H+V VMD Grygov, s.r.o.


Za Tratí 433, Grygov 783 73

Výroba:
- kompletní vybavení práškových lakoven
- odmašťovací a oplachovací linky v provedení
- pece elektrické, plynové, vypalovací, vytvrzovací, sušící, na technologické ohřevy.
Povrchová úprava kovů:
- práškové lakování.
Odlakování
- termické
- chemické

IČ: 45196346
DIČ: CZ45196346
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Pavel Hruška ml.

Sušárny, úprava kovů, práškové lakování, odmašťovací kabiny

Sušárny, úprava kovů, práškové lakování, odmašťovací kabiny

Linky pro předpovrchovou úpravu Základem kvalitního laku je dobře provedená předúprava, kde se odstraní mastnoty a mechanické nečistoty z povrchu výrobku. Vany: Odmašťovací a oplachové vany pro předúpravu ponorem jsou určeny do jednodušších provozů s menšími výrobky a do galvanoven. Jsou vyrobené z polypropylenu nebo rezu podle přání zákazníka a opatřeny vypouštěcím ventilem. Rozměry mohou být variabilní, podle místních podmínek. Elektromontáž představuje připojení el. topení a termostatů s ovládacím rozvaděčem. Cirkulace kapaliny je zajištěna tlakovým vzduchem nebo čerpadlem. Kabiny: Odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Kabiny jsou navrženy z polypropylenu nebo nerezu v kovovém rámu a dodávány v tzv. baleném provedení, což umožnuje jednoduchou montáž. Elektromontáž představuje připojení čerpadel, termostatů a topných těles. Sušárny: Odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Kabiny jsou navrženy z polypropylenu nebo nerezu v kovovém rámu a dodávány v tzv. baleném provedení, což umožnuje jednoduchou montáž. Elektromontáž představuje připojení čerpadel, termostatů a topných těles.


Rekonstrukce elektrické pece, plynové pece

Rekonstrukce elektrické pece, plynové pece

Elektrické a plynové pece Pece jsou určeny: - pro sušení výrobků po předpovrchové úpravě - pro výpal v práškových a sušení v mokrých lakovnách - technologické ohřevy v kovovýrobě - temperaci plastů. Typy vyráběných pecí dle druhu energie, provedení, dle způsobu dopravy zboží, dle uzávěru pece: - elektrické, plynové, parní a teplovodní - komorové, tunelové - zavážecí, průchozí, vratné - vratové, vzduchová clona, zvonové - obyčejné, s nebezpečím výbuchu. Pece jsou dodávány: - v baleném provedení - v panelovém provedení.


Linky pro předpovrchovou úpravu, odmašťovací a oplachové vany

Linky pro předpovrchovou úpravu, odmašťovací a oplachové vany

Linky pro předpovrchovou úpravu - základem kvalitního laku je dobře provedená předúprava, kdy se odstraní mastnoty a mechanické nečistoty z povrchu výrobku. Nabízíme odmašťovací a oplachové vany, kabiny a sušárny. Odmašťovací a oplachové vany: - odmašťovací a oplachové vany pro předúpravu ponorem jsou určeny do jednodušších provozů s menšími výrobky a do galvanoven. Rozměry mohou být variabilní. Cirkulace kapaliny je zajištěna tlakovým vzduchem nebo čerpadlem. Odmašťovací a oplachové kabiny: - odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Sušárny: - odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Kabiny jsou navrženy z polypropylenu nebo nerezu v kovovém rámu. Dodávany jsou v tzv. baleném provedení - umožnění jednoduché montáže.


Motorické a světelné rozvaděče, elektroměrové rozvaděče

Motorické a světelné rozvaděče, elektroměrové rozvaděče

Firma H+V VMD Grygov, s.r.o. se zabývá výrobou rozvaděčů a nabízí: - rozvaděče pro potřeby občanské výstavby - motorické a světelné rozvaděče - rozvaděče pro energetické závody - rozvaděče pro hutní provozy - staveništní rozvaděče - rozvodnice nástěnné s vysokým krytím - rozvaděče pro kompenzaci účiníku - ovládací a měřící pulty obsahující i výpočetní techniku - elektroměrové rozvaděče pro přímé i nepřímé měření.


