H+V VMD Grygov, s.r.o.


Za Tratí 433, Grygov 783 73
Výroba:
- kompletní vybavení práškových lakoven
- odmašťovací a oplachovací linky v provedení
- pece elektrické, plynové, vypalovací, vytvrzovací, sušící, na technologické ohřevy.
Povrchová úprava kovů:
- práškové lakování.
Odlakování
- termické
- chemické

Další produkty a služby
  • sklářské tavicí pece, pece pro výpal porcelánu, pece pro povrchové úpravy, metalurgické pece
  • stroje na přípravu krmiv, mísiče a šrotovníky, váhy a řídicí jednotky, výroba suchých směsí,


Související články
Stěhování strojů je naší doménou

MONTEMA, spol. s r.o.

Stěhování strojů je naší doménou

Společnost Montema Otrokovice provádí nejrůznější montážní práce, jako je například stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí, technologických celků a výrobních linek v rozličných odvětvích průmyslu. Nejčastěji se jedná o gumárenství, strojírenství nebo stavební, chemický a potravinářský průmysl.


Projektování farmaceutických provozů a speciálních zařízení pro obor zdravotnictví

Lab & Pharma, spol. s r.o.

Projektování farmaceutických provozů a speciálních zařízení pro obor zdravotnictví

Těmito službami se vyznačuje společnost Lab & Pharma, spol. s r.o., která je schopna vám zprostředkovat komplexní zajištění strojů a přístrojů pro odvětví zdravotnictví. Pohybují se v oblastech nejenom zdravotnictví a farmaceutiky, ale také mohou zajistit zařízení pro operační sály či jiné specifické laboratoře. Firma funguje již od roku 1991. První nápady se ubíraly strojírenským průmyslem. Postupem času se více zaměřovali na odvětví zdravotnictví a farmacie. Nyní mají dostupné moderní přístroje a speciální technologie.


Firma Pires s.r.o. sídlí v Třinci a zabývá se hořákovými a topnými systémy průmyslových pecí, rozvody technických a topných plynů, modernizací starých regulačních stanic a mnoho dalšího

PIRES s.r.o.

Firma Pires s.r.o. sídlí v Třinci a zabývá se hořákovými a topnými systémy průmyslových pecí, rozvody technických a topných plynů, modernizací starých regulačních stanic a mnoho dalšího

Pomohou vám vybrat vhodné nové zařízení nebo zmodernizují staré. Poradí s výběrem nebo představí možnosti, které jsou v dnešní době na trhu. Průmyslové pece, hořákové systémy, zabezpečovací prvky nebo rekonstrukce či modernizace průmyslových pecí, to vše je samozřejmě možné.


Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Potravinářský průmysl už se v dnešní době neobejde bez technických pomůcek, které práci urychlí a zjednoduší. Zejména masná a mlékárenská výroba je mnohdy přímo závislá na strojích, bez nichž by byla produkce buď úplně nemožná, nebo příliš pomalá a neefektivní.


Další produkty a služby
Sušárny, úprava kovů, práškové lakování, odmašťovací kabiny

Sušárny, úprava kovů, práškové lakování, odmašťovací kabiny

Linky pro předpovrchovou úpravu Základem kvalitního laku je dobře provedená předúprava, kde se odstraní mastnoty a mechanické nečistoty z povrchu výrobku. Vany: Odmašťovací a oplachové vany pro předúpravu ponorem jsou určeny do jednodušších provozů s menšími výrobky a do galvanoven. Jsou vyrobené z polypropylenu nebo rezu podle přání zákazníka a opatřeny vypouštěcím ventilem. Rozměry mohou být variabilní, podle místních podmínek. Elektromontáž představuje připojení el. topení a termostatů s ovládacím rozvaděčem. Cirkulace kapaliny je zajištěna tlakovým vzduchem nebo čerpadlem. Kabiny: Odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Kabiny jsou navrženy z polypropylenu nebo nerezu v kovovém rámu a dodávány v tzv. baleném provedení, což umožnuje jednoduchou montáž. Elektromontáž představuje připojení čerpadel, termostatů a topných těles. Sušárny: Odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Kabiny jsou navrženy z polypropylenu nebo nerezu v kovovém rámu a dodávány v tzv. baleném provedení, což umožnuje jednoduchou montáž. Elektromontáž představuje připojení čerpadel, termostatů a topných těles.


Rekonstrukce elektrické pece, plynové pece

Rekonstrukce elektrické pece, plynové pece

Elektrické a plynové pece Pece jsou určeny: - pro sušení výrobků po předpovrchové úpravě - pro výpal v práškových a sušení v mokrých lakovnách - technologické ohřevy v kovovýrobě - temperaci plastů. Typy vyráběných pecí dle druhu energie, provedení, dle způsobu dopravy zboží, dle uzávěru pece: - elektrické, plynové, parní a teplovodní - komorové, tunelové - zavážecí, průchozí, vratné - vratové, vzduchová clona, zvonové - obyčejné, s nebezpečím výbuchu. Pece jsou dodávány: - v baleném provedení - v panelovém provedení.


Linky pro předpovrchovou úpravu, odmašťovací a oplachové vany

Linky pro předpovrchovou úpravu, odmašťovací a oplachové vany

Linky pro předpovrchovou úpravu - základem kvalitního laku je dobře provedená předúprava, kdy se odstraní mastnoty a mechanické nečistoty z povrchu výrobku. Nabízíme odmašťovací a oplachové vany, kabiny a sušárny. Odmašťovací a oplachové vany: - odmašťovací a oplachové vany pro předúpravu ponorem jsou určeny do jednodušších provozů s menšími výrobky a do galvanoven. Rozměry mohou být variabilní. Cirkulace kapaliny je zajištěna tlakovým vzduchem nebo čerpadlem. Odmašťovací a oplachové kabiny: - odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Sušárny: - odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Kabiny jsou navrženy z polypropylenu nebo nerezu v kovovém rámu. Dodávany jsou v tzv. baleném provedení - umožnění jednoduché montáže.


Motorické a světelné rozvaděče, elektroměrové rozvaděče

Motorické a světelné rozvaděče, elektroměrové rozvaděče

Firma H+V VMD Grygov, s.r.o. se zabývá výrobou rozvaděčů a nabízí: - rozvaděče pro potřeby občanské výstavby - motorické a světelné rozvaděče - rozvaděče pro energetické závody - rozvaděče pro hutní provozy - staveništní rozvaděče - rozvodnice nástěnné s vysokým krytím - rozvaděče pro kompenzaci účiníku - ovládací a měřící pulty obsahující i výpočetní techniku - elektroměrové rozvaděče pro přímé i nepřímé měření.


Plynové a elektrické pece, linky pro předpovrchovou úpravu

Plynové a elektrické pece, linky pro předpovrchovou úpravu

Nabzíme: - elektrické a plynové pece, které jsou určeny pro sušení výrobků po předpovrchové úpravě, pro výpal v práškových a sušení v mokrých lakovnách, technologické ohřevy v kovovýrobě a temperaci plastů. Typy vyráběných pecí dle druhu energie, dle uzávěru pece, provedení, dle způsobu dopravy zboží: - elektrické, plynové, parní a teplovodní - vratové, vzduchová clona, zvonové - tunelové, komorové - zavážecí, vrtané, průchozí - obyčejné, s nebezpečím výbuchu. Pece jsou dodávány: - v panelovém provedení, pro instalaci v prostorách, kam nelze pec dopravit vcelku - v baleném provedení, které umožňuje jednoduchou a rychlou montáž. Dále nabízíme a je naším hlavním výrobním programem: - automatické linky pro nanášení práškových barev s hnaným podvěsným dopravníkem - linky pro předpovrchovou úpravu - linky pro nanášení práškových barev s ručním podvěsným dopravníkem - rozvaděče nízkého napětí - elektrické a plynové sušárny a pece.


Rozvaděče napětí, ovládací a měřící pulty, světelné rozvaděče

Rozvaděče napětí, ovládací a měřící pulty, světelné rozvaděče

ROZVADĚČE Typy vyráběných rozvaděčů: - motorické a světelné rozvaděče - rozvaděče pro energetické závody, hutní provozy - rozvaděče pro potřeby občanské výstavby - staveništní rozvaděče - rozvaděče pro kompenzaci účiníku - ovládací a měřící pulty obsahující i výpočetní techniku - rozvodnice nástěnné s vysokým krytím - elektroměrové rozvaděče pro přímé i nepřímé měření.


