ARGOS ELEKTRO, a.s.
Elektro materiál


U Cukrovaru 14, Opava 5 747 05
Obchodní společnost ARGOS ELEKTRO je zaměřená na velkoobchodní činnost v oboru elektroinstalačního materiálu. Firma byla založena v Opavě a mezi její sortiment se také řadí různé druhy kabelů, vodičů, svítidel, zdrojů, hromosvodů a celá řadu elektro produktů.

U nás si můžete vybrat kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu pro vaši potřebu:

- kabely, vodiče a kabelové soubory
- zemnící a hromosvodový materiál
- světelná technika (zářivková, podhledová, žárovková a LED svítidla, nouzové osvětlení)
- vypínače, zásuvky a spojky
- baterie a svítilny
- topné systémy (topné kabely, rohože a příslušenství)
- výstražné a ochranné fólie
- zemnící žlaby a chráničky
- instalační krabice, lišty, trubky, pásky, příchytky
- stavební materiál a nářadí
- vývodky, ucpávky, redukce, průchodky
- pilířové a elektroměrové skříně
- přístroje pro domovní a průmyslové rozvody
- průmyslové vidlice, zásuvky a zásuvkové rozvodnice
- výložníky, výzbroje a stožáry
- kabelová oka a spojky
- dorozumívací technika

Kromě velkého výběru elektroinstalačního materiálu společnost ARGOS ELEKTRO a.s., zajišťuje dopravu materiálu vlastními auty a také bezplatnou poradenskou činnost.

Pro svůj rozvoj a vylepšení služeb zákazníkům společnost zakoupila skladový areál v Ostravě a přestavěla ho na logistické centrum. Od roku 2005 společnost své působení rozšířili otevřením mnoha poboček po celé ČR. Díky všem svým pobočkám, nejen na Ostravsku, je firma schopna pokrýt potřeby zákazníků po celé republice.

Produkty
  • ruční nářadí, elektrické nářadí, aku nářadí, dílenské nářadí, nářadí pro kutily, vzduchové pneu nářadí
  • materiál k domovním elektroinstalacím, spínače, vypínače, zásuvky, hlásiče kouře, regulátory, vidlice, adaptéry
  • noční lampičky, stolová svítidla, koupelnová osvětlení, osvětlení interiéru, venkovní osvětlení, úsporné žárovky

Prodej pracovních oděvů, obuvi, ochranných pracovních pomůcek.

Prodej pracovních oděvů, obuvi, ochranných pracovních pomůcek

Atletický klub AC Turnov, stadion, posilovna, atletické přípravky, tréninkové skupiny, atletické akce.

Atletický klub AC Turnov, stadion, posilovna, atletické přípravky, tréninkové skupiny, atletické akce

Související články
Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Aby bylo vedení skladu i objednávání zboží přehledné a jednoduché, je potřeba mít perfektní systém a precizně promyšlenou logistiku. Společnost Schachermayer zná spolehlivé způsoby a funkce, které značně zjednodušují jak objednávání zboží, tak i jeho skladování. Mezi tyto účinné prostředky firmy patří například tvorba etiket, katalogů či seznamů zboží.


DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.


Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

REMS Česká republika s.r.o.

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek už není nic složitého. S ohýbačkou REMS Hydro-Swing snadno a lehce ohnete ocelovou trubku do průměru 22 mm. Vhodná pro řemeslo i průmysl, použít ji můžete na stavbách i dílnách.


Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

Zprostředkují součástky pro aplikace v průmyslové automatizaci, v energetice, v telekom a medicínské technice, v dopravní a vojenské technice nebo pro fotovoltaické a solární elektrárny. Jejich hlavní činnosti v tomto oboru v posledních letech jsou napájecí zdroje AC/DC, měniče DC/DC, invertory DC/AC, spínače, switche, jističe a mnoho dalšího.


Firemní články
Prodej elektroinstalačního materiálu - velkoobchod

Prodej elektroinstalačního materiálu - velkoobchod

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem v Opavě najdete na ulici U Cukrovaru ve firmě ARGOS ELEKTRO, a.s.


Rozvodnicové skříně RZA  - větší prostor pro kvalitu

Rozvodnicové skříně RZA - větší prostor pro kvalitu

Obchodní společnost ARGOS ELEKTRO je zaměřená na velkoobchodní činnost v oboru elektroinstalačního materiálu a nabízí kvalitní rozvodnicové skříně RZA s větším prostorem.


Spínací přístroje a hodiny - instalační stykače a paměťové relé

Spínací přístroje a hodiny - instalační stykače a paměťové relé

Společnost ARGOS ELEKTRO je zaměřená na činnost v oboru elektroinstalačního materiálu a ve svém sortimentu nabízí v Opavě a okolí spínací přístroje a hodiny, instalační stykače a paměťové relé.


