Atlant - taxi s.r.o.


třída Kosmonautů 8, Olomouc 779 00

Taxi služby.

IČ: 27769933
DIČ: CZ27769933
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jiří Švanda

Pronájem reklamních ploch, taxislužby, taxi Olomouc

Pronájem reklamních ploch, taxislužby, taxi Olomouc

Atlant - taxi s.r.o. nabízí . . . Taxi: - nejspolehlivější a nejlevnější taxislužby v Olomouci - přeprava dětí - přeprava více osob komfortními minibusy - převezeme Vás ve skupinách - v Olomouci přistavení vozu do 10 min od zavolání - cesta mimo Olomouc se účtuje pouze jedním směrem, kde se jedná o trasy nad 25 km - pro klienty máme věrnostní program ve formě čipových zákaznických karet se základní slevou 22%. Voláte nám zcela zdarma!!! Potřebujete odvoz nejen pro sebe ale i pro Vaše vozidlo? Náš řidič odveze Vaše vozidlo na místo, které si určíte. Dále poskytujeme: - stěhování bytů, kanceláří apod. - možnost pronájmu reklamní plochy - odvezeme Vás na letiště (Praha, Brno, Vídeň, Bratislava) - možnost připojení nákladního vozíku do 4520 nebo 2000 kg. - přeprava zásilek do 1, 5 tuny po celé ČR i EU - pronájem reklamních ploch.


Nejlevnější taxi, atlanttaxi zákaznické karty Olomouc

Nejlevnější taxi, atlanttaxi zákaznické karty Olomouc

Proč jezdit s námi? - volání zdarma na bezplatnou linku 800113030, 800115050 - nejlevnější taxi v regionu - přistavení vozidla po městě Olomouc do 10 min - věrnostní program zákaznické karty - kvalitní pravidelně servisovaný autopark stáří vozidel max. 3 roky - 100 % nekuřáckých vozidel - žlutá barva vozidel pro snadnou identifikaci - GPS systém garantuje operativní přistavení vozidla v co nejkratším čase a zaroveň zaručuje jízdu nejkratší trasou - nonstop provoz.


Taxislužby, pronájem reklmních ploch, taxi Olomouc

Taxislužby, pronájem reklmních ploch, taxi Olomouc

Atlant - taxi s.r.o. nabízí služby: 1, Taxi: - nejspolehlivější taxislužby v Olomouci - nejlevnější taxislužby v regionu - přeprava dětí - přeprava více osob komfortními minibusy - převezeme Vás ve skupinách včetně Vašeho vybavení pro max.6 osob - vozidla jsou vybavena klimatizací - v Olomouci přistavení vozu do 10 min od zavolání - cesta mimo Olomouc se účtuje pouze jedním směrem, kde se jedná o trasy nad 25 km - pro klienty máme věrnostní program ve formě čipových zákaznických karet se základní slevou 22%. Voláte nám zcela zdarma!!! 2, Platby: - možnost platby Vaší jízdy fakturou - faktura je vystavena začátkem následujícího měsíce - množstevní slevy. Potřebujete odvoz nejen pro sebe ale i pro Vaše vozidlo? Náš řidič odveze Vaše vozidlo na místo, které si určíte. Dále poskytujeme: - stěhování bytů, kanceláří apod. - možnost pronájmu reklamní plochy - odvezeme Vás na letiště (Praha, Brno, Vídeň, Bratislava) - možnost připojení nákladního vozíku do 4520 nebo 2000 kg. - přeprava zásilek do 1,5 tuny po celé ČR i EU.Další produkty a služby
  • online taxi, rychlá přeprava osob, přeprava osobními automobily, drink servis

BALUSTRÁDY Mohelnice s.r.o.

Související články
Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků
Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Ordinační bělení zubů na klinice v Praze 4
Ordinační bělení zubů na klinice v Praze 4

Preventivní, záchovná i estetická péče o zuby patří ke komfortu, který by si měl dopřát každý. Od kvalitní dentální hygieny přes zubní implantáty a rovnátka až po bělení zubů. Veškerý komfort si můžete na vysoce profesionální úrovni dopřát na zubní klinice DENTAL OFFICE v Praze 4.


Výrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění
Výrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění

V našem velkoobchodě naleznete široký výběr pracovních oděvů s možností ušití nadměrných nebo nestandardních velikostí nebo s vyšitím loga Vaší společnosti, pracovní obuv, osobní ochranné pomůcky a speciální drogerii.