Praktický kamenný koberec do interiéru i exteriéru od firmy JK Kámen

Vybíráte nový povrch na terasu, chodník na zahradě nebo podlahu v altánku? Zkuste kamenný koberec od společnosti JK Kámen Kroměříž. Specializujeme se na pokládku kamenného koberce na podlahy, balkony, terasy, schody a další povrchy v domě i kolem něj. Působíme ve Zlínském, Jihomoravském a Olomouckém kraji.

Kamenný koberec se hodí do interiéru i exteriéru, na podlahu, stěnu i strop.

Kamenný koberec z říčních nebo mramorových kamínků

Zajišťujeme kompletní dodávky kamenného koberce z říčních nebo mramorových kamínků do interiéru i exteriéru, kamínky je možné aplikovat na zem, stěny i strop. Kamenný koberec lze využít v okolí domů a bazénů, na chodníky, příjezdové cesty, balkóny, terasy i dvory a podobně. Kamínky se dají položit na různé povrchy, tedy na beton, dlažby, kámen, asfalt i štěrkové lože. Kromě venkovních prostor najde kamenný koberec využití také v interiéru. Hodí se do vstupní haly, obývacího pokoje, šatny, koupelny, kuchyně i do komerčních prostor. Kamenný koberec využijete zkrátka kdekoliv.

Kamenné koberce - ukázky našich realizací


Kamenný koberec nabízí mnohé výhody

Stále váháte, jestli si pořídit kamenný koberec? Přesvědčí vás jeho nesporné výhody, jako je například dlouhá životnost. Oceníte i snadnou údržbu a čištění. Kamenný koberec není třeba impregnovat ani natírat, netvoří se na něm louže, je mrazuvzdorný a bezespárový, takže skrze něj neprorůstá tráva ani jiný plevel. Pokud máte kamenný koberec v interiéru, snadno jej zametete nebo vysajete. Pozitivem je také rychlá pokládka.

Vyberte si kamenný koberec a užijte si jeho výhodyVydáno 18.07.2016
834 Zhlédnutí
Topováno 18.09.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JK Kámen Jiří Kašík
WEBOVÁ STRÁNKA
JK Kámen
www.zahradnictvikasik.cz
Adresa

Adresa

Postoupky 20
Kroměříž 767 01

kasik39@seznam.cz
+420 736 767 987


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha