Vzdělávací institut, spol. s.r.o.


Vápenice 2980/7, Prostějov 796 01
Vzdělávací institut, spol. s.r.o. v Prostějově se zabývá pořádáním odborných kurzů a školení včetně rekvalifikací. Také provádíme komplexní služby a poradenství v požární ochraně, bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. Naše služby poskytujeme nejen soukromým firmám, ale také příspěvkovým a státním organizacím.

Vzdělávací institut:
- rekvalifikace, rekvalifikační kurzy pro vyučené a se základním vzděláním v dělnických oborech
- rekvalifikace pro mladistvé se základní školou nebo s praktickou školou
- školení pro fyzické a právnické osoby
- poradenská činnost BOZP
- provádění zkoušek z odborné způsobilosti fyzických osob k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle § 9 zákona č.309/2006 Sb.
- komplexní služby v oblasti požární ochrany (PO)
- komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP).

Poradenská činnost, poskytování služeb v oblasti:
- bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP)
- technicko organizační činnost v oblasti požární ochrany (PO)
- ochrana životního prostředí (OŽP).

Firma pracuje v systému řízení jakosti ČSN EN 9001/2009.

Rekvalifikační kurzy jsou akreditovány MŠMT ČR.

Poradenská činnost je prováděna certifikovanými pracovníky.

Veškeré kurzy a školení provádíme interně i externě.

Profesní kvalifikace.

Produkty
  • speciální vzdělávací kurzy, teambuildingové školení, školení obsluhy strojů, workshopy a motivační kurzy
  • rekvalifikační kurzy řidičského oprávnění, rekvalifikační kadeřnické kurzy, rekvalifikační kosmetické kurzy

Základní škola a mateřská škola Louka, okres Hodonín, moderně a funkčně zařízené třídy.

Základní škola a mateřská škola Louka, okres Hodonín, moderně a funkčně zařízené třídy

Atypické interiéry, atypický nábytek Benešov, zakázková výroba nábytku, návrh, výroba a montáž.

Atypické interiéry, atypický nábytek Benešov, zakázková výroba nábytku, návrh, výroba a montáž

Související články
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu

Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

Auditorské a certifikační služby z oblastí oblasti techniky, bezpečnosti, životního prostředí a zdraví pro Vás zajistí společnost DEKRA Certification - přední světový poskytovatel těchto služeb. Její zkušenosti se vztahují na systémy řízení, jakož i testování a inspekci. Dále nabízí personální certifikace, rozvojové programy a specializovaná školení.


Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Maskérská škola Praha

Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Fascinuje vás líčení, účesy a tvorba nejrůznějších masek? Zaujme vás v divadle či filmu vždy především práce maskérů, kterou obdivujete? Nemusíte jen přihlížet, i vy se můžete stát profesionálním maskérem a učit se od těch nejlepších. Jak? Stačí navštívit studio Faza Makeup pod vedením Petra Fadrhonse a přihlásit se na náš intenzivní maskérský kurz.


Školení elektrikářů Jihlava

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Firemní články
Vzdělávací institut - rekvalifikační, odborné kurzy a školení

Vzdělávací institut - rekvalifikační, odborné kurzy a školení

Vzdělávací institut v Prostějově se zaměřuje na odborné, rekvalifikační kurzy a školení pro uchazeče o zaměstnání, kteří jsou registrováni na úřadu práce, ale i pro soukromé osoby a zaměstnance firem.


Školení technik BOZP, rekvalifikace, profesní kvalifikace

Školení technik BOZP, rekvalifikace, profesní kvalifikace

Pokud jste se rozhodli posunout své vzdělání na vyšší úroveň a nevíte jak toho docílit, tak je zde pro vás Vzdělávací institut v Prostějově, který se zaměřuje na rekvalifikace a profesní kvalifikace.


Školení na míru pro firmy a státní instituce - s profesionálními lektory

Školení na míru pro firmy a státní instituce - s profesionálními lektory

Pokud chcete kvalitně proškolit vaše zaměstnance, pak kontaktujte Vzdělávací institut v Prostějově, kde vám díky vysoce profesionálním lektorům zajistí školení na míru pro firmy i státní instituce.


Vzdělávací institut vás přiblíží vašim snům nejen rekvalifikačními kurzy v Prostějově

Vzdělávací institut vás přiblíží vašim snům nejen rekvalifikačními kurzy v Prostějově

Chcete-li se neustále vzdělávat nebo jste momentálně bez zaměstnání a toužíte rozšířit své pracovní zařazení prostřednictvím rekvalifikačních kurzů, pak se obraťte na Vzdělávací institut v Prostějově.


