Britské centrum Knihovny UP
spolupracuje s British Council ČR


Biskupské nám. 1, Olomouc 771 00
Jsme pobočkou Knihovny Univerzity Palackého v Olomouci.
Naše aktivity:
Zkoušky Cambridge English, cca 30 termínů ročně v papírové i počítačové formě.
Kurzy angličtiny (příprava na zkoušky Cambridge English) v úrovních A2/B1 for Schools, B2, C1, C2.
Multimediální knihovna v angličtině otevřená za 400, - Kč ročně nejširší veřejnosti (studenti a a zaměstnanci UP zdarma, absolventi UP: 100, - Kč/rok).
Co si u nás můžete vypůjčit:
- učebnice angličtiny pro všechny stupně pokročilosti
- učebnice a sady testů pro přípravu na zkoušky Cambridge English;
- beletrii v AJ: knižní vydání i audioknihy;
- časopisy (Cosmopolitan, National Geographics, Country Living, BBC History a další)
- dětské knihy a časopisy v anglickém jazyce
- filmy na DVD.
Otevřeno máme:
Út, St: 10-17
Čt: 12–17
Pá: 10–15
So: 9–12

Produkty
  • knihovnické služby, půjčovna audionosičů, půjčovna časopisů, prezenční výpůjčky knih, absenční výpůjčky knih, registrace nových čtenářů, přednášky pro čtenáře
  • jazykové kurzy pro veřejnost, výuka cizích jazyků, jazykové vzdělání, pomaturitní studium jazyků, zahraniční výuka

Revoluční úklidová technika, vylepšená čistící technika i-mop, bezdrátové úklidové stroje.

Revoluční úklidová technika, vylepšená čistící technika i-mop, bezdrátové úklidové stroje

Prodej tuhých paliv a sypkých materiálů, autodoprava - přeprava sypkých hmot.

Prodej tuhých paliv a sypkých materiálů, autodoprava - přeprava sypkých hmot

Související články
Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

UniStudies s.r.o.

Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.


Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic

Jazyková škola LITE Brno

Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic

Angličtina je v dnešním světě nezbytnou nutností, kterou potřebují znát jak mladí lidé, tak i starší ročníky. Bojíte se učení a děsíte se pohledu na učebnice? Pak vyzkoušejte naprosto jednoduchou metodu LITE. Naučíte se anglický jazyk jednoduše, bez učebnic, snadno a to za pomocí speciálních pedagogů, kteří umí podat tento systém výuky naprosto dokonale. Jazyková škola LITE Brno je právě místem, kde se tímto způsobem naučíte anglicky hravě, snadno a za velice krátkou dobu.


Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit

Jazyková škola LITE

Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit

Stydíte se mluvit cizím jazykem před ostatními? Není Vám to příjemné nebo se zkrátka bojíte či ostýcháte? Nemusíte se ničeho obávat, my jsme se snažili přizpůsobit každému, a proto jsou zde jazykové kurzy i pro lidi, kteří se něčeho podobného obávají, mají z toho strach, nebo se zkrátka jenom ostýchají před ostatními mluvit cizím jazykem.


Hledáte vhodnou přípravu k maturitě nebo k přijímačkám? Všechny dostupné informace a spoustu znalostí si zajistíte pod jednou střechou v Opavě

VIA FUTURA - Vzdělávací centrum a jazyková škola Opava

Hledáte vhodnou přípravu k maturitě nebo k přijímačkám? Všechny dostupné informace a spoustu znalostí si zajistíte pod jednou střechou v Opavě

Škola a učení. Každý to bere po svém. I děti k tomu mají svůj individuální přístup. Proto se také často jako rodiče obáváme toho nejhoršího a tím je fakt, že se ve škole určitě nic nenaučily. Co potom v životě, když se nedostanou ani na pořádnou střední školu?


Firemní články
KURZY ANGLIČTINY PRO POKROČILÉ

KURZY ANGLIČTINY PRO POKROČILÉ

KURZY ANGLIČTINY PRO POKROČILÉ V druhé polovině září otevíráme jazykové kurzy s akreditací MŠMT, k jejichž úhradě lze využít šablony DVPP, jak jsou definovány v projektu EU peníze školám. Všechny naše kurzy vedou lektorky s maximální možnou kvalifikací a perfektní znalosti požadavků jazykových zkoušek Cambridge English. NABÍZENÉ ÚROVNĚ úterý 15.15 – 16.45: mírně pokročilí úterý 17.00 – 18.30: středně pokročilí středa 14.45 – 16.15: mírně pokročilí středa 16.30 – 18.00: velmi pokročilí čtvrtek 16.30 – 18.00: středně pokročilí ZÁKLADNÍ INFORMACE O KURZECH Celkový počet vyučovacích hodin: 70 (90 minut týdně) Max. počet ve skupině: 10 Zahájení kurzu: září 2013 Ukončení kurzu: červen 2014 Cena kurzu: 7500.- Kč Místo konání: jazyková učebna BC (Knihovna UP, Biskupské náměstí 1) Cena kurzu zahrnuje učebnici, úvodní rozřazovací test, zkoušku nanečisto, individuální poradenství a 50% slevu na členský poplatek v multimediální knihovně BC. Zaměstnanci UP a absolventi Cambridgeských zkoušek prostřednictvím BC mají slevu na kurzovném ve výši 5%. Další informace o kurzech najdete na www.bc.upol.cz v sekci Jazykové kurzy.