Ochrana před přepětím Saltek - svodiče přepětí a bleskových proudů

Ochrana před přepětím Saltek - svodiče přepětí a bleskových proudů

Obchodní společnost ARGOS ELEKTRO je zaměřená na elektroinstalační materiál a ve svém sortimentu nabízí ochranu před předpětím značky Saltek, kde naleznete svodiče přepětí a bleskových proudů.


Velkoobchod, prodej elektroinstalační materiál, kabely, Opava

Velkoobchod, prodej elektroinstalační materiál, kabely, Opava

ARGOS ELEKTRO, a.s. je ryze českou společností, která dodává elektroinstalační materiál. Prodej, velkoobchod: - vodiče, kabely, kabelové soubory: - sdělovací, silové, datové, speciální kabely - kabelové šňůry - vodiče - kabelové oka, spojky, konektory, dutinky - izolační a smrštitelné trubičky a opravné manžety - nehořlavé a samozhášející kabely - kabelové lávky, žlaby, příslušenství: - kabelové lávky - víka, ohyby, kolena - plechové, drátěné žlaby - montážní profily - ochrana kabelů: - zemnící žlaby - krycí desky, fólie - kabelové kanály - topné systémy: - topné kabely a rohože - topná tělesa - topné spirály - izolační materiál: - pásky, desky, podložky - smršťovací trubičky - stavební materiál: - šrouby, vruty - hmoždinky - sádra, tmely - nářadí: - ruční nářadí - zkoušečky - vrtáky - boxy, kufry na nářadí - brusné, řezné kotouče - domácí spotřebiče: - kancelářská technika - bíla technika - bojlery, termostaty - topné žebříky - průtokové ohřívače - osoušeče - infrazářiče - zemnící a hromosvodový materiál: - zemnící pásek - jímací tyče - svorky, spojky - baterie a přenosné svítilny: - svítilny - nabíječky - přístroje pro domovní a průmyslové rozvody: - trafa - jističe - proudové chrániče, stykače, pojistky, rozvaděče - motorové spouštěče - napájecí zdroje - průmyslové vidlice a zásuvky - domovní vypínače, spínače, spojky, zásuvky - světla - žárovky, trubice, výbojky, LED - instalační materiál.


Velkoobchod, prodej nářadí Opava, Ostrava, Karviná, Nový Jičín, Jeseník, Brno

Velkoobchod, prodej nářadí Opava, Ostrava, Karviná, Nový Jičín, Jeseník, Brno

ARGOS ELEKTRO a.s. nabízí velkoobchod, prodej nářadí: - plastový kufr, box na nářadí - kabelové nůžky - kleště na armatury - kleště přestavitelné - nůžky universální - kabelové nůžky - ploché kleště - kleště s kulatými čelistmi - telefonní kleště - odizolovávací kleště - kombinované kleště - štípací čelní kleště - stranové štípací kleště - lisovací kleště - fázová zkoušečka - digitální multimetr - digitální klešťový ampérmetr - nůž JOKARI - izolovaný elektrikářský šroubovák. Naše pobočky najdete v těchto městech: - Opava, Ostrava, Pardubice - Dražkovice, Karviná -Fryšták, Jeseník, Brno - Židenice, Vestec, Nový Jičín nebo navštivte náš e-shop www.argos.cz.


Sleva, prodej, plastové rozvodnice ORO, COMBI Opava

Sleva, prodej, plastové rozvodnice ORO, COMBI Opava

Nabízíme 20% slevu na stávající plastové rozvodnice ORO a COMBI. Provedení: - průhledné i neprůhledné dveře - nástěnné, zapuštěné - 4, 8, 12, 24, 36 modulů - včetně svorkovnic PE, N.


Prodej, velkoobchod, elektroinstalační materiál, ruční nářadí

Prodej, velkoobchod, elektroinstalační materiál, ruční nářadí

Nabízíme Vám kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu: - sdělovací kabely - silové kabely - vodiče - kabelové šňůry - izolační a smrštitelné trubičky a opravné manžety - kabelové koncovky a spojky - kabelové žlaby - krycí desky, fólie - chráničky - kabelové kanály, šachty - topné spirály - topná tělesa - izolační materiál (smršťovací trubičky, pásky, podložky) - hmoždinky, vruty, šrouby - tmely, sádra - bojlery, termostaty - řezné a brusné kotouče - ruční nářadí - zkoušečky - baterie a přenosné svítilny - přístroje pro domovní a průmyslové rozvody.