MUDr. Anna Redrová
- praktický lékař pro děti a dorost


Opavská 101, Velká Polom 747 64
Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Anna Redrová poskytuje preventivní, diagnostickou a léčebnou péče pro děti od narození až do 19. let věku. Zajišťujeme kompletní zdravotní péči, odběry krve, aplikaci očkovacích látek i poradenství pro kojící maminky. Naše ordinace najdete v obcích Velká Polom a Pustá Polom.

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost, pediatrie, dětský lékař:
- diagnostika, léčebná péče
- lékařské ošetření
- preventivní prohlídky
- povinné, nadstandardní očkování
- odběry krve, biologického materiálu
- CRP testy
- poradna pro kojence
- vystavení potvrzení o zdravotním stavu k účasti na škole v přírodě, na táboře a další.

Ordinace Pustá Polom:
- Slezská 192
- tel.: 553 776 126

Ordinační hodiny:
- pondělí: Pustá Polom 7:00 - 10:30, dětská poradna 11:30 - 13:30, Velká Polom: 14:00 - 16:00, 16:00 - 18:00 (pro zvané)
- úterý: Velká Polom: 7:00 - 8:00 (pro zvané), ordinace 8:00 - 10:00, poradna (sudé týdny) 10:30 - 12:30 (školní prevence - liché týdny)
- středa: Pustá Polom: 7:00 - 8:00 (pro zvané), ordinace 8:00 - 10:00, poradna (sudé týdny) 10:30 - 12:30 (školní prevence liché týdny)
- čtvrtek: Velká Polom: 7:00 - 10:00, prevence 10:00 - 11.30
- pátek: Pustá Polom: 7:00 - 10:00, prevence: 10:00 - 11.30

Další produkty a služby
  • praktický lékař pro děti, praktický lékař pro dospělé, preventivní lékařská péče, zdravotní prohlídky, posouzení zdravotní způsobilosti

Klempířství Jindrák

Související články
Nemocnice Na Homolce: Šetrné metody léčby a lidský přístup

Nemocnice Na Homolce

Nemocnice Na Homolce: Šetrné metody léčby a lidský přístup

Nemocnice Na Homolce si klade za cíl být kvalitním, stabilně a efektivně fungujícím zdravotnickým zařízením, které je za každých okolností orientované na pacienta. Věříme, že fakt, že se k nám pacienti v případě řešení svých zdravotních problémů opakovaně s důvěrou obracejí, je důkazem toho, že se našim lékařům, sestrám a pracovníkům výzkumu tato poctivá práce daří.


Práškové lakování firmy Festa, putuje převážně do zahraničí

FESTA SERVIS spol. s r.o.

Práškové lakování firmy Festa, putuje převážně do zahraničí

V oblasti povrchových úprav mají mnohaleté zkušenosti a chrání kovy díky svým odborným zkušenostem. Vždy se spoléhají na precizně provedenou práci a garantují vysokou kvalitu jakékoli povrchové úpravy. Velké kapacitní možnosti umožňují, že jsou v každém směru flexibilní a dbají na potřeby svých zákazníků.


Kovoobrábění, CNC soustružení, svařování, frézování

Kovoobrábění Korvas s.r.o.

Kovoobrábění, CNC soustružení, svařování, frézování

Snažíte se najít ve své blízkosti kvalitní a spolehlivou firmu, která zajistí kovoobrábění, CNC soustružení, běžné nebo speciální svařování či frézování? V tom případě vám bude tím pravým pomocníkem společnost Kovoobrábění Korvas s.r.o., která sídlí v Hodoníně.


Pracovníci pro manuální a dělnické pozice jsou žádaní

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Pracovníci pro manuální a dělnické pozice jsou žádaní

Manuální práce vás baví a chcete se v této oblasti uplatnit? Manuální a dělnické pozice jsou hodně obsazovanými a z pozice zaměstnavatele žádanými. Kvalifikované i nekvalifikované profese pro muže i ženy od operátorů až po zámečníky a obráběče, dokáže obsadit personální agentura zaměřena právě na dělnické pozice Personal fabric – agentura práce, a.s.


Další produkty a služby
Preventivní, diagnostická a léčebná zdravotní péče pro děti do 19 let

Preventivní, diagnostická a léčebná zdravotní péče pro děti do 19 let

Novorozenecká poradna, zdravotní prohlídky batolat, dětí a dospívajících do 19 let zajišťuje praktická lékařka pro děti a dospělé MUDr. Anna Redrová, okres Opava.