Outsourcing facility managementu přinese vaší firmě mnohé výhody

Hlavní činnost firmy a předmět jejího podnikání jsou samozřejmě tím, na co se její vedení soustředí nejvíc. Zapomínat se ale nesmí ani na zajištění podpůrných procesů, bez nichž by firma nemohla fungovat. Jejich řízením se zabývá facility management. A o ten se postará firma ATALIAN CZ s.r.o..

outsourcing Facility Managementu od ATALIAN CZ

Outsourcing facility management zefektivní i zlevní

Facility management zahrnuje služby, které podporují fungování firmy. Firma si jej nemusí zajišťovat sama, ale může využívat služby od jiných specializovaných společností. Tzv. outsourcing, tedy přenechání zajištění činnosti externí firmě, je možný v podstatě u jakékoliv podpůrné činnosti a znamená zefektivnění provozu firmy.

Veškeré služby, které spadají pod facility management, vám nabízí právě firma ATALIAN. Postaráme se třeba o údržbu a opravy budov, ostrahu, úklid a likvidaci odpadů nebo různé administrativní činnosti. Vám tak umožníme se soustředit pouze na hlavní předmět činnosti vaší firmy. Své služby nabízíme po celé České republice.

ATALIAN CZ najdete na devíti místech po celé ČR


Jaké jsou výhody outsourcování facility managementu?

Outsourcing představuje pro firmu mnohé výhody. Mezi ně patří úspora nákladů na provoz firmy, optimální spotřeba podnikových zdrojů, snížení či přenesení rizik, zvýšení flexibility organizační struktury, kvalita služeb a expertní řešení.

Nechte si facility management zajistit firmou ATALIAN. Důraz klademe na řízení, kompetenci, odpovědnost, kvalitu a záruky za poskytované služby.

Postaráme se o facility management vaší firmyVydáno 02.08.2016
364 Zhlédnutí
Topováno 17.01.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ATALIAN CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ATALIAN CZ s.r.o.
atalian.cz
Adresa

Adresa

17. listopadu 1434
Mladá Boleslav 293 01

marketing@atalian.cz
+420 734 283 780


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha