, které vydrží dlouhá léta.

Na WPC terasy poskytujeme záruku 25 let proti dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu. Chcete se o WPC materiálech víc? Obraťte se na CEMA MORAVIA!

WPC terasy

Vydáno 22.06.2016
191 Zhlédnutí