Pasivní zabezpečení, které skutečně chrání, dodává ProTrade

Bezpečnost je slovo, které se skloňovalo vždy hojně, a to jak v minulosti, tak v dnešní době. Obezřetní bychom neměli být ale jen ohledně bezpečnosti lidí, ale také, co se týká ochrany majetku a cenností. Jsou to právě hodnotné písemnosti, hotovost a další cennosti, které společnost ProTrade pomáhá úspěšně chránit.

Cable Breakway - ProTrade

Bezpečnostní plomby ochrání váš majetek

Naše společnost se výrobou a prodejem bezpečnostních systémů a prvků zabývá už mnoho let. Za tu dobu se vyvinuly výrobky, které skutečně pomáhají. Tyto bezpečnostní produkty nacházejí využití při ochraně hotovosti a cenin, různých zásilek i zboží. Zajišťujeme samozřejmě také pasivní zabezpečení dokumentů i objektů.

Z našich produktů si vybere skutečně každý. Pro ochranu při přepravě a skladování zboží doporučujeme bezpečnostní plomby, a to kovové, plastové nebo fóliové. Pro zabezpečení cenných dokumentů a zásilek jsou k dostání fóliové samolepící přelepky. A peníze, cennosti nebo tajné materiály zase spolehlivě ochrání naše bezpečnostní obálky a vaky.

Jak vypadají různé bezpečnostní obálky?


Pasivní zabezpečení: ProTrade pomáhá bojovat proti krádežím

A jak pasivní zabezpečení vlastně funguje? Každý systém má sérii skrytých bezpečnostních prvků, které indikují jakoukoliv nepovolenou manipulaci. Tím se sice nezabrání krádeži nebo nepovolenému zkopírování chráněného objektu, ale zřetelně se ukáže, že je něco v nepořádku.

Naše portfolio je opravdu široké, není proto divu, že naše klienty najdete v rozličných výrobních odvětvích. Ochránit hotovost je nutné v bankách a přepravních společnostech, stejně tak jako je nutné zamezit ztrátě různých cenných psaní a zásilek.

Pasivní bezpečnost zajišťujeme také pro společnosti, které se zabývají distribucí plynu, vody nebo elektřiny a mnoho dalších.

Seznamte se důkladně se systémem ochrany majetku


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.protrade.cz

Vydáno 22.09.2016
89 Zhlédnutí
Topováno 01.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade

Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade
Zaměřujete nebo specializujete se na papírnictví? Požadujete vlastní potisky, své rozměry, nebo máte jiné specifické požadavky? Pak se neváhejte obrátit právě na společnost Protrade, která vám vyhoví v jakémkoliv přání. Soustřeďují se vždy na konkrétní požadavky svých zákazníků.

ProTrade: Bezpečnost vašeho zboží i zaměstnanců zvýšíte i bez velkých investic

ProTrade: Bezpečnost vašeho zboží i zaměstnanců zvýšíte i bez velkých investic
Bezpečnost je zásadní pro všechny firmy bez ohledu na jejich velikost. Ať už mluvíme o bezpečnosti zboží při převozu, ochraně know – how nebo majetku firmy, ve všech případech je nutné používat funkční a kvalitní bezpečností prvky. A přesně ty seženete ve společnosti ProTrade. Nabízíme vám ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ProTrade, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ProTrade, s.r.o.
www.protrade.cz
Adresa

Adresa

Na konečné 50/2
Praha 4 - Písnice 142 00

protrade@protrade.cz
+420 261 912 427


Najdete nás také zde:

ARES
captcha