Školení v BOZP a PO, požární ochrana, bezpečnost práce Prostějov

Školení v BOZP a PO, požární ochrana, bezpečnost práce Prostějov

Vzdělávací institut, spol. s r.o. provádí školení a pravidelná školení v oblastech bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci a požární ochraně. Požární ochrana, bezpečnost práce a ochrana zdraví při práci je v popředí zájmu státních orgánů. Vzdělávací institut, spol. s r.o. nabízí komplexní zabezpečení těchto úkolů odborně způsobilými osobami. Pokud hledáte zajištění servisu v BOZP a PO, můžete se s důvěrou obrátit na Vzdělávací institut, spol. s r.o. Školení: - školení vedoucích zaměstnanců z PO a BOZP – získání osvědčení s platností na 3 roky - školení „Vyhlášky 50/78 Sb. § 4“ (školník, školnice, údržba, správce objektu) – získání zápisu o poučení a ověření znalostí platný 3 roky - školení „Vyhlášky 50/78 Sb. § 11“ (pedagogičtí pracovníci - fyzikáři) – získání zápisu o zkoušce a osvědčení platné 3 roky - školení „topičů“, obsluhy „tlakových nádob stabilních“ a „plynových zařízení“ – získání zápisu o zkoušce platný 3 roky - školení k organizování a poskytování první pomoci – získání osvědčení s platností na 3 roky - opakovací školení pro fyzické osoby, zaměstnance firem a organizací. Pro bližší informace k rozsahu a dalších podmínek školení v oblasti BOZP a PO se na nás obraťte.


Ve Vzdělávacím institutu v Prostějově se můžete naučit takřka cokoliv

Ve Vzdělávacím institutu v Prostějově se můžete naučit takřka cokoliv

Hledáte práci a potřebujete si zvýšit kvalifikaci? Potřebujete pro svou práci pravidelné zkoušky? Hledáte zajištění servisu v BOZP a Požární ochraně? To vše pro vás umíme zařídit. Nabízíme rekvalifikační a vzdělávací kurzy, školení, komplexní služby a poradenství v oblastech požární ochrany, bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci i ochrany životního prostředí. Máme na paměti veškeré předpisy i vládní nařízení a vyhlášky. Své služby nabízíme nejen firmám a státním organizacím, ale i soukromým osobám a individuálním zájemcům. Máme více než dvacetileté zkušenosti a od svého založení jsme vzdělali už tisíce lidí. U nás máte jistotu, že víme, co děláme, neboť naše zkušenosti jsou skutečně bohaté. Po absolvování našich školení váš už na pracovišti ani na trhu práce nemůže nic překvapit.


Zkoušky odborné způsobilosti v prevenci rizik

Zkoušky odborné způsobilosti v prevenci rizik

Nabízíme zkoušky z odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle zákona č.309/2006 Sb. v platném znění a souvisejících předpisů. Termíny přípravného 3 denního kurzu pro rok 2014: KVĚTEN 19. - 21. ČERVEN 17. - 19. ZÁŘÍ 16. - 18. LISTOPAD 24. - 26. Termíny zkoušky pro rok 2014: KVĚTEN 22. ČERVEN 20. ZÁŘÍ 19. LISTOPAD 27. Účastníci zkoušky: Ke zkoušce z odborné způsobilosti k činnosti fyzických osob k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je připuštěna každá osoba, která podá stanoveným způsobem držiteli akreditace závaznou přihlášku, splní předepsané kvalifikační předpoklady a uhradí stanovený poplatek. Přihlášku ke zkoušce je nutno zaslat nejpozději 21 dnů před termínem konání zkoušky se všemi stanovenými doklady. Přihlášku naleznete na našich webových stránkách - www.institutpv.cz/ozo.php


Školení v oblasti BOZP

Školení v oblasti BOZP

Hledáte zajištění servisu v BOZP a požární ocraně? Vzdělávací institut, spol. s r.o. nabízí školení v oblasti BOZP a PO: - Školení vedoucích zaměstnanců z PO a BOZP - Školení „Vyhlášky 50/78 Sb. § 4“ (školník, školnice, údržba, správce objektu) - Školení „Vyhlášky 50/78 Sb. § 11“ (pedagogičtí pracovníci - fyzikáři) - Školení „topičů“, obsluhy „tlakových nádob stabilních“ a „plynových zařízení“ - Školení k organizování a poskytování první pomoci Nabízíme komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci: - vyhotovení nových bezpečnostních pravidel, směrnic a pokynů, v souladu se vzniklými novelizacemi právních předpisů - účast při prováděných ročních prověrkách BOZP a spolupráce s orgány státního odborného dozoru při kontrolách organizace - provádění školení zaměstnanců, vedoucích zaměstnanců a spolupráce s vedením organizace při zajišťování školení osob zajišťujících provoz vyhrazených technických zařízení - odborné prohlídky kotelen a odborné prohlídky a zkoušky výtahů - tlakové zkoušky stabilních tlakových nádob a kalibraci detektoru plynu - vyhledávání, vyhodnocování a eliminace rizik a dohled nad dodržováním pracovních podmínek žen a mladistvých - spolupráce s vedoucími zaměstnanci při řešení a vyřizování pracovních a školních úrazů, metodické řízení a konzultační činnost pro všechny zaměstnance - kontroly plynových zařízení, výměníkových stanic, tělovýchovného nářadí a žebříků - revize plynových zařízení, tlakových nádob, hromosvodů, elektrického zařízení, elektrických spotřebičů, výtahů a zvedacích zařízení. Pracujeme v systému řízení jakosti ČSN EN 9001/2009.


