Úprava toků patří mezi důležitá protipovodňová opatření

Voda je nebezpečný živel, který dokáže nadělat hodně škody. Pokud se ale nepodcení protipovodňová opatření, riziko katastrofy se rapidně snižuje. Mezi tato opatření se řadí především úprava toků a rozšiřování kapacity koryta řek, díky čemuž ani stoletá voda nemusí napáchat velké škody.

ZEPAR - stavební práce

Protipovodňová opatření ušetří peníze i starosti

Včasná úprava toků může zachránit nejen majetek, ale i lidské životy. Pokud se při povodních vylije koryto řeky, důsledky bývají tragické. Je tedy rozumné tomuto stavu předcházet, a tím zabránit ztrátám jak finančním, tak i daleko závažnějším. Společnost ZEPAR se zaměřuje na stavební práce, mezi kterými naleznete právě protipovodňová opatření.

Pracovníci firmy provádí spolehlivě a kvalitně například následující činnosti:

- rozšiřování kapacity koryta řek
- čištění řek
- úprava toků včetně podélného i příčného opevnění
- odstranění povodňových škod
- výstavba a revitalizace vodohospodářských děl

Kromě prací z oblasti vodního hospodářství se firma zaměřuje i na dopravní stavby, zemní práce, opravy lesních cest, rekultivace skládek či kanalizaci.

Společnost ZEPAR pracuje dle individuálních potřeb klientů.


Stavební práce rychle a flexibilně

Veškerá protipovodňová opatření, ale i jiné stavební práce jakéhokoliv rozsahu a v jakémkoli terénu vykonává firma ZEPAR za pomocí moderní a osvědčené techniky, kvalifikovaných pracovníků a spolehlivých metod. Díky tomu odpovídají výsledky práce vždy přáním a potřebám konkrétního klienta. Mezi výhody patří i krátké dodací lhůty, flexibilita, rozumné ceny a v neposlední řadě i ohled na přírodu a ekologii.

Pro úpravu toků i další stavební práce využívá společnost ZEPAR moderní technologie a spolehlivý strojový park.Vydáno 06.01.2017
40 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZEPAR Mgr. Vladimír Šimáček
WEBOVÁ STRÁNKA
ZEPAR
www.zepar.cz
Adresa

Adresa

Kotojedy 56
Kroměříž 767 01

zepar@atlas.cz
+420 777 309 885


Najdete nás také zde:

ARES
captcha