Plynové a elektrické pece, linky pro předpovrchovou úpravu

Plynové a elektrické pece, linky pro předpovrchovou úpravu

Nabzíme: - elektrické a plynové pece, které jsou určeny pro sušení výrobků po předpovrchové úpravě, pro výpal v práškových a sušení v mokrých lakovnách, technologické ohřevy v kovovýrobě a temperaci plastů. Typy vyráběných pecí dle druhu energie, dle uzávěru pece, provedení, dle způsobu dopravy zboží: - elektrické, plynové, parní a teplovodní - vratové, vzduchová clona, zvonové - tunelové, komorové - zavážecí, vrtané, průchozí - obyčejné, s nebezpečím výbuchu. Pece jsou dodávány: - v panelovém provedení, pro instalaci v prostorách, kam nelze pec dopravit vcelku - v baleném provedení, které umožňuje jednoduchou a rychlou montáž. Dále nabízíme a je naším hlavním výrobním programem: - automatické linky pro nanášení práškových barev s hnaným podvěsným dopravníkem - linky pro předpovrchovou úpravu - linky pro nanášení práškových barev s ručním podvěsným dopravníkem - rozvaděče nízkého napětí - elektrické a plynové sušárny a pece.


Rozvaděče napětí, ovládací a měřící pulty, světelné rozvaděče

Rozvaděče napětí, ovládací a měřící pulty, světelné rozvaděče

ROZVADĚČE Typy vyráběných rozvaděčů: - motorické a světelné rozvaděče - rozvaděče pro energetické závody, hutní provozy - rozvaděče pro potřeby občanské výstavby - staveništní rozvaděče - rozvaděče pro kompenzaci účiníku - ovládací a měřící pulty obsahující i výpočetní techniku - rozvodnice nástěnné s vysokým krytím - elektroměrové rozvaděče pro přímé i nepřímé měření.


Sušárny, úprava kovů, práškové lakování, odmašťovací kabiny, vany

Sušárny, úprava kovů, práškové lakování, odmašťovací kabiny, vany

LINKY PRO PŘEDPOVRCHOVOU ÚPRAVU Základem kvalitního laku je dobře provedená předúprava, kde se odstraní mastnoty a mechanické nečistoty z povrchu výrobku. VANY: Odmašťovací a oplachové vany pro předúpravu ponorem jsou určeny do jednodušších provozů s menšími výrobky a do galvanoven. Jsou vyrobené z polypropylenu nebo rezu podle přání zákazníka a opatřeny vypouštěcím ventilem. Rozměry mohou být variabilní, podle místních podmínek. Elektromontáž představuje připojení el. topení a termostatů s ovládacím rozvaděčem. Cirkulace kapaliny je zajištěna tlakovým vzduchem nebo čerpadlem. KABINY: Odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Kabiny jsou navrženy z polypropylenu nebo nerezu v kovovém rámu a dodávány v tzv. baleném provedení, což umožnuje jednoduchou montáž. Elektromontáž představuje připojení čerpadel, termostatů a topných těles. SUŠÁRNY: Odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Kabiny jsou navrženy z polypropylenu nebo nerezu v kovovém rámu a dodávány v tzv. baleném provedení, což umožnuje jednoduchou montáž. Elektromontáž představuje připojení čerpadel, termostatů a topných těles.