Rekvalifikační kurzy, školení Prostějov

Rekvalifikační kurzy, školení Prostějov

Vzdělávací institut, spol. s r.o. nabízí rekvalifikační kurzy pro vyučené a se základním vzděláním: - strážný 68-008-E - skladník 66-002-H - dělník ve strojírenské výrobě 23-007-E - obsluha elektrovozíku - obsluha motovozíku - obsluha zdvihacích zařízení (Jeřábů třídy „A“) - obsluha zdvihacích zařízení (Jeřábů třídy „O“) - obsluha křovinořezu - obsluha motorové řetězové pily - vazač - osoba odborně způsobilá pro úkoly v prevenci rizik v oblasti BOZP V kurzech a rekvalifikacích přednáší vysokoškolsky vzdělaní lektoři s pedagogickými zkušenostmi, kteří jsou zárukou vysoké úrovně vzdělávání. Dále nabízíme opakovací školení pro fyzické osoby, zaměstnance firem a organizací: - řidiči osobních motorových vozidel - vyhláška 50/ 78 Sb. - obsluha jeřábu - obsluha manipulačních vozíků - obsluha motorové řetězové pily - vazač - obsluha křovinořezu - lešenáři - obsluha montážních plošin - obsluha jeřábů – mostových, automobilních, nakládacích - obsluha manipulačních vozíků se spalovacím motorem - obsluha elektrovozíků - obsluha PC základní školení - obsluha PC pro pokročilé - školení v ovládání programů Microsoft OFFICE dle požadavku zákazníka.


Školení pro fyzické osoby, zaměstnance firem Prostějov

Školení pro fyzické osoby, zaměstnance firem Prostějov

Vzdělávací institut, spol. s r.o. nabízí opakovací školení pro fyzické osoby, zaměstnance firem a organizací Při zájmu o uvedená školení kontaktujte vedoucího úseku vzdělávání. Tel.: 582332344. - Řidiči referentských motorových vozidel - Vyhláška 50/ 78 Sb. - Obsluha motorové řetězové pily/Obsluha křovinořezu - Obsluha manipulačních vozíků - Školení lešenářů - Školení v ovládání programů Microsoft OFFICE dle požadavku zákazníka - Obsluha jeřábů a vazačů Opakovací školení budou zahájena při minimálním počtu 10-ti uchazečů, pokud není uvedeno jinak.


Odborné kurzy, školení, rekvalifikace Prostějov

Odborné kurzy, školení, rekvalifikace Prostějov

Pořádáme odborné kurzy, školení včetně lektorské činnosti: - rekvalifikace pro vyučené a se základním vzděláním v dělnických oborech - rekvalifikace pro mladistvé se základní školou nebo s praktickou školou - školení pro fyzické a právnické osoby - provádění zkoušek z odborné způsobilosti fyzických osob k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle § 9 zákona č. 309/2006 Sb. Rekvalifikační kurzy jsou akreditovány MŠMT ČR. V kurzech a rekvalifikacích přednáší vysokoškolsky vzdělaní lektoři s pedagogickými zkušenostmi, kteří jsou zárukou vysoké úrovně vzdělávání. Pracujeme v systému řízení jakosti ČSN EN 9001/2009. Veškeré kurzy a školení provádíme externě i interně.


Školení v oblasti BOZP a PO Prostějov

Školení v oblasti BOZP a PO Prostějov

Nabízíme školení v oblasti BOZP a PO: - školení vedoucích zaměstnanců z PO a BOZP - školení „Vyhlášky 50/78 Sb. § 11“ (pedagogičtí pracovníci - fyzikáři) - školení „Vyhlášky 50/78 Sb. § 4“ (školník, školnice, údržba, správce objektu) - školení „topičů“, obsluhy „tlakových nádob stabilních“ a „plynových zařízení“ - školení k organizování a poskytování první pomoci. Nabízíme zpracování dokumentace podle platných právních předpisů. Provádíme školení zaměstnanců, vedoucích zaměstnanců a osob zajišťujících požární ochranu v mimopracovní dobu. Provádíme zkoušky z odborné způsobilosti fyzických osob k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle § 9 zákona č.309/2006 Sb.


