JuBo Jeseník s.r.o.


U Jatek 600, Jeseník 790 01

Prodej:
- sněhové řetězy všech rozměrů pro osobní a nákladní vozidla, řetězy záběrové s podkovami i s hroty
- řetězy článkové, nezkoušené, zkoušené, vysokopevnostní
- řetězy na cívkách
- řetězy důlní
- nerezové řetězy
- pozinkované řetězy
- řetězy s hloubkovou cementací pro kominíky do fréz
- vazáky na dobytek
- řetězy a háky pro lesní hospodářství
- řetězy kladkostrojové
- řetězy pro rozmetadla
- kompletní sortiment řetězů

Výroba:
- vázací řetězy ve třídě 8 a 10
- lesnické úvazky

IČ: 48391514
DIČ: CZ48391514
Okres: Jeseník
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tomáš Kozel

Řetězy do lesa, úvazky, háky, kluzáky, sortiment pro práci v lese

Řetězy do lesa, úvazky, háky, kluzáky, sortiment pro práci v lese

JuBo Jeseník s.r.o. - přední český prodejce článkových řetězů nabízí článkové řetězy a příslušenství pro práci v lese. Jejich konstrukce i provedení jsou prověřeny dlouholetou praxí v lesním hospodářství a také nejnovějšími bezpečnostními požadavky. Pro manipulaci se dřevem je nutné zvolit vhodný řetěz a to podle předpokládaného zatížení, způsobu uchycení a manipulace (strojní), nebo i prostředí, v němž je řetěz používán. Veškeré návody a katalogy pro správný výběr řetězu naleznete na našich stránkách. Přehled sortimentu pro práci v lese: - úvazek lesní s kroužkem v jakosti 30 a 40. - úvazek lesní s C hákem v jakosti 30, 40 a 80. - úvazek s hákem SDV bez průvlakové jehly - jak. 80 - úvazek s hákem SDV s průvlakovou jehlou - jak. 80 - lanová kladka, lanové kluzáky, lanové háky - háky na stahování dřeva a další příslušenství... - řetězy z kruhové i "D" profilové oceli


Sněhové řetězy na všechny tipy vozidel

Sněhové řetězy na všechny tipy vozidel

Sněhové řetězy na všechny tipy vozidel Nabízíme kvalitní sněhové řetězy od českého výrobce s více než stoletou tradicí: - řetězy na osobní automobily, nákladní automobily, kamiony, autobusy, traktory, vysokozdvižné vozíky, malotraktory, řetězy pro nakladače, vyprošťovací řetězy a další naleznete na našem webu www.jubo.cz. - náhradní díly k Vašim sněhovým řetězům. Pomocí našeho konfigurátoru, který naleznete na titulní straně našeho webu si jednoduše zvolíte správný řetěz pro Vaše vozidlo.


Protiskluzové řetízky na boty, Quickstep nesmeky

Protiskluzové řetízky na boty, Quickstep nesmeky

Akce - nabízíme Vám protiskluzové řetízky na boty (Quickstep - nesmeky, Bergsteiger - horal) Quickstep - nesmeky: - snadná manipulace - pohodlné navlékání na obuv - umělohmotné, velmi praktické pouzdro i do kapsy - univerzální velikost pro běžné použití - vhodné na špatně udržované chodníky - jako prevence před úrazem - jistý krok na sněhu a ledu - vhodné pro seniory. Bergsteiger - horal: - outdoorové řetězy na obuv Bergsteiger - s křížovou řetězovou vazbou - bezpečný krok na ledu, sněhu - praktické textilní pouzdro - snadné a rychlé navléknutí na obuv - řetěz z ušlechtilé oceli - samočistící schopnost - pro vysokohorskou turistiku na zimu i léto - vhodné nejen pro pracovní nasazení: hasičský sbor, záchranná služba, údržba silnic a železnic, pro sportovce, pracovníky správy komunikací, poštovní doručovatele a pro seniory.


