Dušan Korený


Kollárova 16, Šternberk 785 01

Autoškola.
Akreditované školící středisko.
Autodoprava.
Provoz čerpací stanice LPG, láhve LPG.

Další provozovna:
- Olomouc, třída Svornosti 57 (OD Timpo).

IČ: 18498248
DIČ: CZ6112121345
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Dušan Korený

Lamborghiny poukázky

Lamborghiny poukázky

Chcete někomu udělat radost spojenou s adrenalinovým zážítkem? Darujte poukázku! Poukázky lze koupit u nás na baru, přichystány jsou v hodnotách od 1 x 10 minut jízdy až 10 x 10 minut jízdy. Více informací na baru kart areny.


Motokáry, sport bar, firemní akce, večírky Olomouc

Motokáry, sport bar, firemní akce, večírky Olomouc

Motokáry Lamborghini: - motokárová dráha Lamborghini kart arena Olomouc se nachází v nadzemních garážích blízko centra města - délka dráhy je 280 m - šířka dráhy je od 3,5m do 7m - na dráze je 8 levotočivých a 7 pravotočivých zatáček - jezdí se ve dvou podlažích - 6 motokár k dispozici - přilbu a rukavice zapůjčujeme přímo na místě. Sport bar: - kapacita 90 míst s výhledem na dráhu - můžete sledovat dění na trati nebo sportovní přenos na velkoplošné televizi - školící semináře, firemní akce, večírky - k dispozici videodataprojektor, PC, audio-video aparatura, bezdrátový mikrofon - zajištění občerstvení, banket či rautů - zajišťujeme degustaci vín z celého světa - zajišťujeme vystoupení různých umělců.


Závod týmů Korený Cup 6 na motokárách, motokáry Olomouc

Závod týmů Korený Cup 6 na motokárách, motokáry Olomouc

Připravujeme závod amatérských týmů Korený Cup 6 na motokárách v Olomouci! Nominujte se i vy s vaším týmem do závodu. Hrajte o pohár a deset volných jízd na motokárové aréně v Olomouci! Závod se uskuteční v sobotu 16.7. v Lamborghini kart aréně v Olomouci. Jednotlivě nominované týmy musí během dvouhodinového závodu zajet co nejvíce kol. Cena startovného za jeden tým je 3000 Kč. Minimální počet účastníku v jednom týmu jsou 3 osoby. Neváhejte a přijďte zažít neopakovatelné vzrušení plné adrenalinu.


Soutěž Haná Cup Motokáry Olomouc

Soutěž Haná Cup Motokáry Olomouc

Haná Cup Motokáry Olomouc Soutěžte s námi: - po každém přenosu Velké ceny formule 1, která bude vysílána na velkoplošné projekci v našem Sportbaru Lamborghini kart areny v Olomouci, dojde k amatérskému závodu jednotlivců. - každý nominovaný závodník pojede dvě desetiminutové rozjížďky, ze kterých mu bude vybrán nejrychlejší čas na jedno kolo. - závodník, který bude v daný závodní den nejrychlejší, vyhraje dárkovou poukázku na 5 volných 10 minutových jízd a kvalifikuje se do závěrečné gala akce o hlavní cenu, pohár Haná Cup Olomouc a adrenalinový zážitek - jízdu ve dvoumístné formuli Radical SR3 s mistrem Evropy v závodech do vrchu Václavem Janíkem. Jak se nominovat: - poslouchejte rádio Haná a vyhrajte nominaci na závod. - přihlásit se můžete také online, kde po následném uhrazení startovného 400Kč se nominujete do soutěže. Haná Cup 26. 6. 2011: - studio F1 VC Evropy startuje v 13.30 hod. - závod Haná Cup od 17.00 hod.Další produkty a služby
  • výuka řízení vozidel, řidičské oprávnění, řidičský průkaz, kondiční jízdy, školení řidičů


Související články
Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové
Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové

Naučit se dobře řídit automobil je velké umění. Na začátku se nám to zdá nemožné, ale jsou mnozí z nás, kteří se do toho doslova hrnou. Naštěstí jsou zde ty správné orgány, jakým je i Jaromír Popelka, vlastnící Autoškolu, které nás naučí, jak se máme správně v silničním provozu a na ulicích a dálnicích chovat. Tato autoškola zajistí také kondiční jízdy.


Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola
Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola

Toužíte se stát aktivním řidičem, rozšířit svoje profesní uplatnění v oblasti řízení nebo se v ježdění zdokonalit? Vaše ambice jsou namířené správně! Jde o to nejen vlastnit řidičské oprávnění, ale také aktivně jezdit. Vaše první i průběžné kroky vedou přes autoškolu Popelka Hradec Králové.


Autoškola Havířov - osobní přístup, autotrenažér i výběr z různých typů vozidel
Autoškola Havířov - osobní přístup, autotrenažér i výběr z různých typů vozidel

Mít v dnešní době řidičský průkaz je téměř nezbytné a otázku, která autoškola v našem okolí je ta pravá, si klade celá řada nejen čerstvě osmnáctiletých. Ať už potřebujete dobře řídit kvůli dojíždění do práce či školy, kvůli služebním cestám nebo výletům, v bohatě vybavené Autoškole Pollak Havířov najdete kvalitní výuku, osobní přístup zkušených instruktorů i trenažér.


Autoškola není strašák, požadujte lidský a rodinný přístup
Autoškola není strašák, požadujte lidský a rodinný přístup

První zkušenosti s řízením motorového vozidla jsou velmi důležité. Autoškola není jen prostředek pro získání řidičského průkazu, musí dotyčnou osobu opravdu něco naučit, předat cenné rady a připravit na řidičskou praxi. Při výběru autoškoly se zaměřte na to, aby byla profesionální, spolehlivá, měla dobré jméno a především aby byla oblíbená pro vstřícnost i lidský a rodinný přístup. Jaká autoškola v Praze 9 tyto požadavky splňuje?