Školení BOZP, PO, požární ochrana Prostějov

Školení BOZP, PO, požární ochrana Prostějov

Nabízíme školení v oblasti BOZP a PO: - školení vedoucích zaměstnanců z PO a BOZP - školení „Vyhlášky 50/78 Sb. § 4“ (školník, školnice, údržba, správce objektu) - školení „Vyhlášky 50/78 Sb. § 11“ (pedagogičtí pracovníci - fyzikáři) - školení „topičů“, obsluhy „tlakových nádob stabilních“ a „plynových zařízení“ - školení k organizování a poskytování první pomoci. Provádění zkoušek z odborné způsobilosti fyzických osob k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle § 9 zákona č.309/2006 Sb.


Rekvalifikační kurzy, odborné kurzy Prostějov

Rekvalifikační kurzy, odborné kurzy Prostějov

Pořádáme odborné kurzy, rekvalifikační kurzy, školení včetně lektorské činnosti: Pro vyučené a se základním vzděláním v dělnických oborech: - strážný 68-008-E - skladník - obsluha motovozíků - zednické práce - zámečnické práce - prodavačské práce - číšnické práce - truhlářské práce - vazač (podle zvláštních předpisů) - jeřábník (podle zvláštních předpisů). Pro absolventy středních a vysokých škol: - nespecifická rekvalifikace dle Usnesení vlády č. 238/1991 Sb. v souladu s § 33 zákona č. 435/2004 Sb. a vyhláškou č. 519/2004 Sb. - obsluha osobního počítače. Pro mladistvé a pro ty, kteří nedokončili střední školy a nevyučené: - truhlářské práce - zámečnické práce - zednické práce - kuchařské práce - číšnické práce - prodavačské práce. Přednáší vysokoškolsky vzdělaní lektoři s pedagogickými zkušenostmi, kteří jsou zárukou vysoké úrovně vzdělávání. Rekvalifikační kurzy jsou akreditovány MŠMT ČR. Firma pracuje v systému řízení jakosti ČSN EN 9001/2001. Veškeré kurzy a školení provádíme interně i externě.


Požární ochrana Prostějov

Požární ochrana Prostějov

Poradenská činnost v požární ochraně Na základě ustanovení Zákona č. 133/1985 S. (Zákon o požární ochraně) ve znění pozdějších předpisů a Vyhlášky č. 246/2001 Sb. (O požární prevenci) provádí naše společnost tyto činnosti: - smetodická, organizační a řídící činnost podle platných právních předpisů na úseku PO a souvisejících předpisů - zpracovávání a oprava dokumentace požární ochrany v souladu se vzniklými novelizacemi právních předpisů - provádění předepsaných preventivních požárních prohlídek - provádění školení zaměstnanců a vedoucích pracovníků z PO - provádění odborné přípravy zaměstnanců zařazených do preventivních požárních hlídek a preventistů požární ochrany - provádění pravidelných kontrol předepsané požární dokumentace - zastupování organizace při jednání se státním požárním dozorem


Rekvalifikační kurzy, školení, odborné kurzy Prostějov

Rekvalifikační kurzy, školení, odborné kurzy Prostějov

Pořádání odborných kurzů, školení včetně lektorské činnosti: -pro vyučené a se základním vzděláním v dělnických oborech: - vazač (podle zvláštních předpisů) - strážný - prodavač - jeřábník (podle zvláštních předpisů) - obsluha křovinořezu - obsluha manipulačních vozíků - dělník ve strojírenské výrobě - skladník -opakovací školení pro fyzické osoby, zaměstnance firem a organizací: - řidiči osobních motorových vozidel - vyhláška 50/ 78 Sb. - obsluha jeřábu - obsluha manipulačních vozíků - obsluha ruční řetězové motorové pily - vazač. -nabízená školení v oblasti BOZP a PO: - školení vedoucích zaměstnanců z PO a BOZP - školení „Vyhlášky 50/78 Sb. § 4“ (školník, školnice, údržba, správce objektu) - školení „Vyhlášky 50/78 Sb. § 11“ (pedagogičtí pracovníci - fyzikáři) - školení „topičů“, obsluhy „tlakových nádob stabilních“ a „plynových zařízení“ - školení k organizování a poskytování první pomoci. Rekvalifikační kurzy jsou akreditovány MŠMT ČR. Firma pracuje v systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2008. Poradenská činnost je prováděna certifikovanými pracovníky. Veškeré kurzy a školení provádíme interně i externě.