MUDr. Anna Redrová
- praktický lékař pro děti a dorost


Opavská 101, Velká Polom 747 64
Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Anna Redrová poskytuje preventivní, diagnostickou a léčebnou péče pro děti od narození až do 19. let věku. Zajišťujeme kompletní zdravotní péči, odběry krve, aplikaci očkovacích látek i poradenství pro kojící maminky. Naše ordinace najdete v obcích Velká Polom a Pustá Polom.

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost, pediatrie, dětský lékař:
- diagnostika, léčebná péče
- lékařské ošetření
- preventivní prohlídky
- povinné, nadstandardní očkování
- odběry krve, biologického materiálu
- CRP testy
- poradna pro kojence
- vystavení potvrzení o zdravotním stavu k účasti na škole v přírodě, na táboře a další.

Ordinace Pustá Polom:
- Slezská 192
- tel.: 553 776 126

Ordinační hodiny:
- pondělí: Pustá Polom 7:00 - 10:30, dětská poradna 11:30 - 13:30, Velká Polom: 14:00 - 16:00, 16:00 - 18:00 (pro zvané)
- úterý: Velká Polom: 7:00 - 8:00 (pro zvané), ordinace 8:00 - 10:00, poradna (sudé týdny) 10:30 - 12:30 (školní prevence - liché týdny)
- středa: Pustá Polom: 7:00 - 8:00 (pro zvané), ordinace 8:00 - 10:00, poradna (sudé týdny) 10:30 - 12:30 (školní prevence liché týdny)
- čtvrtek: Velká Polom: 7:00 - 10:00, prevence 10:00 - 11.30
- pátek: Pustá Polom: 7:00 - 10:00, prevence: 10:00 - 11.30

Další produkty a služby
  • praktický lékař pro děti, praktický lékař pro dospělé, preventivní lékařská péče, zdravotní prohlídky, posouzení zdravotní způsobilosti

FUTURPOL s.r.o.

Související články
Nemocnice Na Homolce: Šetrné metody léčby a lidský přístup

Nemocnice Na Homolce

Nemocnice Na Homolce: Šetrné metody léčby a lidský přístup

Nemocnice Na Homolce si klade za cíl být kvalitním, stabilně a efektivně fungujícím zdravotnickým zařízením, které je za každých okolností orientované na pacienta. Věříme, že fakt, že se k nám pacienti v případě řešení svých zdravotních problémů opakovaně s důvěrou obracejí, je důkazem toho, že se našim lékařům, sestrám a pracovníkům výzkumu tato poctivá práce daří.


Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

NV Engineering s.r.o.

Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své dvanácté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.


Společnost Blumenbecker Prag má novou specializaci, zaměřuje se na off-line simulaci robotických pracovišť

Blumenbecker Prag s.r.o.

Společnost Blumenbecker Prag má novou specializaci, zaměřuje se na off-line simulaci robotických pracovišť

Každým dnem se zvyšuje nasazování průmyslových robotů a robotických linek do nejrůznějších průmyslových odvětví a proto roste i poptávka po off-line simulacích. Vypracují návrh automatizačního projektu, vytvoří projekci, zaručují záruční i pozáruční servis.


Visačky i samolepicí etikety je dobré mít vždy po ruce

Zebra, s.r.o.

Visačky i samolepicí etikety je dobré mít vždy po ruce

Samolepicí etikety jsou nezbytností pro každého, kdo pracuje v potravinářství, logistice nebo textilním průmyslu. Označování výrobků se díky etiketám od firmy Zebra stane naprostou hračkou. Kromě toho si u nás můžete objednat také visačky nebo tisk vstupenek. Vybírat můžete z velkého množství materiálů, které odpovídají vašemu přání.


Další produkty a služby
Preventivní, diagnostická a léčebná zdravotní péče pro děti do 19 let

Preventivní, diagnostická a léčebná zdravotní péče pro děti do 19 let

Novorozenecká poradna, zdravotní prohlídky batolat, dětí a dospívajících do 19 let zajišťuje praktická lékařka pro děti a dospělé MUDr. Anna Redrová, okres Opava.