Rizikové kácení stromů – pro likvidaci problematicky rostlých stromů si zavolejte profesionála

Pokud je strom ve špatném stavu či na nešťastném místě, může ohrožovat své okolí. V takovém případě není jiná možnost než strom pokácet. Pokud je však strom mohutný a navíc se nachází na těžko dostupných místech či v obydlených zástavbách, je jeho likvidace složitá. Pak je třeba zavolat odborníky, kteří se zabývají rizikovým kácením stromů a zajistí jeho bezpečné pokácení. Jedním z nich je společnost SPANTIK, působící převážně v Libereckém kraji.

Rizikové kácení stromů SPANTIK Radek Žemlička

Metody rizikového kácení stromů

Společnost SPANTIK působí na trhu již přes 12 let, během kterých si vybudovala silný tým profesionálů, zkušených v oblasti rizikového i klasického kácení stromů. Rizikové kácení stromů spočívá v postupném odřezávání větví a kmene tak, aby nedošlo k ohrožení okolí. Jednotlivé části stromu jsou následně spouštěny lanem na zem. Tato metoda však vyžaduje bohaté stromolezecké znalosti a speciální vybavení.

Kácení problematicky rostlých stromů metodou postupného odřezávání


Příklady rizikového kácení stromů a jiných dřevin

Zmíněná firma má za sebou celou řadu realizací kácení stromů. Uveďme si proto několik příkladů, které vypoví o kvalitě a profesionalitě služeb, které nabízí. Před nedávnem se například postarala o bezpečnou likvidaci stoleté lípy v obci nedaleko Liberce, a to pomocí techniky postupného odřezávání a spouštění částí do lana.

Druhým příkladem je kácení stromů v Jablonci na Nisou, které se nacházely v bezprostřední blízkosti hotelu a centru města. Díky náročnosti a pozoruhodnosti provedení byla celá akce zdokumentována místním tiskem i TV Nova.

SPANTIK Radek Žemlička – rizikové kácení stromů bez obav!


Další služby mimo rizikové kácení stromů

Ačkoliv je hlavní náplní společnosti SPANTIK rizikové kácení stromů, nabízí i další služby v oboru. V případě potřeby zajistí klasické kácení stromů, kácení stromů za pomocí vysokozdvižné plošiny, štěpkování a odvoz odpadu či sanaci skalních svahů.Vydáno 20.10.2016
156 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SPANTIK CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SPANTIK CZ s.r.o.
www.stromybezstarosti.cz
Adresa

Adresa

Modřínová 20
Liberec 21 460 14

zemlicka@spantik.cz
+420 774 863 033


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha