Praktický kamenný koberec do interiéru i exteriéru od firmy JK Kámen

Vybíráte nový povrch na terasu, chodník na zahradě nebo podlahu v altánku? Zkuste kamenný koberec od společnosti JK Kámen Kroměříž. Specializujeme se na pokládku kamenného koberce na podlahy, balkony, terasy, schody a další povrchy v domě i kolem něj. Působíme ve Zlínském, Jihomoravském a Olomouckém kraji.

Kamenný koberec se hodí do interiéru i exteriéru, na podlahu, stěnu i strop.

Kamenný koberec z říčních nebo mramorových kamínků

Zajišťujeme kompletní dodávky kamenného koberce z říčních nebo mramorových kamínků do interiéru i exteriéru, kamínky je možné aplikovat na zem, stěny i strop. Kamenný koberec lze využít v okolí domů a bazénů, na chodníky, příjezdové cesty, balkóny, terasy i dvory a podobně. Kamínky se dají položit na různé povrchy, tedy na beton, dlažby, kámen, asfalt i štěrkové lože. Kromě venkovních prostor najde kamenný koberec využití také v interiéru. Hodí se do vstupní haly, obývacího pokoje, šatny, koupelny, kuchyně i do komerčních prostor. Kamenný koberec využijete zkrátka kdekoliv.

Kamenné koberce - ukázky našich realizací


Kamenný koberec nabízí mnohé výhody

Stále váháte, jestli si pořídit kamenný koberec? Přesvědčí vás jeho nesporné výhody, jako je například dlouhá životnost. Oceníte i snadnou údržbu a čištění. Kamenný koberec není třeba impregnovat ani natírat, netvoří se na něm louže, je mrazuvzdorný a bezespárový, takže skrze něj neprorůstá tráva ani jiný plevel. Pokud máte kamenný koberec v interiéru, snadno jej zametete nebo vysajete. Pozitivem je také rychlá pokládka.

Vyberte si kamenný koberec a užijte si jeho výhodyVydáno 18.07.2016
849 Zhlédnutí
Topováno 18.09.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA JK KAMEN s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JK KAMEN s.r.o.
jkkamen.cz
Adresa

Adresa

Postoupky 20
Kroměříž 767 01

info@jkkamen.cz
+420 774 520 626


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha