MYOVERTEBRUM s.r.o.


Litovelská 102/21, Olomouc 779 00
Společnost MUDr. Radovana Mařáka - MYOVERTEBRUM s.r.o. se specializuje na neurologii, myoskeletální medicínu, rehabilitace a infuze.

Neurologická ambulance se zaměřuje na léčbu onemocnění páteře, bolestí hlavy, roztroušené sklerózy, stavů po mozkové příhodě, polyneuropatie, epilepsie a tetanie.

Myoskeletální medicína dokáže odhalit a posléze pomocí jemných mobilizačních a manipulačních technik odstranit blokády či nepohyblivosti v oblasti páteře a kloubů nebo ulevit od svalových křečí.

Rehabilitace, masáže a lymfodrenáže jsou poskytovány jako podpůrná metoda při léčbě onemocnění pohybového aparátu, jsou prováděny odborným zdravotnickým personálem a pod dohledem lékaře - specialisty.

Infúze jsou indikovány pro léčbu onemocnění páteře, těžké migrény, polyneuropatie, tetanie, atak roztroušené sklerózy, vazodilatační terapie u onemocnění cév DKK nebo pouze na podporu regenerace organismu.

Ordinační doba:
Pondělí: 8:00 – 14:00
Úterý: 8:00 – 12:00, 13:00 – 16:00
Středa: 13:00 – 16:00, ordinuje MUDr. Navrátilová
Čtvrtek: 8:00 – 13:00, 14:00 – 17:00
Pátek: pouze objednaní pacienti

Produkty
  • wellnes centrum, zdravotnická zařízení, masážní studia, rehabilitační centra, služby maséra
  • psychologické vyšetření, terapeutická sezení, preventivní lékařské prohlídky, zdravotnická zařízení, preventivní mamografické vyšetření


Související články
Plastická a kosmetická chirurgie: Odstraňujeme vaše komplexy!

PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE

Plastická a kosmetická chirurgie: Odstraňujeme vaše komplexy!

Málokdo se narodí ve svých očích jako dokonalý. Každý máme nějaký ten komplex z určité části svého těla, který schováváme před zraky ostatních lidí. Neschovávejte svoje nedostatky, raději je rovnou odstraňte.


Terapie fokusovanou rázovou vlnou řeší bolesti loktů, kolen nebo kotníků

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Terapie fokusovanou rázovou vlnou řeší bolesti loktů, kolen nebo kotníků

Tenisový a golfový loket, skokanské koleno, bolesti ramen nebo kotníků patří mezi ty nejčastější bolestivé potíže aktivních sportovců každého věku. Ambulance ortopedie zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance ve Zlíně provádí odbornou diagnostiku a má v této oblasti skvělé výsledky s terapií fokusovanou rázovou vlnou.


Dupuytrenova kontraktura už je řešitelná i bez operace

PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE

Dupuytrenova kontraktura už je řešitelná i bez operace

Dupuytrenova kontraktura, velmi nepříjemné onemocnění, už má i jiné řešení, než to chirurgické, a tedy operaci. Nově je u nás totiž k dostání také speciální injekční preparát Xiapex, který umožňuje nechirurgickou léčbu. Dupuytrenova kontraktura tak může být léčena bez významných pooperačních omezení s extrémně krátkou dobou rekonvalescence, a to bez hrozby trvalých následků.


Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

ProMedica spol. s r.o.

Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

Rakovina prsu je strašákem, který byste neměly brát na lehkou váhu, už jen proto, že se jedná o nejčastější rakovinu žen. Vyšetření prsu by mělo být pro ženské pohlaví naprostou samozřejmostí. Navštivte tedy i Vy mamografické a diagnostické centrum ProMedica v Prostějově, kde Vám zodpoví na Vaše otázky a pomohou řešit problémy.