Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci

Samolepicí pásky jsou důležitým ochranným prvkem při přepravě zásilek, slouží však také k identifikaci, upozornění či propagaci. Své o tom ví společnost Mitoma rolls s.r.o., která se vývojem, výrobou a prodejem lepicích pásek a dalšího obalového materiálu zabývá již přes 20 let. Kromě běžně dostupných samolepicích pásek nabízí pásky potištěné, výstražné, bezpečnostní, papírové i speciální.

potištěné balicí pásky

Potištěné lepicí pásky jako levná forma reklamy

Internetové obchody a další subjekty, které své produkty balí a odesílají, jeví o potištěné lepicí pásky dlouhodobý zájem. Pásky tohoto typu slouží jednak k bezpečnému uzavírání papírových krabic, kartonů a obalů, jednak jsou levnou a jednoduchou formou reklamy a znakem profesionality. Proč se spokojit s běžně dostupnými průhlednými lepicími páskami, když za pár korun můžete díky společnosti Mitoma rolls získat kvalitní efektní pásku s logem vaší společnosti nebo s libovolnými nápisy či obrázky?

Zmiňovaná společnost se zabývá vývojem i výrobou pásek. Grafický návrh si můžete vytvořit sami, odborný personál vám však v případě zájmu s návrhem rád pomůže. Potištěné balicí pásky jsou realizovány metodou horního tisku. Ta umožňuje rychlou, levnou a flexibilní výrobu, a to i v malém nákladu. Samozřejmostí realizace je celoplošný tisk – podkladová barva a samotný motiv. Technologie umožňuje využít až tři barvy na jednu pásku. Na přání zákazníků lze vyrobit potištěné balicí pásky i v atypických rozměrech.

Výroba potištěných balicích pásek – až tříbarevný potisk i možnost výběru atypických rozměrů


Výstražné, bezpečnostní i speciální pásky

Kromě potištěných balicích pásek nabízí společnost Mitoma rolls také pásky bez lepicí vrstvy, které slouží k výstražným, vytyčovacím a speciálním účelům. Nelepivé vytyčovací, ohraničovací a bezpečnostní pásky nachází své využití především v oblasti stavebnictví. Často slouží pro zabránění přístupu nepovolaným osobám. Vybrat si můžete z široké škály předem vytvořených nápisů a výstražných symbolů.

Kromě nelepivých bezpečnostních pásek jsou k dispozici i pevné samolepicí výstražné pruhy, určené k označení míst a předmětů, u kterých hrozí zvýšené riziko zranění. Rovněž jsou k dispozici speciální lepicí pásky obecného použití, které plní mnoho účelů při skladování nebo přepravě

Vývoj a výroba lepicích i nelepivých pásek pro vytyčení, výstrahu i identifikaci


Potištěné papírové pásky

Ačkoliv jsou nejvyhledávanějším sortimentem balicí a označovací pásky z umělých materiálů, díky ekologičnosti jsou ve specifických oblastech využívány také potištěné papírové pásky. Své uplatnění nachází ve výrobních, skladových i expedičních provozech a používají se pro uzavírání papírových obalů a krabic. I papírové pásky lze použít k identifikaci, ohraničení či reklamě. Také zde je tisk omezen třemi barvami, barva podkladu je hnědá nebo žlutobílá.

Společnost Mitoma rolls s.r.o. působí na českém trhu již 20 let, během kterých zajistila výrobu papírových, samolepicích i bezpečnostních a vytyčovacích pásek pro velké množství subjektů. Využijte potenciálu těchto pásek i vy a v libovolném množství si je nechte vyrobit na zakázku.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mitomarolls.cz

Vydáno 31.08.2016
809 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ

Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ
Zabezpečení přepravovaných zásilek, identifikace zboží či propagace společnosti. To všechno zvládnou potištěné a výstražné lepicí pásky od firmy MITOMA Rolls, s.r.o., která se na jejich vývoj, výrobu a prodej zaměřuje už více než 20 let. Dodáme vám potištěné lepicí pásky balicí i vytyčovací, ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MITOMA rolls s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MITOMA rolls s.r.o.
www.mitomarolls.cz
Adresa

Adresa

Nábřeží 455 (areál MANAG)
Zlín 760 01

info@mitomarolls.cz
+420 739 432 036


Najdete nás také zde:

ARES
captcha