Autorizovaný servis vozů Volkswagen, Škoda a Audi, to je EURO CAR Zlín

Servis, který nabízí originální náhradní díly značek Volkswagen, Škoda a Audi? To je společnost EURO CAR Zlín s.r.o.. Zajistíme záruční a pozáruční servis, běžnou údržbu, prohlídky, pneuservis, servis klimatizace a opravy včetně oprav karoserie a lakování.

Originální náhradní díly pro vozy Volkswagen, Škoda a Audi nabízí EURO CAR Zlín.

EURO CAR Zlín – služby servisu VW, Škoda i Audi

Pokud hledáte servis, který poskytuje kvalitní a komplexní služby, zvolte EURO CAR Zlín. Jsme autorizovaný servis vozů Volkswagen, Škoda a Audi a provádíme záruční i pozáruční opravy. Zajistíme příjem vozu, kontrolu a identifikaci závad. Postaráme se o diagnostiku i přípravu na STK.

Součástí našich služeb je proměření a přesné nastavení geometrie náprav a podvozku, dále servis klimatizace, výměna autoskel, jejich pískování a také tónování autoskel. Nabízíme kompletní služby pneuservisu a možnost sezónního uskladnění letních a zimních pneumatik. Provádíme zkoušky brzd a testy tlumičů, ale také karosářské a lakýrnické práce nebo ruční mytí vozidel, čištění interiéru a ošetření laku.

Servis vozidel Volkswagen, Škoda a Audi


Výhody originálních náhradních dílů

Při servisu používáme výhradně originální náhradní díly a příslušenství značek Volkswagen, Škoda a Audi. Proč originální náhradní díly? Oproti těm neoriginálním mají mnoho výhod. Jednou z nich je kvalitní materiál, dále speciální ochrana proti korozi, kvalitní zpracování požadované výrobcem a technologické postupy při výrobě.

Originální náhradní díly VW, Škoda, Audi - ZlínVydáno 14.07.2016
244 Zhlédnutí
Topováno 05.12.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EURO CAR Zlín s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EURO CAR Zlín s.r.o.
www.autouh.cz
Adresa

Adresa

Vizovická 4097
Zlín 760 01

info@eurocarzlin.cz
+420 603 249 752


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha