Inkontinenční pomůcky zachovají vaši důstojnost i v nepříjemných chvílích

S přibývajícím věkem člověka potkávají různé zdravotní komplikace. Jednou z nich může být i inkontinence, tedy nechtěný únik moči. I když se jedná o nepříjemný problém, inkontinence člověka nemusí příliš omezovat a trápit. Důležité je jen používat správné pomůcky, kterými jsou takzvané inkontinenční pleny, známé také jako inkontinenční kalhotky.

Díky pomůckám In-Tex.cz už pro vás nebude inkontinence problémem.

Nepropustné inkontinenční pleny můžete prát a používat opakovaně

Ať už je inkontinence následek stáří, úrazu, těžkého porodu či operace, jedná se o nepříjemnou a pro člověka často i traumatizující záležitost. Když ale zvolíte kvalitní inkontinenční pomůcky, nebudete se muset vůbec obávat normálně žít, chodit za kulturou nebo si užívat běžné radovánky.

Jednorázové inkontinenční pomůcky řadě lidí nevyhovují, protože jim například sjíždí, nepojmou potřebné množství tekutiny a podobně. Existují ale i propracovanější a pevnější inkontinenční pleny, které se dají prát a opakovaně používat. Pro mnohé je tato volba nejen pohodlnější, ale i finančně přijatelnější.

Inkontinenční pomůcky pro každého


Inkontinenční kalhotky a prostěradla vám zajistí pohodlí a bezpečí

Základní pomůckou v oblasti inkontinence jsou spolehlivé inkontinenční kalhotky, které vás ochrání před únikem moči a tím eliminují riziko trapné situace, ale i nepříjemného zápachu, který únik moči obvykle doprovází.

Aby však plnily svou funkci, musí vám perfektně padnout. Firma In-Tex.cz vyrábí různé druhy nepropustných plen a body pro dospělé, mezi nimiž si najde ideální výrobek každý podle svých potřeb. Inkontinenční pleny jsou zde vyráběny v mnoha velikostech i modelech a z takových materiálů, že působí velmi nenápadně, téměř jako běžné prádlo.


Pratelné inkontinenční kalhotky šetří vaši peněženku

Díky tomu, že jsou inkontinenční kalhotky opakovaně využitelné, jsou i finančně výhodnější, než inkontinenční pleny či prostěradla na jedno použití. Majitelé seniorpasů navíc získají slevu 7% na veškeré inkontinenční pomůcky.

Dalšími produkty firmy jsou i nepropustná prostěradla, absorpční podložky a chrániče matrace, díky nimž si pohodlí a klid užijete i v noci.

Pořiďte si inkontinenční pomůcky a žijte naplno!Vydáno 29.06.2016
1278 Zhlédnutí
Topováno 09.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Jedním slovem inkontinence

Jedním slovem inkontinence
Máte problémy s inkontinencí? Znáte někoho ze svých příbuzných, kdo potřebuje pomoci formou různých pomůcek na tuto problematiku? Tato nepříjemnost může vzniknout z různých důvodů, následkem úrazu, onemocnění, ve stáří, po operaci dokonce i po těžkém porodu.
PODSTRÁNKY

Inkontinenční kalhotky

Inkontinenční kalhotky
Inkontinenční kalhotky, které si spolehlivě poradí s únikem moči při lehčí i silnější inkontinenci

Pleny pro dospělé

Pleny pro dospělé
Kvalitní inkontinenční pleny pro dospělé chránící před nechtěným únikem moči

Inkontinence

Inkontinence
Inkontinence, zajištění bezpečí a komfortu díky kvalitním pomůckám zabraňujícím protečení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA IN-TEX Jana Roubcová
WEBOVÁ STRÁNKA
IN-TEX
www.in-tex.cz
Adresa

Adresa

Luční 989/4
Třebíč 674 01

jaromax@seznam.cz
+420 737 938 820


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha