ATIS a.s.
- dovolená v ČR a SR


Fügnerova 7, Bruntál 792 01

CESTOVNÍ KANCELÁŘ - založená 1990, člen Klubu desátníků.
POBYTOVÁ MÍSTA:
- Čechy, Morava, Slezsko, Slovensko, Maďarsko a evropská rekreační střediska.
SPECIÁLNÍ PROJEKTY ATIS:
- REKREACE ROH – DOVOLENÁ V TATRÁCH
- LÁZNĚ, WELLNESS, TERMÁLY:
- celoročně pro skupiny i jednotlivce
- DOVOLENÁ S DĚTMI DO 15 LET:
- zdarma děti do 5 let
- sleva 50% pro děti do 15 let
- DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK OD 50 LET:
- pobyt s plnou penzí za cenu polopenze
- 14 nocí za cenu 11 nocí
- 7 nocí za cenu 6 nocí
- ALL INCLUSIVE
- TÝDEN ATIS DOVOLENÉ JIŽ ZA 1980 KČ
- povolen pobyt se zvířetem a zdarma vám uschovají vaše kolo
- LYŽOVÁNÍ S KOUPÁNÍM:
- nabídka pobytů v lyžařských areálech v blízkosti aquaparků
- DOVOLENÁ ZA BABKU:
- nabídka týdenní dovolené do 2990 Kč.
UBYTOVÁNÍ:
- hotely, penziony, horské chaty, rekreační střediska, lázně, apartmány, chaty a chalupy, turistické ubytovny, priváty.
POBYTY:
- u řek, rybníků a jezer, u moře, na horách, lyžařské, léčebně relaxační (lázeňské), wellness, programové (koně, kola, řeky, skály), s vlastní dopravou, (vybrané letecky, příp. bus), v Praze.
Určené pro:
- rodiny s dětmi, jednotlivce, skupiny, managery, ženy, děti, školy, vozíčkáře.
DALŠÍ SLUŽBY:
- firemní, školicí turistika
- obchodní a služební cesty
- zprostředkování ubytování
- servis v příjezdové turistice.
SLEVY A VÝHODY ATIS:
- až 50% last moment (nákup na poslední chvíli)
- až 15% first moment (za včasný nákup), 5% (senioři od 50 let, novomanželé, ZTP, pro věrné zákazníky, držitel průkazu Valašský pas a Jesenický pas)
- 10% sleva na vstup do AQUQPARKU (Centrum Babylon - Liberec, Tatralandia - Liptovský Mikuláš, Wellness hotel - Patince, Thermal park - Bešeňová)
- 20% sleva na obleční LITEX.
POJIŠTĚNÍ pobytů UNIQA (včetně stornopoplatků).
POBYTOVÁ MÍSTA:
- Česko, Slovensko:
- hory: Krušné hory, Jizerské, Lužické, Orlické, Český les, Šumava, Špičák, Krkonoše, Českomoravská vrchovina, Jeseníky, Beskydy, Vysočina, Vysoké Tatry, Nízké Tatry, Velká a Malá Fatra..
- lázně: Karlovy Vary, Luhačovice, Karlova Studánka, Piešťany, Sliač, Poděbrady, Jáchymov, Teplice, Lúcky, Bardějov, Dudince, Velké Losiny..
- termály: Velký Meder, Dunajská Streda, Komárno, Šťúrovo...
- přehrady: Máchovo jezero, Sec, Slapy, Lipno, Plumlov, Dunajec, Senec, Gabčíkovo, Zlaté Piesky, Orava,
- lyžování: Špindlerův Mlýn, Ovčárna, Praděd, Pec pod Sněžkou, Klínovec, Donovaly, Plejsy, Tále, Ždiar, Pustevny, Řeka, Park Snow, Ružomberok, Ramzová, Klínovec, Harrachov, Červenohorské sedlo, Chopok...
ZAHRANIČNÍ POBYTY:
- MAĎARSKO, TERMÁLY, WELLNESS, Hunguest Hotels
- Budapest, Budapešť
- Sopron
- Tapolca
- Hévíz
- Siófok
- Zalakaros
- Pécs
- Szeged
- Hajdúszoboszló
- Debrecen
- Eger
- Galyatetö
- Lillarüred
- CHORVATSKO - Jadran, Istrie, Dalmácie (Dubrovník, Split, Vodice)
- Bulharsko, Itálie, Kalábrie
- Německo, Švýcarsko, Rakousko
- Francie, Maďarsko - Termály, Německo
- Slovensko, Polsko.
NETRADIČNÍ SPECIÁLNÍ POBYTY:
- Slovensko
Zahraniční lyžování.

IČ: 25351117
DIČ: CZ25351117
Okres: Bruntál
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Krč

Cestovní kancelář, wellnes pobyty, pobytové zájezdy Bruntál, Ostrava, Opava

Cestovní kancelář, wellnes pobyty, pobytové zájezdy Bruntál, Ostrava, Opava

Naše cestovní kancelář nabízí prodej: - pobytové zájezdy - wellness pobyty - dovolená s dětmi - bezbariérové pobyty - dovolená se psem - dovolená na rybách - relaxační víkendy - dovolená na horách.


Senior dovolená

Senior dovolená

Senior dovolená - dovolená pro zralý věk od 50 let! Je speciální nabídkou CK Atis, která se zaměřuje na seniorskou dovolenou. Pobyty mají vytvořeny výhodné podmínky pro seniory od 50 let - včetně doprovázených dětí do 15 let v období mimo hlavních školních prázdnin a silvestrovského termínu (není-li uvedeno jinak). Platíte méně a dostáváte více!!! Zdarma večeře nebo oběd - Pobyt s plnou penzí je za cenu pobytu s polopenzí, případně pobyt s polopenzí je za cenu pobytu se snídaní. Zdarma až 3 dny - Pobyt se stravou v délce 7 nocí je za cenu 6 nocí, případně pobyt se stravou v délce 14 nocí je za cenu 11 nocí. Zdarma příplatky - Neúčtuje se příplatek za neobsazené lůžko v pokoji, rekreační poplatek, případně poplatek za pobyt s pejskem, je-li povolen. Zdarma dítě do 5 let se stravou a sleva 50% dítě do 15 let. Zdarma třetí dítě do 15 let - v doprovodu dvou platících seniorů (pobyt včetně stravy). Zdarma 1 káva nebo čaj - je podávána každý pobytový den v době od 15 do 16 hodin. Vyčleněné pokoje - v klidové části ubytovacího zařízení. Není-li v hotelu výtah, jsou pokoje v přízemí, případně v 1. patře. Protiskluzová úprava - koupelny a WC (jsou vybaveny protiskluzovou podložkou, případně úchytovým madlem). Odvoz osob a zavazadel - k autobusové (vlakové) zastávce. V případě požadavku zajistí za poplatek ubytovatel.


Termály - Maďarsko

Termály - Maďarsko

Termály - Maďarsko Wellness, termály, lázně Maďarsko Proč cestovat právě do Maďarska? Cestovní kancelář Atis Vám nabízí v Maďarsku všechny možnosti rekreace, po kterých zatoužíte: kulturní i společenské vyžití, koncerty a diskotéky, skvělé jídlo a pití, zejména výborná vína, sportovní aktivity (rybaření, koupání a plavání, výborné možnosti cykloturistiky), ale především spousta možností vyléčit si některé neduhy ve vyhlášených maďarských termálech a lázních. Termály Lázně, koupele, bazény, termální koupaliště a prameny s minerální vodou, to je něco, co najdete v Maďarsku takřka na každém kroku. O všech těchto pramenech Maďaři tvrdí, že jsou léčivé. Vyberte si z naší Atis nabídky a určitě budete spokojení: Balaton a okolí - Budapešť a okolí - Severní Maďarsko - Střední Maďarsko - Termální lázně - Východní Maďarsko -Zadunají


Dovolená se psem

Dovolená se psem

Dovolená se psem - užijte si dovolenou se svými mazlíčky! V nabídce dovolené CK Atis jsme pro vás na hotelích a penzionech vyjednali pobyty s vašim pejskem. U téměř 80% všech pobytů v ČR a SR je povolen pobyt se zvířetem (pes - pokojová rasa, kočka ap.). Dovolená, na kterou můžete se psem, je označena u konkrétního hotelu (penzionu) značkou – piktogramem. Současně je v nabídce uvedena výše poplatku za pobyt psa (platí se na místě). Za pejska si po celou dobu pobytu odpovídáte. Na dovolenou mu nezapomeňte přibalit potvrzení od veterináře (ne starší 3 dnů), že je váš mazlíček zdravý, platný očkovací průkaz (na vzteklinu a psinku). Pes bude s vámi na pokoji (nebude umístěn v kotci) a není pro něj zajištěna strava. Nesmí se pohybovat v restauraci a v jídelně. V případě psa velké rasy je třeba pobyt předem konzultovat s ubytovatelem.


Wellness dovolená

Wellness dovolená

Wellness dovolená Co je wellness? Wellness, to je cesta k harmonickému vyvážení těla, ducha a duše. Výše uvedená definice Wellness může působit suše akademicky. Nehledejme však žádné složitosti. Wellnessem je, např. po celodenním shonu, i pohodový pocit, který si navodíme vanou teplé vody, tlumeným světlem hořící aromatické svíčky a současným poslechem oblíbené hudby. Profesionální Wellness je pak umocňováno klimatem, termální vodou, rašelinou, masážemi a množstvím dalších lázeňských a relaxačních procedur. V neposlední řadě patří k Wellness i související společenské prožitky a navazování nových přátelství. Nechejte o sebe pečovat, nechejte se rozmazlovat. Ochutnejte Wellness alespoň na víkend, na zkrácený, případně celý týden. Dopřejte si Wellness - tělo Vám poděkuje! Vítejte ve světě Atis Wellness, je zde dobře, je zde klid, je zde pohoda ... Naše nabídka je tak široká a lákavá, že můžete mít potíže s rozhodováním. Nebojte se nás zeptat na další informace. Jménem našeho wellness týmu Vám přeji hodně pohodový pobyt. Wellness nabídka Atis obsahuje 2 typy pobytů: a) Rekreační pobyt + Wellness za příplatek Výhodou těchto nabídek je možnost předem k rekreačním pobytu přikoupit, např. jen pro 1 osobu, tzv. wellness balíček. V praxi to znamená, že doprovázející osoby (např. muž s dětmi) mají pobyt levnější a věnují se rekreačním aktivitám (turistika, koupání, kola apod.), zatímco žena čerpá k rekreačnímu pobytu další přikoupené relaxační procedury. b) Jen Wellness U těchto nabídek je nedílnou součástí wellness pobytu již předem definovaný výčet služeb, svázaný s ubytováním, za celkovou zvýhodněnou cenu. Příp. doprovázející osoba platí vždy stejnou cenu.


Termály

Termály

Termály - Slovensko - Maďarsko.


Bezbariérové pobyty - dovolená s vozíkem.

Bezbariérové pobyty - dovolená s vozíkem.

Bezbariérové pobyty pro každého!!! Už žádná překvapení a žádné nepříjemné situace!!! Vytvořili jsme speciální nabídkou pobytů pro imobilní spoluobčany, jejich rodiny a přátele. Vyhledáváme pro Vás hotely a penziony, kde jsou vytvořeny podmínky pro zákazníky s pohybovou indispozicí. S CK ATIS prožijí imobilní rekreanti plnohodnotnou dovolenou s rodinnými příslušníky a přáteli v zajímavých lokalitách ČR a SR. Minimalizujeme omezení v poznávání regionálních zajímavostí z důvodů nedostatečných informací o existujících úpravách pobytových míst pro „dovolenou s vozíkem“.


Bezbariérové pobyty

Bezbariérové pobyty

Bezbariérové pobyty - dovolená s vozíkem.


Wellness dovolená

Wellness dovolená

Termály - lázně.


Krkonoše

Krkonoše

Akce - 5 dní s polopenzí + wellness jen za 1990,- Kč!


Dovolená na rybách

Dovolená na rybách

Dovolená na rybách - chlapi rybaří, rodina relaxuje.


Revírní bratrská pokladna

Revírní bratrská pokladna

Výhodná dovolená se slevou pro klienty Revírní bratrské pokladny.


Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi do 15 let - výhodné pobyty pro rodiny s dětmi.


Dovolená pro seniory | Bruntál, dovolená pro zralý věk

Dovolená pro seniory | Bruntál, dovolená pro zralý věk

Dovolená pro zralý věk od 50 let - výhodné pobyty pro seniory nabízí cestovní kancelář ATIS a.s. z Bruntálu. Výhodou těchto dovolených jsou zvýhodněné balíčky, kde výhodou jsou večeře nebo obědy zdarma, 3 dny pobytu zdarma. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů po celé České republice.


Piešťany - Letní týden v Piešťanech za 3 667,- Kč s výhodami

Piešťany - Letní týden v Piešťanech za 3 667,- Kč s výhodami

AKCE - Letní týden v Piešťanech za 3 667,- Kč s výhodami


TATRY

TATRY

KAŽDÉ ÚTERÝ DO TATER – autobusem se zavazadly až k hotelům Sorea - nejen pro seniory!Další produkty a služby
  • zimní dovolená, letní dovolená, víkendové pobyty, studijní pobyty v zahraničí, poznávací zájezdy, služby průvodce

Zabýváme se rostlinnou zemědělskou výrobou, která je zaměřena na produkci ozimé řepky a pšenice. V rámci živočišné výroby se zaměřujeme také na produkci mléka.

Související články
Vízum za Vás vyřídí profesionálové
Vízum za Vás vyřídí profesionálové

Pro některé země platí vízová povinnost. Jedná se zejména o takzvané exotické destinace. Vyřízení všech potřebných dokumentů před cestou může být opravdovým oříškem. Je tedy rozhodně lepším řešením spolehnout se na pomoc profesionálů.


Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.
Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.


Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia
Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Máte v plánu procestovat kus světa a navštívit země, do kterých budete potřebovat turistické vízum? Nemáte přehled o tom, v jakých zemích platí vízová povinnost, nebo tápete v množství dokumentů nutných k vyřízení víza? Obraťte se na společnost Agnesa Bohemia s.r.o. Rádi vám pomůžeme zařídit víza do různých zemí.