Výroba identifikačních náramků Praha - barevné, plastové - akční ceny

ProTrade, s.r.o. Bezpečnostní plastové obaly Praha

Výroba identifikačních náramků Praha - barevné, plastové - akční ceny

ProTrade, s.r.o.
Bezpečnostní plastové obaly PrahaPasivní zabezpečení, které skutečně chrání, dodává ProTrade

Bezpečnost je slovo, které se skloňovalo vždy hojně, a to jak v minulosti, tak v dnešní době. Obezřetní bychom neměli být ale jen ohledně bezpečnosti lidí, ale také, co se týká ochrany majetku a cenností. Jsou to právě hodnotné písemnosti, hotovost a další cennosti, které společnost ProTrade pomáhá úspěšně chránit.

Cable Breakway

Bezpečnostní plomby ochrání váš majetek

Naše společnost se výrobou a prodejem bezpečnostních systémů a prvků zabývá už mnoho let. Za tu dobu se vyvinuly výrobky, které skutečně pomáhají. Tyto bezpečnostní produkty nacházejí využití při ochraně hotovosti a cenin, různých zásilek i zboží. Zajišťujeme samozřejmě také pasivní zabezpečení dokumentů i objektů.

Z našich produktů si vybere skutečně každý. Pro ochranu při přepravě a skladování zboží doporučujeme bezpečnostní plomby, a to kovové, plastové nebo fóliové. Pro zabezpečení cenných dokumentů a zásilek jsou k dostání fóliové samolepící přelepky. A peníze, cennosti nebo tajné materiály zase spolehlivě ochrání naše bezpečnostní obálky a vaky.

Jak vypadají různé bezpečnostní obálky?


Pasivní zabezpečení: ProTrade pomáhá bojovat proti krádežím

A jak pasivní zabezpečení vlastně funguje? Každý systém má sérii skrytých bezpečnostních prvků, které indikují jakoukoliv nepovolenou manipulaci. Tím se sice nezabrání krádeži nebo nepovolenému zkopírování chráněného objektu, ale zřetelně se ukáže, že je něco v nepořádku.

Naše portfolio je opravdu široké, není proto divu, že naše klienty najdete v rozličných výrobních odvětvích. Ochránit hotovost je nutné v bankách a přepravních společnostech, stejně tak jako je nutné zamezit ztrátě různých cenných psaní a zásilek.

Pasivní bezpečnost zajišťujeme také pro společnosti, které se zabývají distribucí plynu, vody nebo elektřiny a mnoho dalších.

Seznamte se důkladně se systémem ochrany majetku
FIREMNÍ ČLÁNKY


Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade

Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade

Zaměřujete nebo specializujete se na papírnictví? Požadujete vlastní potisky, své rozměry, nebo máte jiné specifické požadavky? Pak se neváhejte obrátit právě na společnost Protrade, která vám vyhoví v jakémkoliv přání. Soustřeďují se vždy na konkrétní požadavky svých zákazníků.

Vydáno 02.06.2017
ProTrade: Bezpečnost vašeho zboží i zaměstnanců zvýšíte i bez velkých investic

ProTrade: Bezpečnost vašeho zboží i zaměstnanců zvýšíte i bez velkých investic

Bezpečnost je zásadní pro všechny firmy bez ohledu na jejich velikost. Ať už mluvíme o bezpečnosti zboží při převozu, ochraně know – how nebo majetku firmy, ve všech případech je nutné používat funkční a kvalitní bezpečností prvky. A přesně ty seženete ve společnosti ProTrade. Nabízíme vám bezpečností plomby pro spolehlivý převoz zboží, ale i visačky, jmenovka, ID náramky a další užitečné pomocníky, kteří zabrání třeba tomu, aby se po vaší firmě potloukali nezvaní hosté.

Vydáno 06.05.2015Vydáno 22.09.2016
52 Zhlédnutí
Topováno 01.04.2017