Obal roku 2016? Všestranná plastová přepravka EuroClick

Skladování i převážení nejrůznějších druhů zboží vám usnadní přepravka EuroClick, kterou vyvinula společnost Schoeller Allibert s.r.o.. Plastové stohovací přepravky jsou mimořádné pro svou nízkou hmotnost, vynikající stabilitu a nekonečné možnosti přizpůsobení. I proto získala přepravka EuroClick ocenění Obal roku 2016, které firma převezme na galavečeru v rámci konference SpeedChain v Praze letos na podzim.

Flexibilní plastová přepravka EuroClick usnadní skladování i převážení nejrůznějšího zboží a materiálu.

Nový trend ve vratných obalech, přepravka EuroClick

Ať už potřebujete převážet jakékoliv zboží, skvěle vám k tomu poslouží stohovací přepravky od firmy Schoeller Allibert, které lze použít rovněž jako skladovací přepravky. Máme je k dispozici v rozměrech 400x300 mm a 600x400 mm v různých výškách, mohou být také bez problémů naskládané na europaletách.

Přepravka EuroClick je dostatečně robustní pro různé zboží, má nosnost až 15 kg, a to i při nízké vlastní váze. Usnadněte si manipulaci se zbožím i materiálem a snižte logistické náklady díky přepravkám od firmy Schoeller Allibert.

Stohovatelné přepravky


Přepravka EuroClick – skvělé vlastnosti a mnoho možností využití

Vysoká kvalita a odolnost nejsou jediné výhody, kterými přepravka EuroClick oplývá. Systém EuroClick boduje zejména díky své obrovské flexibilitě. Nasazovací rám ClickBooster vám umožní snadno a rychle změnit výšku boxů, což se hodí zejména při manipulaci se širokou škálou výrobků. Pomocí připojitelných držáků štítků ClickHolder navíc můžete jednotlivé přepravky a jejich obsah snadno a bezpečně identifikovat a sledovat.

Přepravky přizpůsobíme přání zákazníka. Ať už máte požadavky na barvu přepravek, jejich příslušenství, drenážní otvory či mřížky, sdělte nám je.

Schoeller Allibert: Prohlédněte si náš kompletní sortiment!


Prestižní ocenění WorldStar z modulární přepravkou EuroClick®

V oblasti Automotive, Přepravních a průmyslových obalů získala společnost Schoeller Allibert za svoji modulární přepravku EuroClick® prestižní ocenění WorldStar Packaging 2017. Ocenění je důkazem inovativního přístupu, kterým firma reaguje na aktuální potřeby trhu.Vydáno 11.10.2016
196 Zhlédnutí
Topováno 10.01.2019
PODSTRÁNKY

Paletové kontejnery

Paletové kontejnery
Výroba přepravních obalů, např. paletových kontejnerů od společnosti Schoeller Allibert

Plastové přepravky

Plastové přepravky
Plastové přepravky pro skladování a převážení zboží - vývoj a výroba

Plastové palety

Plastové palety
Plastové recyklovatelné palety pro efektivnější logistiku a bezpečnost nákladu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.
www.schoellerallibert.com
Adresa

Adresa

Na Rovince 879
Ostrava - Hrabová 720 00

info.czechrepublic@schoellerallibert.com
+420 596 790 010


Najdete nás také zde:

ARES
captcha