Plastové paletové přepravky, skládací i neskládací kontejnery, palety

Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.

Plastové paletové přepravky, skládací i neskládací kontejnery, palety

Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.Obal roku 2016? Všestranná plastová přepravka EuroClick

Skladování i převážení nejrůznějších druhů zboží vám usnadní přepravka EuroClick, kterou vyvinula společnost Schoeller Allibert s.r.o.. Plastové stohovací přepravky jsou mimořádné pro svou nízkou hmotnost, vynikající stabilitu a nekonečné možnosti přizpůsobení. I proto získala přepravka EuroClick ocenění Obal roku 2016, které firma převezme na galavečeru v rámci konference SpeedChain v Praze letos na podzim.

Flexibilní plastová přepravka EuroClick usnadní skladování i převážení nejrůznějšího zboží a materiálu.

Nový trend ve vratných obalech, přepravka EuroClick

Ať už potřebujete převážet jakékoliv zboží, skvěle vám k tomu poslouží stohovací přepravky od firmy Schoeller Allibert, které lze použít rovněž jako skladovací přepravky. Máme je k dispozici v rozměrech 400x300 mm a 600x400 mm v různých výškách, mohou být také bez problémů naskládané na europaletách.

Přepravka EuroClick je dostatečně robustní pro různé zboží, má nosnost až 15 kg, a to i při nízké vlastní váze. Usnadněte si manipulaci se zbožím i materiálem a snižte logistické náklady díky přepravkám od firmy Schoeller Allibert.

Stohovatelné přepravky


Přepravka EuroClick – skvělé vlastnosti a mnoho možností využití

Vysoká kvalita a odolnost nejsou jediné výhody, kterými přepravka EuroClick oplývá. Systém EuroClick boduje zejména díky své obrovské flexibilitě. Nasazovací rám ClickBooster vám umožní snadno a rychle změnit výšku boxů, což se hodí zejména při manipulaci se širokou škálou výrobků. Pomocí připojitelných držáků štítků ClickHolder navíc můžete jednotlivé přepravky a jejich obsah snadno a bezpečně identifikovat a sledovat.

Přepravky přizpůsobíme přání zákazníka. Ať už máte požadavky na barvu přepravek, jejich příslušenství, drenážní otvory či mřížky, sdělte nám je.

Schoeller Allibert: Prohlédněte si náš kompletní sortiment!


Prestižní ocenění WorldStar z modulární přepravkou EuroClick®

V oblasti Automotive, Přepravních a průmyslových obalů získala společnost Schoeller Allibert za svoji modulární přepravku EuroClick® prestižní ocenění WorldStar Packaging 2017. Ocenění je důkazem inovativního přístupu, kterým firma reaguje na aktuální potřeby trhu.

Vydáno 11.10.2016
173 Zhlédnutí
Topováno 10.01.2019