Elektrické a plynové pece, rekonstrukce elektrické pece

Elektrické a plynové pece, rekonstrukce elektrické pece

ELEKTRICKÉ A PLYNOVÉ PECE Pece jsou určeny pro sušení výrobků po předpovrchové úpravě, pro výpal v práškových a sušení v mokrých lakovnách, technologické ohřevy v kovovýrobě a temperaci plastů. Typy vyráběných pecí: • dle druhu energie (elektrické, plynové, parní a teplovodní) • dle provedení (komorové, tunelové) • dle způsobu dopravy zboží (zavážecí, průchozí, vratné) • dle uzávěru pece (vratové, vzduchová clona, zvonové) • dle provedení pro prostředí (obyčejné, s nebezpečím výbuchu) Pece jsou dodávány: • v baleném provedení, které umožňuje jednoduchou a rychlou montáž • v panelovém provedení, pro instalaci v prostorách, kam nelze pec dopravit vcelku.


Lakování práškovou barvou

Lakování práškovou barvou

Nabízíme volnou kapacitu pro práškové lakování kovových výrobků. Ruční pracoviště do rozměru 900x1000x1700 mm, hmotnost do 50 kg. Lakováni na lince výrobky do rozměru


Výroba rozvaděčů

Výroba rozvaděčů

Nabízíme volnou kapacitu při výrobě rozvaděčů nn. Vyrábíme a dodáváme : elektroměrové rozvaděče, kompenzační rozvaděče, průmyslové i bytové rozvaděče.


Lakovací linky - práškové barvy

Lakovací linky - práškové barvy

Jsme výrobci lakovacích linek na nanášení práškových barev. Linka se skládá z odmašťovacího zařízení (kabiny, vany), sušící pece, stříkací kabiny, vypalovací pece, dopravníku a ČOV. Všechna uvedená zařízení jsou vyrobena dle potřeb zákazníka.


Vypalovací pece el.plyn.

Vypalovací pece el.plyn.

Nabízíme komorové pece pro výpal práškových barev, sušení mokrých barev a technologické ohřevy. Pece jsou vytápěny elektricky nebo plynem s možností zavážení zboží na vozících nebo dopravníkem. Jsou vyráběny zakázkově podle potřeb zákazníka.


Pece, sušárny, odmašťovací a oplachové linkyLakovací linky

Pece, sušárny, odmašťovací a oplachové linkyLakovací linky

Nabízíme sušící a vytvrzovací pece el. a plyn.dále odmašťovací a oplachové kabiny, postřikové stroje, vanové odmaštění Rozměry našich výrobků dle potřeb zákazníkaDalší produkty a služby
  • sklářské tavicí pece, pece pro výpal porcelánu, pece pro povrchové úpravy, metalurgické pece
  • stroje na přípravu krmiv, mísiče a šrotovníky, váhy a řídicí jednotky, výroba suchých směsí,


Související články
Kompletní dodávka pekařských linek
Kompletní dodávka pekařských linek

Myslíte si, že mít vlastní pekárnu je příliš složité? Ne v případě, že si do pekárny a cukrárny pořídíte profesionální a kvalitní zařízení. Od pecí až po pekařské a cukrářské linky. A s výrobou a dodávkami těchto zařízení má téměř 30letou zkušenost firma J4 s.r.o. z Předměřic nad Labem.


Robotizovaná pracoviště
Robotizovaná pracoviště

Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost T M T spol. s r.o. Chrudim, která může i vaše pracovní prostředí proměnit v kompletní a plnohodnotné robotické pracoviště.


Výroba jednoúčelových strojů, montážních automatů
Výroba jednoúčelových strojů, montážních automatů

Hodil by se vám do firmy jednoúčelový stroj? Přemýšlíte a zajímáte se o tyto a podobné produkty? Investice do jednoúčelových strojů a montážních automatů se rozhodně vyplatí a má budoucnost. Obrátit se můžete na společnost UNIREG spol. s r.o., která je špičkovým výrobcem jednoúčelových strojů.


Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění
Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění

Chropyňská strojírna a.s. je mateřskou společností firem Chropynska Deutschland GmbH, Slavia Production Systems a.s., SC Ramira SA a vlastníkem 50% podílu Shanghai Chropynska Automation Technologies Co., Ltd.