Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.

Reality a nemovitosti - Naxos Ostrava

Průmyslové areály a skladovací prostory - prodej i pronájem

Jak jde o reality, na naši společnost se můžete spolehnout. Již od roku 1994 se věnujeme prodejům komerčních nemovitostí - od skladovacích prostorů po nejrůznější průmyslové areály či administrativní budovy a činžovní domy.

Během našeho působení ve světě realit jsme realizovali stovky transakcí v souhrnné hodnotě přesahující 18 miliard korun, poznali jsme velké množství českých i zahraničních investorů a získali si celou řadu spokojených klientů, kteří se k nám vracejí. Co se týče prodeje, můžete si vybrat ze tří možností, kterými jsou přímý prodej, dražba nebo výběrové řízení.

Průmyslové areály a skladovací prostory - prodej i pronájem


Naxos Ostrava - expert na reality

O vaše nemovitosti, průmyslové areály i skladovací prostory a jejich prodej či pronájem se rádi postaráme. Zdarma posoudíme reálnou tržní hodnotu nemovitosti, naši odborníci s vámi prokonzultují možnosti realizace prodeje a naši právníci zajistí kompletní agendu.

Nemovitost prezentujeme jak lokálním, tak i zahraničním investorům a disponujeme širokou databází investorů pro každý typ nemovitosti.

Reality - průmyslové areály, skladovací prostoryVydáno 29.06.2016
571 Zhlédnutí
Topováno 14.04.2020
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Naxos Ostrava, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Naxos Ostrava, a.s.
www.naxos.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 1258/22
Ostrava 702 00

info.ostrava@naxos.cz
+420 596 111 356


Najdete nás také zde:

ARES
captcha