Pronájem reklamních ploch Jesenicko

Pronájem reklamních ploch Jesenicko

Nabízíme billboardy k pronájmu 3 km od Jeseníku u hlavního tahu na Polsko. Možný oboustranný polep. Cena dohodou.


Řetězy Jeseník

Řetězy Jeseník

Prodejce řetězů JuBo Jeseník s.r.o. nabízí široký sortiment řetězů: - řetězy a háky pro lesní hospodářství - sněhové řetězy všech rozměrů pro osobní a nákladní vozidla - řetězy záběrové - řetězy na cívkách - řetězy článkové, nezkoušené, zkoušené, vysokopevnostní - důlní řetězy - řetězy nerezové - řetězy pozinkované - řetězy komaxitované - řetězy s hloubkovou cementací pro kominíky do fréz - vazáky na dobytek - řetězy vázací a jejich příslušenství. Nabízíme množstevní slevy pro odběratele.


Řetězy do fréz pro kominíky, řetězy pro strojírenský průmysl

Řetězy do fréz pro kominíky, řetězy pro strojírenský průmysl

Přední český prodejce článkových řetězů, sněhových řetězů a spojovacího materiálu nabízí: - sněhové řetězy všech rozměrů pro osobní a nákladní vozidla, autobusy, traktory, vysokozdvižné vozíky a malotraktory, řetězy záběrové, vazáky na dobytek, lesní program, řetězy s hloubkovou cementací do fréz pro kominíky, řetězy pozinkované a komaxitované na cívkách, řetězy pro zemědělce a strojírenský průmysl. - řetězy, nezkoušené, zkoušené, o vyšší pevnosti 24, 30, 40, 80, 100. - závěsné vázací řetězy J24 a J80. Nabízíme profesionální přístup, bohaté zkušenosti, kvalitní služby a rychlé dodávky.Další produkty a služby
  • ložiskové jednotky, kuličková ložiska, vysokopevnostní závěsné řetězy, článkové řetězy, zápustkové výkovky, kovové výlisky

BYT A SERVIS, družstvo Olomouc

Související články
Ložiska valivá všech typů a rozměrů
Ložiska valivá všech typů a rozměrů

Sháníte ložiska, ale nikde není k dostání přesně to, co byste potřebovali? Máte specifické požadavky a potřebujete různé rozměry? Pak určitě velice rádi využijete široký sortiment, a především ložiska různých typů i rozměrů, firmy MATERIA s.r.o.


Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale
Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale

Firma GAVENDA s.r.o. disponuje rozšířeným sortimentem barevných kovů. V oblasti železářství a spojovacího materiálu jsou jedničkami. Zboží můžete zakoupit v jejich nové hale, ta obsahuje mnoho zajímavých výrobků. Firma působí v regionu Opavy a okolí, takže i v této oblasti najdete speciální prodejnu se spojovacím a dalším materiálem. Konkrétně se jedná o středisko v Oticích a Krnově.


Cromwell, Bahco, SKF, nářadí a stahováky
Cromwell, Bahco, SKF, nářadí a stahováky

Zajímáte se o nářadí a stahováky? Naše firma Vám nabídne kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, nářadí, mazací lisy, mazničky, řemenice, řetězová kola. Dále zde najdete také hadicové spony, stahováky ložisek, lepidla, pouzdra KU KX, teploměry, endoskop, indukční ohřívač, termovizní kameru nebo stroboskop.


TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další
TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

Nemusíte vlastně ani přímo podnikat ve strojírenství, abyste docenili služby kvalitního velko a maloobchodu, jako je TOBA Plus. Ten totiž nabízí řadu částí mechanických pohonů a jejich příslušenství, jako jsou ložiska, gufera, řetězy včetně sněhových řetězů, řetězová kola, klínové řemeny, ale třeba také akumulátory a autožárovky. A uznejte sami, že pořídit si například sněhové řetězy se v našem podnebném pásu čím dál častěji vyplácí i obyčejným smrtelníkům.