Sušárny, úprava kovů, práškové lakování, odmašťovací kabiny, vany

Sušárny, úprava kovů, práškové lakování, odmašťovací kabiny, vany

LINKY PRO PŘEDPOVRCHOVOU ÚPRAVU Základem kvalitního laku je dobře provedená předúprava, kde se odstraní mastnoty a mechanické nečistoty z povrchu výrobku. VANY: Odmašťovací a oplachové vany pro předúpravu ponorem jsou určeny do jednodušších provozů s menšími výrobky a do galvanoven. Jsou vyrobené z polypropylenu nebo rezu podle přání zákazníka a opatřeny vypouštěcím ventilem. Rozměry mohou být variabilní, podle místních podmínek. Elektromontáž představuje připojení el. topení a termostatů s ovládacím rozvaděčem. Cirkulace kapaliny je zajištěna tlakovým vzduchem nebo čerpadlem. KABINY: Odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Kabiny jsou navrženy z polypropylenu nebo nerezu v kovovém rámu a dodávány v tzv. baleném provedení, což umožnuje jednoduchou montáž. Elektromontáž představuje připojení čerpadel, termostatů a topných těles. SUŠÁRNY: Odmašťovací a oplachové kabiny určené pro předúpravu postřikem jsou vyráběny v různých typech a velikostech podle potřeb zákazníka a konkrétní technologie. Kabiny jsou navrženy z polypropylenu nebo nerezu v kovovém rámu a dodávány v tzv. baleném provedení, což umožnuje jednoduchou montáž. Elektromontáž představuje připojení čerpadel, termostatů a topných těles.


Elektrické a plynové pece, rekonstrukce elektrické pece

Elektrické a plynové pece, rekonstrukce elektrické pece

ELEKTRICKÉ A PLYNOVÉ PECE Pece jsou určeny pro sušení výrobků po předpovrchové úpravě, pro výpal v práškových a sušení v mokrých lakovnách, technologické ohřevy v kovovýrobě a temperaci plastů. Typy vyráběných pecí: • dle druhu energie (elektrické, plynové, parní a teplovodní) • dle provedení (komorové, tunelové) • dle způsobu dopravy zboží (zavážecí, průchozí, vratné) • dle uzávěru pece (vratové, vzduchová clona, zvonové) • dle provedení pro prostředí (obyčejné, s nebezpečím výbuchu) Pece jsou dodávány: • v baleném provedení, které umožňuje jednoduchou a rychlou montáž • v panelovém provedení, pro instalaci v prostorách, kam nelze pec dopravit vcelku.


Lakování práškovou barvou

Lakování práškovou barvou

Nabízíme volnou kapacitu pro práškové lakování kovových výrobků. Ruční pracoviště do rozměru 900x1000x1700 mm, hmotnost do 50 kg. Lakováni na lince výrobky do rozměru


Výroba rozvaděčů

Výroba rozvaděčů

Nabízíme volnou kapacitu při výrobě rozvaděčů nn. Vyrábíme a dodáváme : elektroměrové rozvaděče, kompenzační rozvaděče, průmyslové i bytové rozvaděče.


Lakovací linky - práškové barvy

Lakovací linky - práškové barvy

Jsme výrobci lakovacích linek na nanášení práškových barev. Linka se skládá z odmašťovacího zařízení (kabiny, vany), sušící pece, stříkací kabiny, vypalovací pece, dopravníku a ČOV. Všechna uvedená zařízení jsou vyrobena dle potřeb zákazníka.


Vypalovací pece el.plyn.

Vypalovací pece el.plyn.

Nabízíme komorové pece pro výpal práškových barev, sušení mokrých barev a technologické ohřevy. Pece jsou vytápěny elektricky nebo plynem s možností zavážení zboží na vozících nebo dopravníkem. Jsou vyráběny zakázkově podle potřeb zákazníka.


Pece, sušárny, odmašťovací a oplachové linkyLakovací linky

Pece, sušárny, odmašťovací a oplachové linkyLakovací linky

Nabízíme sušící a vytvrzovací pece el. a plyn.dále odmašťovací a oplachové kabiny, postřikové stroje, vanové odmaštění Rozměry našich výrobků dle potřeb zákazníka