EURO CAR Zlín s.r.o.Autorizovaný servis vozů Volkswagen, Škoda a Audi, to je EURO CAR Zlín

Servis, který nabízí originální náhradní díly značek Volkswagen, Škoda a Audi? To je společnost EURO CAR Zlín s.r.o.. Zajistíme záruční a pozáruční servis, běžnou údržbu, prohlídky, pneuservis, servis klimatizace a opravy včetně oprav karoserie a lakování.

Originální náhradní díly pro vozy Volkswagen, Škoda a Audi nabízí EURO CAR Zlín.

EURO CAR Zlín – služby servisu VW, Škoda i Audi

Pokud hledáte servis, který poskytuje kvalitní a komplexní služby, zvolte EURO CAR Zlín. Jsme autorizovaný servis vozů Volkswagen, Škoda a Audi a provádíme záruční i pozáruční opravy. Zajistíme příjem vozu, kontrolu a identifikaci závad. Postaráme se o diagnostiku i přípravu na STK.

Součástí našich služeb je proměření a přesné nastavení geometrie náprav a podvozku, dále servis klimatizace, výměna autoskel, jejich pískování a také tónování autoskel. Nabízíme kompletní služby pneuservisu a možnost sezónního uskladnění letních a zimních pneumatik. Provádíme zkoušky brzd a testy tlumičů, ale také karosářské a lakýrnické práce nebo ruční mytí vozidel, čištění interiéru a ošetření laku.

Servis vozidel Volkswagen, Škoda a Audi


Výhody originálních náhradních dílů

Při servisu používáme výhradně originální náhradní díly a příslušenství značek Volkswagen, Škoda a Audi. Proč originální náhradní díly? Oproti těm neoriginálním mají mnoho výhod. Jednou z nich je kvalitní materiál, dále speciální ochrana proti korozi, kvalitní zpracování požadované výrobcem a technologické postupy při výrobě.

Originální náhradní díly VW, Škoda, Audi - Zlín

Vydáno 14.07.2016
220 Zhlédnutí
Topováno 05.12.2018