Nejen systémové bednění: Postavte dům na kvalitních základech díky KAPPI CZ Ostrava

Pokud hodláte stavět dům, určitě hledáte firmu, která bude spolehlivá a kvalitně odvede práci. Právě taková je stavební firma KAPPI CZ, s.r.o Ostrava. Mezi námi poskytované služby patří hrubá stavba, systémové bednění, sanace i opravy betonu. Máme dlouholeté zkušenosti a za sebou mnoho spokojených zákazníků. Obraťte se na nás i vy!

KAPPI CZ - stavební firma

Hrubá stavba, systémové bednění i další stavební práce

Naše stavební firma vám zajistí nejrůznější stavební práce. Realizujeme monolitické nebo montované technologie, monolitické železobetonové konstrukce a stavby. Postaráme se i o systémové bednění různých typů, vytváříme tak svislé stěny, pilíře i vodorovné stropní konstrukce.

Službou, na kterou se specializujeme, je hrubá stavba rodinných domů, obchodních center, průmyslových objektů i administrativních budov. Provádíme ji monolitickou nebo montovanou technologií, pomocí různých typů systémového bednění.

Stavební práce od KAPPI CZ - reference


Stavební práce rychle a kvalitně

Postaráme se o betonáž základové desky rodinných domů, která je velmi důležitou konstrukční částí celé stavby a vyžaduje precizní realizaci. Tu vám poskytne právě stavební firma KAPPI CZ. Díky nám tak bude váš dům stát na kvalitních základech.

Stavíme monolitické stropy a schodiště, opěrné stěny i přístavby nebo nástavby provozních budov. Provádíme i sanace a opravy betonu.

Veškeré stavební práce provádíme rychle a kvalitně. Neváhejte a kontaktujte nás!

O kvalitě našich stavebních prací vypovídá certifikátVydáno 19.10.2016
78 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KAPPI CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KAPPI CZ, s.r.o.
www.kappicz.web2017.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Reference
Adresa

Adresa

Podzámčí 2040/63
Ostrava- Slezská Ostrava 710 00

vojtech.legut@seznam.cz
+420 596 633 631


Najdete nás také zde:

ARES
captcha