Štěrkové záhony a skalky prozáří vaši zahradu. Chtějte originální záhonové obruby i vy!

Je vaše zahrada už roky stejná? Máte sice předzahrádku, ale nevíte, jak ji oživit? Pak jsou řešením nevšední záhony. Moderní skalka s jedlými bylinami, stejně jako záhon z trvalek pomůže vnést na vaši zahradu nový život. A jeho realizaci pro vás zajistí společnost Zahrady Tomáš Vávra.

Zahrady Tomáš Vávra - záhony a skalky

Květinové skalky vás budou bavit

Pěstujete na vaší zahradě rádi sezónní byliny nebo zeleninu? Nebo si vystačíte s kupovanými potravinami a vaši zahrádku máte pouze pro potěchu duše a oka? Ať už váš zelený ráj využíváte jakýmkoliv způsobem, rozhodně platí, že ho maximálně oživí nevšední záhony. Vytvoří je pro vás moderní společnost Tomáše Vávry, která na trhu funguje už od roku 2008.

Nezávislé konzultace ohledně zahrad – záhony i skalky


Štěrkové záhony: Najdeme pro vás originální řešení na míru

Jednu z moderních možností vylepšení zahrady, představují štěrkové záhony. Jejich předností je minimální péče, neboť bývají osázeny rostlinami, které zpravidla nepotřebují přílišnou závlahu, ani hnojení. Proto se doporučují lidem, které zahradní práce příliš netěší.


Skalky a záhonové obruby

Další možností nevšedních záhonů jsou skalky. Mezi jejich výhody patří nenáročnost na plochu a půdu. Proto si je můžou dovolit i majitelé velmi malé zahrady s neúrodnou půdou. Kromě toho naše společnost vytváří také zajímavé záhonové obruby. Sestavit je můžeme z betonu, plastu, dřeva či vytvořit takzvaný neviditelný obrubník.

Spolehlivě rozzáříme vaši zahradu a vdechneme ji zcela novou tvář.

Záhony a skalky: Podívejte se na reference!Vydáno 07.03.2017
1191 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2021
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zahrady Tomáš Vávra
WEBOVÁ STRÁNKA
Zahrady Tomáš Vávra
www.zahrady-tv.cz
Adresa

Adresa

Požárníků 259
Kroměříž 767 01

info@zahrady-tv.cz
+420 777 656 983


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha