Ing.Jan Kopečný - TRAX


Dobrovského 31, Olomouc 772 00

Prodej, montáž:
- žaluzie interiérové
- vestavěné skříně
- rolety
- plovoucí podlahy
- shrnovací dveře
- fotovoltanické elektrárny.
- markýzy
- sítě proti hmyzu
- venkovní žaluzie
- japonské stěny.

IČ: 45483337
DIČ: CZ5412201630
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jan Kopečný

Shrnovací dveře, skříně na míru, čalounění nábytku Olomouc

Shrnovací dveře, skříně na míru, čalounění nábytku Olomouc

Firma Jan Kopečný TRAX nabízí výrobu skříní na míru, čalounění dveří a montáž sítí proti hmyzu. Skříně na míru: - nabízíme systémy skládacích, posuvných a otočných dveří - jako výplň dveří používáme zrcadlo, které nabízíme v různých barevných odstínech - dále lamino, čiré nebo matné sklo, kazety, žaluzie, ratan nebo mřížky - lamino nabízíme ve 30 odstínech - rámy dodáváme v provedení lak, mosaz, chrom, imitace dřeva, hliník lakovaný nebo anodovaný - vnitřní vestavba je z lamina - nabízíme možnost využití celé řady nabízených doplňků včetně osvětlení skříně. Shrnovací dveře: - shrnovací dveře dodáváme plastové, koženkové a dřevěné - dále koženkové nebo plastové shrnovací stěny - plastové dveře vyrabíme ve 23 barvách do výšky 300 m - koženkové v 19 barvách - dřevěné v 8 barvách v provedení plné nebo prosklené. Čalounění dveří: - vhodné pro zvýšení izolačních vlastností dveří - dodáváme v 10 barvách a v 5 druzích prošívání. Dodáváme a montujeme sítě proti hmyzu.


Horizontální, vertikální žaluzie, rolety, markýzy Olomouc

Horizontální, vertikální žaluzie, rolety, markýzy Olomouc

Firma TRAX nabízí výrobu a montáž: Horizontální žaluzie: - provedení meziskelní, interiérové na plastová či dřevěná okna - venkovní žaluzie - žaluzie na střešní okna - šířku lamel nabízíme ve velikostech 16, 25, 35 nebo 50 mm - ovládání bowdenem, nekonečným řetězem nebo tyčkou - vyrábíme žaluzie na atypická okna. Vertikální žaluzie: - nabízíme široké spektrum barevných látek - do počítačových místností poskytujeme speciální reflexní látky - šířka látky je 127 nebo 88 mm. Markýzy: - balkonové, výsuvné, kazetové, korbové, terasová krytí. Rolety: - látkové, zatemňovací, předokenní.- Dále poskytujeme výrobu a montáž: - vestavěné skříně (posuvné dveře, nábytek z lamina na míru) - garážová vrata (sekční, rolovací) - shrnovací dveře (plastové, koženkové, dřevěné, shrnovací stěny) - zasklívání lodžíí. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.


Horizontální, vertikální žaluzie, stropní podhledy Prostějov

Horizontální, vertikální žaluzie, stropní podhledy Prostějov

Firma Ing. Jan Kopečný TRAX nabízí vertikální a horizontální žaluzie, rolety a stropní podhledy. Vnitřní žaluzie vertikání: - vertikální žaluzie poskytují sluneční clonu a dekoraci interiéru - poskytujeme široké spektrum barevných látek - nabízíme speciální reflexní látky do počítačových místností - látky dodáváme v šířkách 127 nebo 89 mm - vertikální žaluzie lze vyrobit na šikmé i kruhové okno, i jako horizontální oblouk. Vnitřní žaluzie horizontální: - dodáváme všechy typy horizontálních žaluzií - v meziskelním a interiérovém provedení, na plastová nebo dřevěná okna - dále dodáváme venkovní žaluzie nebo žaluzie na střešní okna - šířka lamel je 16, 25, 35 nebo 50 mm - ovládání bowdenem, nekonečným řetězem nebo tyčkou - vyrábíme žaluzie i na atypická okna. Zatemňovací rolety: - nabízíme typy rolet podle účelu a velikosti - pro úplně zatmění sálů, učeben apod. Předokenní rolety: - poskytují ochranu před sluncem - zlepšují zvukovou a tepelnou izolaci skla - zvyšují bezpečnost proti vloupání - rolety dodáváme v různém provedení - s plastovou nebo hlinikovou lamelou - box rolety v několika variantách - ruční nebo motorické ovládádní - poskytujeme rolety ve výklopném provedení nebo s integrovanou sítí proti hmyzu. Stropní podhledy: - stropní podhledy z erudovaného polystyrénu - dekorace je velice snadná - nabízíme světlé příjemné barvy, které navozují pocit pohodlí. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás!!!


Skříně na míru, čalounění dveří, shrnovací dveře Olomouc

Skříně na míru, čalounění dveří, shrnovací dveře Olomouc

Firma Jan Kopečný TRAX nabízí výrobu skříní na míru, čalounění dveří a montáž sítí proti hmyzu. Skříně na míru: - nabízíme systémy posuvných, skládacích a otočných dveří - jako výplň dveří používáme zrcadlo, které nabízíme v různých barevných odstínech - dále lamino, čiré nebo matné sklo, kazety, žaluzie, ratan nebo mřížky - lamino nabízíme ve 30 odstínech - rámy dodáváme v provedení lak, mosaz, chrom, imitace dřeva, hliník lakovaný nebo anodovaný - vnitřní vestavba je z lamina - nabízíme možnost využití celé řady nabízených doplňků včetně osvětlení skříně. Shrnovací dveře: - shrnovací dveře dodáváme plastové, koženkové a dřevěné - dále koženkové nebo plastové shrnovací stěny - plastové dveře vyrabíme ve 23 barvách do výšky 300 m - koženkové v 19 barvách - dřevěné v 8 barvách v provedení plné nebo prosklené. Čalounění dveří: - vhodné pro zvýšení izolačních vlastností dveří - dodáváme v 10 barvách a v 5 druzích prošívání. Dodáváme a montujeme sítě proti hmyzu. Pokud máte jekékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás!!!


Vertikální, horizontální žaluzie, markýzy, rolety  Olomouc

Vertikální, horizontální žaluzie, markýzy, rolety Olomouc

Firma TRAX nabízí výrobů a montáž: Horizontální žaluzie: - provedení meziskelní, interiérové na plastová či dřevěná okna - venkovní žaluzie - žaluzie na střešní okna - šířka lamel nabízíme ve velikostech 16, 25, 35 nebo 50 mm - ovládání bowdenem, nekonečným řetězem nebo tyčkou - vyrábíme žaluzie na atypická okna. Vertikální žaluzie: - nabízíme široké spektrum barevných látek - do počítačových místností poskytujeme speciální reflexní látky - šířka látky je 127 nebo 88 mm. Markýzy: - balkonové - výsuvné - kazetové - korbové - terasová krytí. Rolety: - látkové rolety - zatemňovací rolety - předokenní rolety. Dále poskytujeme výrobu a montáž: - vestavěné skříně (posuvné dveře, nábytek z lamina na míru) - garážová vrata (sekční, rolovací) - shrnovací dveře (plastové, koženkové, dřevěné, shrnovací stěny) - zasklívání lodžíí.


Prodej a montáž vertikálních žaluzií, shrnovací dveře Prostějov

Prodej a montáž vertikálních žaluzií, shrnovací dveře Prostějov

Firma TRAX nabízí prodej a montáž: - horizontálních, vertikálních a venkovních žaluzií - markýzy - rolety - vestavěné skříně - čalounění - shrnovací dveře - plovoucí podlahy - sítě proti hmyzu - garážová vrata - silikonové těsnění - sítě proti hmyzu - zasklívání lodžií - zasklívání balkónů.Další produkty a služby
  • stínicí technika, zastínění oken, venkovní i vnitřní žaluzie, sítě proti hmyzu, látkové stínění

Zabýváme se poradenstvím týkající se zdravého životního stylu a staráme se o zdraví i vzhled Vašeho těla pomocí lymfomasáží, presoterapií, zábalů a dalších metod.

Související články
Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů
Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů

Dřevo je materiál, který nepřestane být součástí příbytků a zahrad ani v dnešní moderní době. A nejen dřevěný nábytek, okna a oplocení či altánky a pergoly jsou běžné, ale také dřevěné obklady fasád a střech v podobě dřevěných šindelů. A právě o kvalitní výrobu dřevěných obkladových, štípaných šindelů z různých druhů dřevin a následný prodej se postará firma s tradicí Okna Bastl, Dačice.


Moderní stínící prvky
Moderní stínící prvky

Sluneční záření je pro nás velice důležité a zdraví v určité míře i prospěšné. Jakmile je ho příliš nebo se stane obtěžujícím, je zapotřebí se vůči němu chránit. Je to jednoduché. Stačí si nechat na vhodná místa namontovat rolety, žaluzie nebo markýzy.


Pohoda za oknem v každé situaci
Pohoda za oknem v každé situaci

Nenarušování soukromí je pro většinu lidí jednou z nejzákladnějších věcí, kterou od svého bytu požadují. Výběrem vhodných okenních rolet si můžete zajistit i mnohem více. Výrobky společnosti STAVONA vytvoří z vašeho bytu útulnou náruč.


Jak vybrat správnou stínicí techniku
Jak vybrat správnou stínicí techniku

Zvědavé pohledy z ulice, ostré slunce nebo večerní světlo pouličních lamp. To všechno jsou záležitosti, které dokážou život pěkně znepříjemnit. Naštěstí existuje perfektní řešení, díky kterému už nebudete muset hledat stín a soukromí ve vlastním domě. Kvalitní stínicí technika od firmy Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se o vše postará.